ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Не всички последствия се усещат на момента!
За мъжете, които искат да станат бащи на здрави деца
Бета глюканът е сред най-мощните имуностимулатори

Плексит,невралгия,радикулит,фибромиалгия или???

Когато болката не ви дава покой

Модератори: админ, консултанти

Viliiv

Плексит,невралгия,радикулит,фибромиалгия или???

Мнение от Viliiv » 03 мар 2014 00:24

От 3 год.имам болки около сърд.област,под лявата лопатка на гърба,ляво рамо ,ръка,тил,и лявата половина на лицето.Била съм на преглед при няколко кардиолога,правени са ми десетки кардиограми,всички нормални.Преди две години ми направиха и коронарография,въпреки,че ЕКГ и ЕХГса нормални,само заради болките,резултата също беше нормален .Пратиха ме на невролог и след и той каза ,че е невралгия и също така,че е и на нервна почва,Пила съм доста противовъзпалителни,вит Б,магнезиий,но нищо не ми помага трайно.Сега от 2-3седмици пак съм в криза,при всяко движение и дълбоко вдишване ме боли ужасно под лявюата плешка и на напипване е болезнено,болката в ръката и рамото е пълзяща и се мести постоянно чак до пръстите на ръката,но не се напипва ,като тази под плешката.Моля за помощ!Благодаря!

д-р Цончев

Re: Плексит,невралгия,радикулит,фибромиалгия или???

Мнение от д-р Цончев » 04 мар 2014 19:33

Така както го описвате прилича на радикулерна болка. ЯМР правено ли е?

Viliiv

Мнение от Viliiv » 05 мар 2014 00:35

Здравейте,докторе.Не не съм правила ЯМР,само електромиография,която показа увредени нервни коренчета,но лечението не даде резултат.

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 06 мар 2014 13:46

Понякога едно такова състояние може да е продължително и възстановяването да е трудно. В други случаи периодично оплакванията се обострят и се нуждаят отново от лечение. Т.е. често е необходимо доста търпение докато се стигне до някакво трайно подобрение. естествено зависи от генезата на проблема. Ако болката е много силна, има изтръпвания, намалена моторика или сетивност е добре да се направи и ЯМР.

Петър Стоев

Мнение от Петър Стоев » 13 май 2017 09:06

Здравейте аз страдах от болки в гърба от ляво зад лопатката силна болка парене подскачане мравучкане схващане на лява така и изтръпване на двете ръце виене на свят и силно главоболие бодежи около сарцето неможещи да стоя от болка ходих на много лекари но лек не намерих изпих суматоха лекарства но нищо не помагаше накрая отидох при един човек от Шумен рехабилитатор при него имах най голяма полза и сега съм като нов човек без болки ако някой има същите симптоми като моите да ми звънне 0894782248

Отговори

Върни се в “Болката”