ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Скокът на грипния вирус ще респектира всеки атлет
Успокоява стомашно-чревния тракт и улеснява откашлянето.
Не ползвайте най-високия градус
Плевралният излив може да е причина за задух

инконтиненция

Модератори: админ, консултанти

ta3georgieva

инконтиненция

Мнение от ta3georgieva » 16 май 2008 12:36

Здравейте, дъщеря ми е на 15г и от година има проблеми с инконтиненция на урина през деня.Получава се 2-4 пъти дневно по няколко капки. при изследване се установи пиелонефрит и наличие на ешерихия коли, която изчезна при последния курс на лечение с антибиотик. Ехографията след лечението показа нормално състояние на бъбреците. изписаха ни Дриптан 2хполовин таблетка за 3 месеца.изпускането намаля на 2 до 3 пъти дневно, но продължава. Искам да запитам дали това състояние има връзка с липсата на мензис и дали има друго някакво лечение.хомеопатия или друго?

Д-р.Хинкова

Re: инконтиненция

Мнение от Д-р.Хинкова » 16 май 2008 20:45

Ето ви информация по въпроса:
http://www.puls.bg/issue/urinarnata_ink ... ue_368.htm

Неливел

Мнение от Неливел » 03 мар 2015 04:10

Здравейте, имам голяма нужда от помощ. Мъжът ми го оперираха два пъти за две години -ендоскопска операция на простатата. Не ми стана ясно защо се наложи втората операция, която беше предварително заявена като разширяване на уретера, а се оказа, че махнаха още някаква част от простатата. Но с това започна и големият проблем-не задържа урината. Правиха му и трета операция-поставиха някаква пластика. В резултат на това той е непрекъснато с памперс, в дълбока депресия и суицидни мисли. Имам чувството, че животът ни приключи. Разбрах, че след като е унищожен сфинктера, няма никаква надежда да се коригира инконтиненцията. Посъветвайте ме, да потърся ли и мнения на друг уролог. Живеем в Пловдив, знаете ли добросъвестен лекар, който би помогнал.

despasito

Мнение от despasito » 09 юли 2017 20:21

Здравейте, Неливел! Може ли да ми кажете как се развиха нещата с мъжа ви? Намирам се в подобна ситуация с баща ми и отчаяно търся информация.

Отговори

Върни се в “Бъбречни заболявания. Цистит. Простата”