ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Сексът като физическо упражнение
Сърдечните гликозиди са показани при сърдечна недостатъчност
Маслото от сусам възстановява косата и предотвратява падането ѝ

Болка в лявото подребрие.

Когато болката не ви дава покой

Модератори: админ, консултанти

д-р Цончев

Re: Болка в лявото подребрие.

Мнение от д-р Цончев » 20 яну 2017 19:57

Въйбще не знам там какво има, принципно там освен парацетамол друго не може да се намери... Питайте в аптека или дрогерия... то там май и аптеки като нашите няма... или поне аз докато бях на острова имах подобни проблеми.

ivkooo

Мнение от ivkooo » 20 яну 2017 20:15

Прав сте, тук всичко се лекува с парацетамол!!Ще попитам в някоя дрогерия.Благодаея!

de6y

Мнение от de6y » 12 фев 2017 18:19

Аз продължавам с въпросите.Нещата се пооправиха,но болките останаха в подребрието и от двете страни.Останаха като някаква тежест,не го свързвам с хранене,казаха ми,че е колит,гастрит и от това е.Не пия лекарства,само Гавискон ако почна много да къркорят червата.Иначе пия комплекс от билки.Та да питам,тия болки докога :)?

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 13 фев 2017 22:06

Колегите са поставили диагноза рефлукс и гастродуоденит... това е което ви създава проблема, а по отношение на прогнозата "до кога..." няма как да се отговори... Трябва да се лекува и ще се види...

de6y

Мнение от de6y » 14 фев 2017 19:18

Благодаря ви!

elenapetrova123

Мнение от elenapetrova123 » 23 юли 2018 16:45

"Ще започна с причината да започна с тинктура "Здраве".
Преди три години забелязах ,че започвам да напълнявам - само в бедрата и корема. Корема ми все повече се надуваше, докато не заприличах на бременна жена в петия месец , без да преувеличавам. Добре де, казах си аз ,нормално е да имам корем. Но издутия ми корем започна да тежи , като пълен с камъни. Започнаха да се редуват разтройство със запек , оригване, къркоране , пукане на червата, сутрин ми се гадеше и от най- малката порция аз вече бях сита. Когато се движех повече от 6-7 минути започваха силни болки в дебелото черво. Много ми тежеше корема и това ме караше леко да се навеждам за да мога да ходя изобщо. Разбира се последваха прегледи при лекари и ми установиха синдром на раздразнени черва. Завъртях се и по кардиолози , защото получих сърцебиене на сърцето. Всички лекари ми дадоха лекарства и аз започнах чинно да пия. Така 5 месеца , с леки облекчения и след това симптомите се връщаха.Имах силна воля и вяра, но се оказа ,че само това не стига. Видях в интернет за билковата тинктура "Здраве" и реших да спра да се тровя с химия и да започна по природен и здравословен начин да се лекувам.
Започнах да пия капки от тинктура" Здраве на Бъдете здрави" сутрин и вечер. Още на третия ден започнах да усещам как къркоренето намаля , а с него и газовете. Корема започна да се прибира. Започнах да ходя всеки ден до тоалетна без да имам пропуск. Пих тинктурата месец и спрях по собствено желание. Реших ,че съм се оправила.

До преди два месеца.. Тежестта, болката в червата, газовете и куркането се върнаха с пълна сила. Ставаше ми лошо, виеше ми се свят. Сутрин ставах с киселини в устата . Гадеше ми се. Ако не се хранех 2-3 часа ми прилошаваше , все едно ми падаше кръвната захар. Личната ми лекарка ме помоли да се изследвам и за диабет. И отново се завъртях по лекари. Пуснах си пълна кръвна картина с всички показатели и за моя изненада всичко беше наред.
Отново си поръчах тинктура "Здраве на Бъдете здрави" и допълнително си купих и масло от орех. Започнах този път много сериозно да ги пия. Смея да споделя отлични резултати спрямо здравето ми. Вече нямам къркорене, болки, ходенето ми до тоалетна се нормализира. Започнах да спортувам. На два пъти ми се случи даже да ми кажат ,че съм се разхубавила. Все още имам корем, но не е това което беше. Още съм в началото и този път съм твърдо решила билковата тинктура "Здраве" да пия дълго време , като не спирам и маслото от орех. Още ми прилошава ако не хапна веднага, но аз си давам сметка колко съм била зле преди това , за да се докарам до тук. Вече нямам киселини в устата и гаденето спря. Виждам резултатите макар и малки и съм убедена ,че ще успея да оправя червата и стомаха.
Благодаря на всички прочели! Купува се от този сайт www.badizdrav.eu"

Отговори

Върни се в “Болката”