ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Обикновено се изявява в ранна детска възраст
Всички синеоки хора имат общ роднина и огромно родословие.
Бодрост и позитивизъм – това е тайната на дълголетието

Лутане в това какво ми има

Когато болката не ви дава покой

Модератори: админ, консултанти

stefanow961

Лутане в това какво ми има

Мнение от stefanow961 » 04 юни 2017 23:54

Здравейте на всички!
Преди да почна да пиша ще вметна, че за пръв път използвам форум и ако не съм на правилното място моля да бъда извинен, но искрено се надявам някой от тук присъстващите да е преминавал през подобна драма или поне някой доктор да ме посъветва! Благодаря, че ще отделите от времето си.

Та ... аз съм момче на 20 г.и вече съм така да се изразя "пищисан" от това има ли ми нещо и ако да какво по-точно. Вярвате ли ми, че ми писна да обикалям доктори и да чувам само - нищо ти няма.
При мен така наречените симптоми са били много различни, но в последните 3 седмици са следните: болка в гърдите /дясна и лява/ и прескачане на сърцето като в последната седмица е в доста леки количества около един-два пъти на ден. Преди това пък имах и едно замайване, което цял месец всеки ден ме държеше. Треперене преди заспиване /което и сега се появява от време на време/. Истината е, че и съм доста наплашен от тези неща и сигурно вече 2 месеца лягам и ставам с тези мисли, че ще умра и, че трябва да има някой около мен задължително.
Обикалях всякакви доктори, преди да почне сърцето ми да "играе" отидох на кардиолог, понеже баща ми ми беше записал час - обстойно ме прегледа жената на модерна техника и каза, че не вижда някакви опасности и сърдечни заболявания. След това по ирония на съдбата сърцето ми почна да хлопа не знайно защо /едно като превъзбуждане/. Което и доста стряскащо - почваш да се задушаваш и да изпадаш в някаква много много ужасна ситуация в рамките на секунди, които пък ми се виждаха като часове. После четейки в интернет /възможно най-голямата грешка що се отнася до здраве/ си бях помислил, че имам паник атаки, имах абсолютно всичките им симптоми и задушаването и мислите и потенето ... та отидох и на психиатър, та жената там пък ми каза, че не са атаки със сигурност и ми препоръча ако съм готов за успокоение да пия анти-депресанти, обаче с терапия 1 година. Съответно не искам да си тровя организма и зелената рецепта не бе закупена от мен. Продължих към личната докторка, която пък ми каза, че това може да е евентуална депресия и да я подтискам с хапчета. Тези хапчета ги взех и все още ги пия. След това след мое последващо втълпение реших да отида да си изследвам кръвта, защото имах отново всичките симптоми на понижен холестерол. Направих изследванията и отново всичко беше 6 + . После отидох при доста добра лекарка, шеф на отделение, добра приятелка на баща ми - която пък ме отряза с това да съм си хванел гадже, за да не мисля за тези неща. След всички тези неща, новото ми вътрешно втълпение след като отново направих грешката да чета в интернет са симптомите на рак на белия дроб, тъй като в тях има болка в гърдите, и болка в гърба, която реално наистина получавам рядко, но от дясно ме позаболява от време на време. А и съм пушач. Искам и да Ви попитам ако съм имал някакво раково образование, то нямаше ли да бъде засечено при ренгенова снимка на белият ми дроб. Правих си такава преди около 3 месеца.

Сега ще Ви кажа и малко за моят организъм и преживяванията ми, за да бъда максимално изчерпателен. На 20 г. съм, но съм по различен от останалите момчета, тъй като нямам почти никакъв развит мускул, освен тези на краката. Не ям много плодове и може би имам известна доза липса на витамини в организма си. Имам операция преди 3 г., след която почнаха тези драстични промени в организма ми - операцията бе за ападисит, но нещо бе пообъркана и съм доста срязан и стоях в болница 7 дена и се прибрах с 7 кг. по-малко от тогава до сега съм смъкнал 21 кг. почти от самосебе си, преди 2 г. имам операция за гинекомастия /развиване на женски гърди в мъжки организъм/. Съответно хирург ми ги премахна и то не много успешно. Преди 1 г. имам и операция за фимоза. Друго което бих вметнал е, че съм и доста висок над 1.92 см. Като преживени ситуации имам едно много тежко обръщане с кола и едно блъскане в стълб. Не употребявам наркотични вещества и рядко пия алкохол.

Много ще се радвам да споделите с мен всичко, което мислите! БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО!

MILENA_77

Re: Лутане в това какво ми има

Мнение от MILENA_77 » 07 юни 2017 09:28

Здравей, според мен всичко се дължи на стресовите ситуаций които си преживял и най-добре да се посъветваш с психолог, щом изследванията са добре а ти не се чувстващш добре значи е на нервна почва.Дано някой лекар се включи.

д-р Ал. Игнатова

Re: Лутане в това какво ми има

Мнение от д-р Ал. Игнатова » 27 юли 2017 14:31

Здравей - след толкова много изследвания можеш да си спокоен, че не страдаш от рак или друго тежко заболяване. Възможно е да си имал паник атаки след толкова натрупан стрес и притеснение. Пробвал ли си с валидол или мента, глог и валериан при поява на сърцебиенето?

Отговори

Върни се в “Болката”