ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Развива всички мускули на тялото
Бременността през лятото може да бъде дори приятна.
Макар и косвено, бащата е важен фактор в процеса на кърмене

Продължително и притеснително неразположение

Когато болката не ви дава покой

Модератори: админ, консултанти

elibeni

Продължително и притеснително неразположение

Мнение от elibeni » 12 яну 2018 12:27

Здравейте,
На 42 години съм, пушач( ако това би било важно за състоянието ми в момента).
От края на ноември след тежка физическа работа получих билки в кръста, които по-скоро са локализирани от дясно. След около десетина дни усетих и болка в дясната част на корема, която обаче продължи около ден. Едновременно с тези болки от време на време и усещам болка по целия десен крак.
Януари месец, след като не усетих подобрение на състоянието ми, посетих личната лекарка, която каза, че неразположението най-вероятно се дължи на физическо неразположение, предизвикано от натоварванети през м. ноември. Не било наложително на този етап да посетя невролог и да се правят някакви изследвания за установяване на произхода на болката. Изписа ми диклоневровит и баклофен( диклоневровит-3х1 таб. дневно, а баклфена- 3х 1/2 табл.). Поне 10 дни да приемам тези лекарства. Болката попремина, обаче още на втория ден тези лекарства дадоха отражение на стомаха ми- получих усилено газообразуване и отделяне на кръв в изпражненията, едновременно с това и усещах някакво объркване, свързано със съзнанието. Реших да спра въпросните хапове и оплакванията ми, както и болката отшумяха... Допреди една седмица, когато след извършване на малко по-усилена домакинска работа болката от дясно на кръста отново се появи, не е постоянна, след почивка като че ли намалява, но напрежението, което усещам в тази област остава.
Тази сутрин болката е доста силна, като вече ме боли и дясната ръка в комбинация с кръста и крака.
Притеснява ме, че вече доста дни продължават тези оплаквания... Моля Ви, дайте съвет на какво би могло да се дължи това, дали трябва да се притеснявам и какво би следвало да правя от тук нататък.
Благодаря

elibeni

Re: Продължително и притеснително неразположение

Мнение от elibeni » 12 яну 2018 12:33

Пропуснах да добавя, че освен тези оплаквания усещам и болка в дясната плешка, както и болка в дясната част на корема

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 15 яну 2018 21:33

Добре е невролог да ви види на първовреме

elibeni

Мнение от elibeni » 16 яну 2018 12:06

Благодаря Ви, д-р Цончев! Всички тези оплаквания вече са в миналото, надявам се! :)

Отговори

Върни се в “Болката”