ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Скокът на грипния вирус ще респектира всеки атлет
Успокоява стомашно-чревния тракт и улеснява откашлянето.
Не ползвайте най-високия градус
Плевралният излив може да е причина за задух

Полова слабост преждевременна еякулация с боки в бъбреците и простата

Модератори: админ, консултанти

Dimitar86

Полова слабост преждевременна еякулация с боки в бъбреците и простата

Мнение от Dimitar86 » 04 сеп 2017 03:46

Здравейте, казвам се Димитър на 31 г. Преди около 5 г. имах трихомони които лекувах около година. След като спряха да излизат на изследванията от урина, известно време все още чувствах парене при уриниране, като за няколко месеца нещата отшумяха. Малко след излекуването им започнах да пия чай от бабини зъби, който увеличи физическата ми издържливост и значително усили половата ми сила. Прекалявах с еякулациите като средно свършвах минимум по 5 пъти на ден. Преди две години заедно с бабините зъби започнах да пия и протеин на прах. Като след няколко приема получих болка в двата бъбрека и почувствах, че половата ми сила значително намаля, както и забелязах, че понякога пениса ми седи сякаш свит навътре в тялото. Не обърнах особенно внимание понеже с повече спорт нещата затихнаха. Миналата зима обаче ме хванах остър бактериален простатит съпроводен с температура тотална загуба на ерекция и почти невъзможност за уриниране. Заедно с тези симптоми имах болка в бъбреците и тестисите, както и болка в главичката на пениса и простата. PSA маркерите бяха ударили 3.8, като това показваше че имам силно възпаление Бактерията беше Е. коли като при различните антибиотици които взимах се появяваха и други. Лечението с антибитици беше на 3 курса, като получих и дисбактериоза с която още се боря. През цялото време продължавах да пия бабините зъби като се надявах да ми помогнат за ерекцията, но уви колкото повече приемах толкова по-силна беше болката в областта на перинеума (простата). . Доктор Хомеопат ме посъветва да спра да пия всички добавки който приемах тогава селен, цинк, магнезии, д-маноза, мечо грозде, бирена мая както и усиленото приемане на бабините зъби. Месец след като спрях да пия всичко болката в бъбреците отшумя както и болката в тестисите. Направих няколко курса с един руски уред за физиотерапия на простата. (масаж на простата) Като още след първия курс нещата с ерекцията значително се подобриха. PSA маркерите започнаха да спадат, което значи че бавно съм започнал да се отървавам от възпалението на простата. И все пак половата слабост все още е на лице. Започна ли отново да взимам билката бабини зъби за повишаване на тестостерона отново се връща болката в бъбреците и простата. Опитах и други афродизиаци като, йохимбин и резултата е същия болка в бъбреците и областта на простата и слаба ерекция. Не взимам ли нищо нещата се пооправят до преждевременна еякулация. Правя упражненията на кегел за усилване на мускулите на тазовото дъно като определено ги чувствам силни, но явно не е там причината. В момента пия мужик корен, аргинин и пробиотици като щадя бъбреците, пия ли обаче повече хранителни добавки като сао палмето, мечо грозде, бабини зъби или други. бъбреците отново започват да ме болят и либидото ми спада драстично. В момента спортувам активно и се храня с храни богати на цинк, селен, магнезии като използвам и супер храни и билки за повдигане на имунитета. Пия доста вода и чайове предимно от Полпала и Мурсалски чай. Гледам да правя всичко възможно за да елеминирам инфекцията която мисля я имам и в бъбреците, щом след употреба на някой хр. добавки получвам болка в тях. Нямам парене по време на уриниране, никога не съм имал изтичане на секрет от уретъра. Обмислям балнеолечение с ректален тампон в Поморие и иглотерапия заедно с физиотерапия и масаж на простата.Прилагам изследванията които съм си правил от тази година. Моля ви помоглете ми да си реша проблема.Благодаря

