ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Джогингът има своите тънкости
Кои причини за рак на дебелото черво подлежат на превенция?
Зъбите на бебето се нуждаят от дентална грижа.
Учени не спират да работят в търсене на лек за коварната болест

Затруднено уриниране

Модератори: админ, консултанти

Kisyov

Затруднено уриниране

Мнение от Kisyov » 14 юли 2017 09:14

Здравейте. Имам следния проблем. Не мога да ходя по малка нужда, когато пътувам към непознато място и се налага да използвам публична тоалетна и има опашка или обобщено на непознати места, ходими се и не мога да се отпусна, на 26 години съм и мисля, че проблема може да е и психически от стрес и притеснение, защото вече като пристигна на определеното място нямам проблем, мога да си се изпикая. Имах случай преди 7 години в който пътувах 32 часа и не можах да се облекча нито един път и от тогава уринирам доста често, през нощта ставам по мин 2 пъти и ако се стискам по дълго почвам да имам болки ниско в корема. Та много ви моля бихте ли ми препоръчали някакви хапчета хомеопатични или не знам какви, които да ми помогнат, благодаря предварително.

1337day

Re: Затруднено уриниране

Мнение от 1337day » 19 юли 2017 17:34

Kisyov написа:
14 юли 2017 09:14
Здравейте. Имам следния проблем. Не мога да ходя по малка нужда, когато пътувам към непознато място и се налага да използвам публична тоалетна и има опашка или обобщено на непознати места, ходими се и не мога да се отпусна, на 26 години съм и мисля, че проблема може да е и психически от стрес и притеснение, защото вече като пристигна на определеното място нямам проблем, мога да си се изпикая. Имах случай преди 7 години в който пътувах 32 часа и не можах да се облекча нито един път и от тогава уринирам доста често, през нощта ставам по мин 2 пъти и ако се стискам по дълго почвам да имам болки ниско в корема. Та много ви моля бихте ли ми препоръчали някакви хапчета хомеопатични или не знам какви, които да ми помогнат, благодаря предварително.
Със такова стискане,и аз така си го нахаках,че вече 7 години не мога да се оправя,от клебсиела в простата.Отивай на уролог

Отговори

Върни се в “Бъбречни заболявания. Цистит. Простата”