ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Оптимално решение за бели зъби и здрави венци.
Ацетилсалициловата киселина може да предпази от усложнения при...
Дефицитът на витамин B3 може да доведе до безсъние

Болки в мускулите, ставите и костите

Когато болката не ви дава покой

Модератори: админ, консултанти

lilash

Re: Болки в мускулите, ставите и костите

Мнение от lilash » 13 юли 2011 22:37

Здравейте,

И аз съм така от началото на декември: ставите ме болят, чувствам ги много топли, мускулите са страшно болезнени и си чувствам кожата като изгорена. В продължение на 4 месеца обикалях от лекар на лекар - резултат нулев, всеки предписваше антибиотици. Консултирах се с невролог, кардиолог, гинеколог, вътрешни болести и ортопед. Всеки пуска изследвания и казва 'няма нищо'. За последно бях в клиниката на Горнобански път - и там отговора беше отрицателен. А мен ме боли...Успокояваме само парацетамол, но колко дълго може да се пие? Първите три месеца бях забравила какво е сън, такива неистови болки в двете стави / мускули встрани, че се събуждах с писъци. Болките са много повече в покой отколкото в движение - но ако поискам да си направя масаж не мога дори да се пипна.

Другата седмица съм на ревматолог.

Ако можете, помогнете.

nikol111

Мнение от nikol111 » 16 авг 2011 15:18

Здравей прочетох какво сте писал. Искам само да споделя на мен какво ми помогна. Наистина имах много сериозен проблем. Опитвала съм много неща. Toва http://blog.framar.bg/?p=126 много ми помогна. Препоръчвам ви го. Опитайте. Наистина признавам, че болките при мен бяха жестоки. Сега се чувствам значително по-добре.

Морена

Мнение от Морена » 21 фев 2015 00:52

Виждам че темата е писна отдавана.
Но все пак.

Изследвайте липса на витамини. И се изследвайте за хламидия.
Моя позната беше така с температура 37.00 години наред с болки във всички стави.
Като не откриха нищо, я пратиха да се изследва за хламидия. Откриха я, лекува се доста време. А после година лекува увредените стави и кости. Но сега е наред.

Успех!

Polat

Мнение от Polat » 03 мар 2015 00:26

Здравейте живея във англия и от около година и половина съм по доктори без резултат та реших да пиша и аз ако може някои дами помогне или да даде съвет благодаря предварително : имам болки по цялото си тяло понякога придружени със силно парене в гръдната облас. Най силно о постояно болката е във крайниците ми бедра задна част прасци, длани и ходила. Сутрин когато стана трудно стъпвам на ходилатаси около 1 час болят ме .1 път в седмицата играя футбол около 1 час след което имам ужасни болки в долните краиници около 3 дни после бавно отшумяват и най накрая получам рядко един импулс от сърцето към кракатаси и каточели ще падна краиницитеми остават без сила за около 3-4 секунди този импулс се повтаря доста често в продължение на няколко часа и след това започва един гъдел под ходилата не по кожата ами вътре в ходилата и напоследък нямам добро оросяване на мозъка си . Всички иследвания са ми пиложителни и кръвни и ЯМР всичко е ок според иследванията но АЗ съм Зле Помагайте

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 04 мар 2015 14:40

Невролог гледал ли ви е?

Polat

Мнение от Polat » 07 мар 2015 04:06

Да даже ми направиха маг. Резонанс на главата нищо :(

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 07 мар 2015 15:51

По принцип, поне в БГ, при такива оплаквания невролог изследва сетивната и двигателната функция в кройниците и различните отдели на тялото. Евентуално се прави и ЕМГ.

Polat

Мнение от Polat » 16 мар 2015 04:50

Можели даме свържете със някой невролог готов съм да си платя за всичко щеви бъда благодарен :(

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 21 мар 2015 17:29

За София мога да препоръчам.

Polat

Мнение от Polat » 19 апр 2015 03:26

Здр докторе от около 3 седмици имам замаяност иглички по цялото тяло най вечв по ръцете и ходилата и подуване на двете рътсе като ги отпусна на долу като ги вдигна и се нормализират понякога доста често игличките са доста интензивни и болезнени че двете ми ръце почервеняват и сърбят множко имам зачервявяня по пред мишниците и лицето /иглички също по лицето / товае 24 часа нон стоп :((( ходих при джипито пуснами две кръни картъни всико е ок предписами нещо против алергий но не помага нищщо какво да направя дайте бърз савет :((и според вас на какво се дължи всичко това

Polat

Мнение от Polat » 20 апр 2015 03:36

Имам и чувство за студенина доста често по цялото тяло

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 21 апр 2015 07:18

Какво ви е предписал лекаря?

Polat

Мнение от Polat » 21 апр 2015 10:29

Hapceta protıv alergıya

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 23 апр 2015 16:03

Ако няма ефект от тях трябва пак да се направи прегледи да се прецени терапията.

guzel1961@abv.bg

Мнение от guzel1961@abv.bg » 03 май 2015 19:59

desniya lakit mnogo me boli utekil

Отговори

Върни се в “Болката”