ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Точният хранителен режим може да помогне борбата с целулита
Множеството изследвания са доказали вредата от UV лъчите върху...
Бебетата, започнали да ядат твърди храни по-рано, се събуждат ...

болки в сърцето,моля за отговор

Когато болката не ви дава покой

Модератори: админ, консултанти

agreeable

Re: болки в сърцето,моля за отговор

Мнение от agreeable » 14 сеп 2017 16:11

Добър ден.Моят проблем е следния от 4-5 дни усещам някаква болка около сърцето и отива към ръката,някога я усещам и на гърба ,преди няколко месеца бях изпаднал в една лека депресия и от там всичко тръгна на долуу всеки ден си мисля,че ми става нещо незнам дали не е до внушение.
мерих си кръвното беше 147 на 80 пулса ми 65 ,но преди да го измеря бях вървял и може би затова се е вдигнало . Теглото ми е 113 кг от както свалих 14 кг имам чувството че пак надолу само .
Незнам какво да правя помагайте ;(

agreeable

Мнение от agreeable » 14 сеп 2017 16:14

agreeable написа:
14 сеп 2017 16:11
Добър ден.Моят проблем е следния от 4-5 дни усещам някаква болка около сърцето и отива към ръката,някога я усещам и на гърба ,преди няколко месеца бях изпаднал в една лека депресия и от там всичко тръгна на долуу всеки ден си мисля,че ми става нещо незнам дали не е до внушение.
мерих си кръвното беше 147 на 80 пулса ми 65 ,но преди да го измеря бях вървял и може би затова се е вдигнало . Теглото ми е 113 кг от както свалих 14 кг имам чувството че пак надолу само .
Незнам какво да правя помагайте ;(
Незнам какво да правя помагайте ;( само да уточна ,че пуша цигари но не повече от 10 на ден дори и по малко

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 14 сеп 2017 21:22

Опишете по-подробно болката...

agreeable

Мнение от agreeable » 15 сеп 2017 00:17

болката не е много силна ,но е притеснителна лек бодеж в сърдечната област ,такъв бодеж усещам и към ключицата ,болката в ръката е когато я натоварвам с нещо

agreeable

Мнение от agreeable » 15 сеп 2017 08:29

не е нещо нетърпимо ,лек бодеж около сърцето ,гърба и до ключицата

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 18 сеп 2017 22:42

Такава болка не е със сърдечен произход, въпреки че е в областта. Сърдечната болка има други характеристика, тази вашата е вероятно с невралгичен произход, което е най-честия случай.

Ninakaneva1

Мнение от Ninakaneva1 » 15 юни 2018 00:07

Здравейте докторе и аз имам същия проблем боли ме от ляво аз съм на 31 години,правиха ми кардиограми сърсето ми е перфектно,правеха ми снимка на бял дроб всичко е нормално,но болката непира стана месец и нагоре имам и прескачане от време на време на сърцето и сърцебиене и немогът да установят проблема моля помогнете ми

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 19 юни 2018 21:23

Моля, опишете по-подробно болката...

mss00

Мнение от mss00 » 07 юли 2018 00:35

Здравейте!

Аз имам същия проблем от доста време, нп сякаш напоследък стана ежедневие тази болка, пробождане и не мога още да опиша другото усещане. Значи аз съм на 35г. и при мен всичко започна с едно сърцебиене в началото на пролетта, заради което отидох на кардиолог - правиха ми кардиограма, ехограф и там всичко излиза нормално, сложиха ми холтер, който показа, че на моменти пулса ми скача на 150 удара и диагнозата ми е - синусова тахикардия. Изписаха ми конкор кор 2,5 да пия 2х1,2 и съответно пулса започна да се нормализира, но пък понеже съм с ниско кръвно от тези лекарства ми пада още повече кръвното и понякога просто изведнъж ми пада енергията и нямам сили за нищо, обща слабост получавам, даже напоследък си мисля, че често ми се случва и това....а сега най-често пулса ми е около 70 когато го меря, но болките в сърцето и основно лявата половина на гръдния кош не стихват и до ден днешен.,... постоянно съм в някакви страхове от инфаркти и инсулти и тези болки са постоянно в главата ми, притеснявам се, че ми има нещо на сърцето и не мога да се отпусна. Кажете ми моля ви, на какво може да се дължат тези ежедневни болки в сърдечната област, които понякога са остри, понякога пробождащи, понякога опъващи....т.е. различно е усещането, но все е някаква болка и как да си помогна. Не мога да живея в това, усетя ли ги и се панирам? Да спомена само, че понеже често болката ми отива и отзад на гърба на същото място, зад сърцето...а понякога и гърба точно в областта зад гръдния кош ме боли си правих рентген и оттам излезе, че имам гръдна спондилоза, за която нищо не ми е предписано.

Отговори

Върни се в “Болката”