Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Той вреди най-вече на сърцето и мозъка
Не пушенето на трева причинява шизофрения, обратното е
Това отчитат от Центъра за изследване на рака в Мигичан
Помага дори и при тежки заболявания
реклама

Затруднено уриниране

Модератори: админ, консултанти

Затруднено уриниране

Мнениеот mmmiiilll » 27 Дек 2008 23:33

Имам някаква тежест(напрежение) над пениса и честочко ходя по малка нужда(по 10-15 пъти) Понякога е много трудно да уринирам, но има и моменти, когато е по-лесно.Понякога ми се ходи много, но пускам сравнително малко количество. Вечерно време не ставам, но сутринта е доста трудно да си свърша работата. Имам усещане, че започва да ме удря и на психическа основа понякога. Дайте съвети за хранене и изобщо да ме насочите към някаква вярна посока.
mmmiiilll

Re: Затруднено уриниране

Мнениеот julian_78 » 30 Дек 2008 08:42

Типични симптоми на увеличена простата. Купи си Простаплант и го пий постоянно.
julian_78

Мнениеот mmmiiilll » 22 Мар 2009 20:27

Ходих на доктор и ме гледаха с една машина, мазаха ме с там с някакъв крем по корема и трябваше да не съм ходил по-малка нужда. Нищо повредено не ми намериха. Може би леко преувеличих с първият си пост, не ходя по 15 пъти на ден, може би към 7-8, но когато съм на някакво публично място нещо ми става и не мога да пикая. У нас си е горе-долу наред ходенето, но на публични места или когато съм на гости много-много-много трудно се изхождам. Имало е моменти да ми се ходи на умиране по малка нужда, но да не мога(примерно когато съм на гости и чувам гласове и не съм на 100% спокойствие) Направо се побърквам и имам усещане, че е фобия - жестока фобия, но и все още не знам дали не е нещо от органите, но нали ми ги изкараха здрави. На работата пак - има две тоалетни, аз се заключвам в едната по малка нужда, ако някой дойде в съседната се панирам и пак тази защита, която не пуска урината. Понякога не дишам и когато започна да се задушавам чак тогава започва да тече нещо но и тогава е пак едно трудно(когато съм на публични места) Не знам направо... Умирам от това... Не знам, може би съм за психиятър или психолог - там не знам кое точно от двете де. Помагайте!!!!!! На 19години съм след 2 месеца ставам на 20
mmmiiilll

Мнениеот julian_78 » 23 Мар 2009 06:06

Ами искаме да помагаме, ама. И аз като бях по-малък се притеснявах да пикая на публични места, ама чак пък толкова. Сега до голяма степен съм го преодолял и не ми пука и си пикая, дори мога да го правя в тоалетни където много мъже пикаят на едно място. Въпрос на психика е. Не се шашкай толкова, нищо ти няма, просто си постави за цел да не ти пука и да го преодолееш. След като ти се пишка трябва да се изпишкаш, какво толкова те притеснява.
julian_78

Мнениеот mmmiiilll » 24 Мар 2009 21:36

Ми не знам, може би съм за психолог или психиатър или де да знам и аз
mmmiiilll

Мнениеот julian_78 » 25 Мар 2009 00:42

Нито психологът нито психиатърът ще ти помогнат да пикаеш на обществено място. Сам трябва да си помогнеш. Да преодолееш проблема. Работи върху себе си.
julian_78

Назад към Бъбречни заболявания. Цистит. Простата