07.01.2017 - с прием на бабини зъби
Тестостерон 21,98 (референтни 9.9-27.8)
PSA 3.88 реф до 4.0

25.04.2017 от тук без прием на бабини зъби
Tестостерон 17,36 (референтни 9.9-27.8)
SHBG 24.700 (референтни 13-71)
Свободен тестостерон 24,60 (референтни 1,0-29,0)
PSA 3.760 реф до 4.0 free PSA 0.906

05.07.2017
Tестостерон 23.52 (референтни 9.9-27.8)
SHBG 42.400 (референтни 13-71)
Свободен тестостерон 35,20 (референтни 1,0-29,0)
PSA 3.850 реф до 4.0 free PSA 0.854

24.04.2017
Кортизол 594,9 (референтни 171-536)
Tестостерон 20,61 (референтни 9.9-27.8)
SHBG 37,900 (референтни 13-71)
Свободен тестостерон 23,30 (референтни 1,0-29,0)
PSA 3.34 реф до 4.0 free PSA 0.68

Изследвания от преди около месец.

Креатинин 92 mkmol/L жени < 97; мъже до 50г. < 115; над 50г. < 124
Урея 5.1 mmol/L 1.7 - 8.3
Билирубин - общ 7.4 mkmol/L до 21
АСАТ (GOT) 25 U/L до 37
АЛАТ (GPT) 35 U/L до 42
ГГТ 26 U/L жени 5 - 36; мъже 8 - 61

Урина - 10 показателя * Профил Виж по-долу
Глюкоза (GLU) neg [-] mg/dl нормална
Белтък (PRO) neg [-] mg/dl отрицателен
Билирубин (BIL) neg [-] mg/dl отрицателен
Уробилиноген (URO) 0.1 [norm] mg/dl нормален
PH 6.0
Относително тегло (S. G.) 1.015
Кръв (BLD) neg [-] mg/dl отрицателно
Кетони (KET) neg [-] mg/dl отрицателно
Нитрити (NIT) neg [-] отрицателно
Левкоцити neg [-]
Седимент пик. кристали

Пролактин 544.4 mkIU/ml м. 86 - 390 ; ж. 72 - 511

Тестостерон 18.18 nmol/L м. 9,9 - 27,8 ; ж. 0,22 - 2,90
SHBG 48.400 nmol/l 13 - 71
Свободен тестостерон 37.7000 pg/ml 1.0 - 29.0

free PSA 0.687 ng/ml
total PSA 3.080 ng/ml до 4,0
Ratio 22.3 %

д-р Цончев

Re: Полова слабост преждевременна еякулация с боки в бъбреците и простата

Мнение от д-р Цончев » 07 сеп 2017 21:43

Моля поставете конкретен въпрос...

Dimitar86

Мнение от Dimitar86 » 13 сеп 2017 03:47

Извинявам се. Въпроса ми е защо когато пия повдигащи либидото билки екстракти или хранителни добавки се получава този обратен ефект и дискомфорт в бъбреците? При ехогравско изследване при тях не се виждат изменения освен малък микроконкремент 3-4 мм, забравих да добавя че имам калцификат в простата 8мм. Какви допълнителни изследвания мога да направя за бъбреците за да разбера от къде идва проблема. Не пия ли нищо нещата се подобряват с всеки изминал ден. Вчера пих добавка с бабини зъби и нещата се влошиха малко, лека болка в бъбреците и леко затруднено уриниране. Знам, че съвета на всеки би бил да не пия нищо щом така се чувствам по-добре, но искам да намеря корена на проблема за да го разреша.

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 14 сеп 2017 21:26

Възможно е очакванията ви за еэект да поставят психологическа бариера и това да нарушава нормалния акт... инак не се сещамза някаква конкретна причина. Ако пиете само растителни извлеци не би трябвало да има обратен ефект

Отговори

Върни се в “Бъбречни заболявания. Цистит. Простата”