Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
При тях съществува риск от загуба на бебето
Хапчето за спешна контрацепция...
Три стъпки при ситуации "под пара"
Ресвератролът повишава костната плътност
реклама

Затруднено уриниране

Модератори: админ, консултанти

Затруднено уриниране

Мнениеот mmmiiilll » 27 Дек 2008 23:33

Имам някаква тежест(напрежение) над пениса и честочко ходя по малка нужда(по 10-15 пъти) Понякога е много трудно да уринирам, но има и моменти, когато е по-лесно.Понякога ми се ходи много, но пускам сравнително малко количество. Вечерно време не ставам, но сутринта е доста трудно да си свърша работата. Имам усещане, че започва да ме удря и на психическа основа понякога. Дайте съвети за хранене и изобщо да ме насочите към някаква вярна посока.
mmmiiilll

Re: Затруднено уриниране

Мнениеот julian_78 » 30 Дек 2008 08:42

Типични симптоми на увеличена простата. Купи си Простаплант и го пий постоянно.
julian_78

Мнениеот mmmiiilll » 22 Мар 2009 20:27

Ходих на доктор и ме гледаха с една машина, мазаха ме с там с някакъв крем по корема и трябваше да не съм ходил по-малка нужда. Нищо повредено не ми намериха. Може би леко преувеличих с първият си пост, не ходя по 15 пъти на ден, може би към 7-8, но когато съм на някакво публично място нещо ми става и не мога да пикая. У нас си е горе-долу наред ходенето, но на публични места или когато съм на гости много-много-много трудно се изхождам. Имало е моменти да ми се ходи на умиране по малка нужда, но да не мога(примерно когато съм на гости и чувам гласове и не съм на 100% спокойствие) Направо се побърквам и имам усещане, че е фобия - жестока фобия, но и все още не знам дали не е нещо от органите, но нали ми ги изкараха здрави. На работата пак - има две тоалетни, аз се заключвам в едната по малка нужда, ако някой дойде в съседната се панирам и пак тази защита, която не пуска урината. Понякога не дишам и когато започна да се задушавам чак тогава започва да тече нещо но и тогава е пак едно трудно(когато съм на публични места) Не знам направо... Умирам от това... Не знам, може би съм за психиятър или психолог - там не знам кое точно от двете де. Помагайте!!!!!! На 19години съм след 2 месеца ставам на 20
mmmiiilll

Мнениеот julian_78 » 23 Мар 2009 06:06

Ами искаме да помагаме, ама. И аз като бях по-малък се притеснявах да пикая на публични места, ама чак пък толкова. Сега до голяма степен съм го преодолял и не ми пука и си пикая, дори мога да го правя в тоалетни където много мъже пикаят на едно място. Въпрос на психика е. Не се шашкай толкова, нищо ти няма, просто си постави за цел да не ти пука и да го преодолееш. След като ти се пишка трябва да се изпишкаш, какво толкова те притеснява.
julian_78

Мнениеот mmmiiilll » 24 Мар 2009 21:36

Ми не знам, може би съм за психолог или психиатър или де да знам и аз
mmmiiilll

Мнениеот julian_78 » 25 Мар 2009 00:42

Нито психологът нито психиатърът ще ти помогнат да пикаеш на обществено място. Сам трябва да си помогнеш. Да преодолееш проблема. Работи върху себе си.
julian_78

Назад към Бъбречни заболявания. Цистит. Простата