ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Рядкото заболяване се проявява веднага след раждането
Бактериите не получават шанс да развият резистентност
Какво е разумно да очакваме от тях?
Плевралният излив може да е причина за задух

болка в левия прасец

Когато болката не ви дава покой

Модератори: админ, консултанти

peterin

болка в левия прасец

Мнение от peterin » 15 ное 2016 21:25

Здравейте,

От седмица имам болки в левия прасец. Работата ми е на бюро по цял ден, а и преди месец и половина имах 7ч полет, та ме притеснява да не е тромб. Иначе ходя поне по час дневно, но е в началото на деня, и после не ставам, и не знам дали компенсира седенето. Ходя и на фитнес веднъж седмично и това ми е активността.
Болката е слаба, повече като напрежение дълбоко в мускула, главно зад коляното, но се разширява периодично и до вдясно на мускула; дори в един момент ме наболяваше и костта и мускула отпред. Нямам подуване, оток, зачервяване или чувствителност на допир. При масажиране с натиск има известно облекчение, но само по време на масажирането. Не се засилва при ходене или качвани на стълби. Докато ходя не я усещам особено, главно при почивка. Във фитнеса не тренирам крака и не тичам. Мисля, че не се засилва с дните, но и не отслабва.

Ако реша да я проверя, къде трябва да отида? Още седмица ще съм извън града на личния ми и не мога при него.

Благодаря много за препоръките.

д-р Цончев

Re: болка в левия прасец

Мнение от д-р Цончев » 16 ное 2016 20:55

Според описанието - не е тромб. Възможно е да е болка с мускулен произход. При подозрение за съдово увреждане или запушване принципно се прави доплер на дълбоки съдове и консултация със съдов хирург.
Но при вас вероятно няма нищо такова.

Отговори

Върни се в “Болката”