ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Скокът на грипния вирус ще респектира всеки атлет
Успокоява стомашно-чревния тракт и улеснява откашлянето.
Не ползвайте най-високия градус
Плевралният излив може да е причина за задух

Рядко срещан проблем и объркващ проблем със симтоми на често уриниране

Модератори: админ, консултанти

Hristopopow

Рядко срещан проблем и объркващ проблем със симтоми на често уриниране

Мнение от Hristopopow » 09 фев 2017 20:38

Здравейте, ще се опитам да ви обясня проблема който на пръв поглед изглежда едно , но всъщност фактите говорят за друго надявам се да има хора които да ми помогнат тука .Преди 5 години получих често уриниране нощно време от 5 до 8 пъти в следствие на прием на лекарства указващи силно негативно влияние върху простата , бъбреците и като цяло върху половата система или поне периода в който получих проблема съвпада горе долу с този когато пиех лекарствата . Започнах да ходя по лекари които ми поставяха различни диагнози и съответно и лечение към тях . Първо съмненията от докторите бяха за простатит въпреки ,че според мене след лекарствата се получи . Започнах да пия антибиотици дълго време , след което което нямаше ефект . След това отидох при доктор Златев в окръжна болница , след дълги прегледи и една доста болезнена цистоскопия ми каза ,че ми няма нищо ! Но честото уриниране си стоеше и реших да отида при професор Славчо Кънчев началник клиника по урология в Пирогов , той ми каза че съм получил свръх активен пикочен мехур и ме включи в програма за болни с такова заболяване където ми даваха лекарства за това заболяване ! И така 6 месеца пих най - различни лекарства без никакъв ефект в тази програма и прецених , че няма да успеят да ми помогнат . И се насочих към МВР болница , там бях приет за изследвания правиха ми всякакви посявки урофлоуметрия и така нататъка , тяхната диагноза беше склероза на шийката наа пикочния мехур , и ми изписаха омник токас и казаха , че е най добре да ме оперират в удобен момент ! След изписването от болницата обаче нещата се влошиха драстично започнах да уринирам през 40 минути и по цяла вечер не успявах да спя. Обадих се на завеждащия който ме лекуваше др. Смилов мисля че се казваше , той ме извика да ме прегледа и се оказа че при едно от изследванията което включваше вкарване на катетър съм бил инфектиран и ми изписаха антибиотици . Нещата от инфекцията се оправяха когато пия антибиотици , но когато ги спирах отново се появяваше уринирането и то вече доста по зле преди ,но когато почнах антибиотиците нещата утихваха което в същото време говори и за невярна диагноза , каквато ми сложиха понеже при това състояние няма как да се подобрявам без да бъда опериран , състоянието - склероза на шииката на пикочния мехур не се повлиява от друго освен като се оперира а и в бъдеще се доказа мойто твърдение защото е имало и моменти когато съм уринирал и по 2 пъти на вечер което също е невъзможно при това заболяване . Както и да е след дълъг прием на антибиотици около 3 месеца без ефект реших да приложа гладуване от няколко дена и за мой късмет нещата се овладяха и спря инфекцията , уринирането вечер намаля , но пак го имаше от 3 до 5 пъти вечер но поне успявах така да спя . Обаче в следствие на всичко всеки път когато правя секс без презерватив се инфектирах , нямах никаква защита от инфекции можеби от дългата употреба на антибиотици и до сега е така и всеки път като получавах инфекция гладувах за да се оправя. Нещата горе долу се бяха закрепили докато отново една вечер се повтори всичко от началното ми състояние което бях получил заради лекарствата ,бях изпил голямо количество кофеин понеже и съня ми се нарушаваше постоянно и получих болка в бъбреците явно имаше връзка с обезводняване от кофеина след което пак се влоших и започнах да уринирам през 1 час нямам представа какво да правя , ходих пак при лекари изследвания ми правеха нямам нищо обаче уринирам по цяла вечер казвам им че се е получило главно след прием на определени лекарства после се повторило след висок прием на кофеин вероятно от обезводняване понеже кофеина е диуретик но никои ни може да разбере какво ми има !Лично според мене имам някакъв проблем с бъбреците защото към този момент никакви лекарства за пикочния мехур или за инфекции на пикочните пътища не оказват влияние . Моля някой ,ако може да помогне до каже какво да правя?

Отговори

Върни се в “Бъбречни заболявания. Цистит. Простата”