ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Ето кои са подходящите грижи за кожата.
Откри френски научен екип
Доколко правилно е да се отрича който и да е от двата вида?
Опасността идва от жената кръводарител.

болки в сърцето,моля за отговор

Когато болката не ви дава покой

Модератори: админ, консултанти

agreeable

Re: болки в сърцето,моля за отговор

Мнение от agreeable » 14 сеп 2017 16:11

Добър ден.Моят проблем е следния от 4-5 дни усещам някаква болка около сърцето и отива към ръката,някога я усещам и на гърба ,преди няколко месеца бях изпаднал в една лека депресия и от там всичко тръгна на долуу всеки ден си мисля,че ми става нещо незнам дали не е до внушение.
мерих си кръвното беше 147 на 80 пулса ми 65 ,но преди да го измеря бях вървял и може би затова се е вдигнало . Теглото ми е 113 кг от както свалих 14 кг имам чувството че пак надолу само .
Незнам какво да правя помагайте ;(

agreeable

Мнение от agreeable » 14 сеп 2017 16:14

agreeable написа:
14 сеп 2017 16:11
Добър ден.Моят проблем е следния от 4-5 дни усещам някаква болка около сърцето и отива към ръката,някога я усещам и на гърба ,преди няколко месеца бях изпаднал в една лека депресия и от там всичко тръгна на долуу всеки ден си мисля,че ми става нещо незнам дали не е до внушение.
мерих си кръвното беше 147 на 80 пулса ми 65 ,но преди да го измеря бях вървял и може би затова се е вдигнало . Теглото ми е 113 кг от както свалих 14 кг имам чувството че пак надолу само .
Незнам какво да правя помагайте ;(
Незнам какво да правя помагайте ;( само да уточна ,че пуша цигари но не повече от 10 на ден дори и по малко

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 14 сеп 2017 21:22

Опишете по-подробно болката...

agreeable

Мнение от agreeable » 15 сеп 2017 00:17

болката не е много силна ,но е притеснителна лек бодеж в сърдечната област ,такъв бодеж усещам и към ключицата ,болката в ръката е когато я натоварвам с нещо

agreeable

Мнение от agreeable » 15 сеп 2017 08:29

не е нещо нетърпимо ,лек бодеж около сърцето ,гърба и до ключицата

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 18 сеп 2017 22:42

Такава болка не е със сърдечен произход, въпреки че е в областта. Сърдечната болка има други характеристика, тази вашата е вероятно с невралгичен произход, което е най-честия случай.

Отговори

Върни се в “Болката”