ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Джогингът има своите тънкости
Кои причини за рак на дебелото черво подлежат на превенция?
Зъбите на бебето се нуждаят от дентална грижа.
Учени не спират да работят в търсене на лек за коварната болест

Болки в мускулите, ставите и костите

Когато болката не ви дава покой

Модератори: админ, консултанти

lilash

Re: Болки в мускулите, ставите и костите

Мнение от lilash » 13 юли 2011 22:37

Здравейте,

И аз съм така от началото на декември: ставите ме болят, чувствам ги много топли, мускулите са страшно болезнени и си чувствам кожата като изгорена. В продължение на 4 месеца обикалях от лекар на лекар - резултат нулев, всеки предписваше антибиотици. Консултирах се с невролог, кардиолог, гинеколог, вътрешни болести и ортопед. Всеки пуска изследвания и казва 'няма нищо'. За последно бях в клиниката на Горнобански път - и там отговора беше отрицателен. А мен ме боли...Успокояваме само парацетамол, но колко дълго може да се пие? Първите три месеца бях забравила какво е сън, такива неистови болки в двете стави / мускули встрани, че се събуждах с писъци. Болките са много повече в покой отколкото в движение - но ако поискам да си направя масаж не мога дори да се пипна.

Другата седмица съм на ревматолог.

Ако можете, помогнете.

nikol111

Мнение от nikol111 » 16 авг 2011 15:18

Здравей прочетох какво сте писал. Искам само да споделя на мен какво ми помогна. Наистина имах много сериозен проблем. Опитвала съм много неща. Toва http://blog.framar.bg/?p=126 много ми помогна. Препоръчвам ви го. Опитайте. Наистина признавам, че болките при мен бяха жестоки. Сега се чувствам значително по-добре.

Морена

Мнение от Морена » 21 фев 2015 00:52

Виждам че темата е писна отдавана.
Но все пак.

Изследвайте липса на витамини. И се изследвайте за хламидия.
Моя позната беше така с температура 37.00 години наред с болки във всички стави.
Като не откриха нищо, я пратиха да се изследва за хламидия. Откриха я, лекува се доста време. А после година лекува увредените стави и кости. Но сега е наред.

Успех!

Polat

Мнение от Polat » 03 мар 2015 00:26

Здравейте живея във англия и от около година и половина съм по доктори без резултат та реших да пиша и аз ако може някои дами помогне или да даде съвет благодаря предварително : имам болки по цялото си тяло понякога придружени със силно парене в гръдната облас. Най силно о постояно болката е във крайниците ми бедра задна част прасци, длани и ходила. Сутрин когато стана трудно стъпвам на ходилатаси около 1 час болят ме .1 път в седмицата играя футбол около 1 час след което имам ужасни болки в долните краиници около 3 дни после бавно отшумяват и най накрая получам рядко един импулс от сърцето към кракатаси и каточели ще падна краиницитеми остават без сила за около 3-4 секунди този импулс се повтаря доста често в продължение на няколко часа и след това започва един гъдел под ходилата не по кожата ами вътре в ходилата и напоследък нямам добро оросяване на мозъка си . Всички иследвания са ми пиложителни и кръвни и ЯМР всичко е ок според иследванията но АЗ съм Зле Помагайте

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 04 мар 2015 14:40

Невролог гледал ли ви е?

Polat

Мнение от Polat » 07 мар 2015 04:06

Да даже ми направиха маг. Резонанс на главата нищо :(

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 07 мар 2015 15:51

По принцип, поне в БГ, при такива оплаквания невролог изследва сетивната и двигателната функция в кройниците и различните отдели на тялото. Евентуално се прави и ЕМГ.

Polat

Мнение от Polat » 16 мар 2015 04:50

Можели даме свържете със някой невролог готов съм да си платя за всичко щеви бъда благодарен :(

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 21 мар 2015 17:29

За София мога да препоръчам.

Polat

Мнение от Polat » 19 апр 2015 03:26

Здр докторе от около 3 седмици имам замаяност иглички по цялото тяло най вечв по ръцете и ходилата и подуване на двете рътсе като ги отпусна на долу като ги вдигна и се нормализират понякога доста често игличките са доста интензивни и болезнени че двете ми ръце почервеняват и сърбят множко имам зачервявяня по пред мишниците и лицето /иглички също по лицето / товае 24 часа нон стоп :((( ходих при джипито пуснами две кръни картъни всико е ок предписами нещо против алергий но не помага нищщо какво да направя дайте бърз савет :((и според вас на какво се дължи всичко това

Polat

Мнение от Polat » 20 апр 2015 03:36

Имам и чувство за студенина доста често по цялото тяло

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 21 апр 2015 07:18

Какво ви е предписал лекаря?

Polat

Мнение от Polat » 21 апр 2015 10:29

Hapceta protıv alergıya

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 23 апр 2015 16:03

Ако няма ефект от тях трябва пак да се направи прегледи да се прецени терапията.

guzel1961@abv.bg

Мнение от guzel1961@abv.bg » 03 май 2015 19:59

desniya lakit mnogo me boli utekil

Отговори

Върни се в “Болката”