ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Дори в малки количества провокират стомашен дискомфорт
Схващането, че застрашават само жените е много грешно
Промените в изхожданията при бебето могат да насочат към серио...

Рязко подуване на десния тестит

Модератори: админ, консултанти

Todiros

Рязко подуване на десния тестит

Мнение от Todiros » 02 ное 2016 21:37

Здравейте,

Вторник сутринта се събудих с остра болка в долната дясна част на корема. След около час мъки, болката не само, че не спря, но се усили до степен в която не можех да стоя седнал или прав. Можех само да лежа и въпреки това се гърчех от болка. Викнах бърза помощ. Казах ми, че е стомашен проблем, изял съм нещо развалено или съм погълнял някакъв бацил. Биха ми инжекция No-Spa и Buskolizin, аз продължих да пия No-Spa и Spasmalgon на хапчета и края на деня болката премина. Имаше обаче остатъчна болка под корема, близо до слабините. Не обърнах внимание, но когато си легнах усетих, че десния ми тестис е сериозно подут. Може би около 4-5 пъти нормалния размер. Не усещах нищо тогава и реших, че ще спадне с времето. Днес обаче следобед започнах да усещам болка и дискомфорт, разбрах, че се е подул още повече. В момента едвам ходя. Вероятно инфекцията от корема се е прехвърлила към слабините. Какъв антибиотик би ми свършил работа в този случай?

Forum admin

Re: Рязко подуване на десния тестит

Мнение от Forum admin » 02 ное 2016 21:52

Ако лекарите от бърза помощ бяха Ви видяли тестиса, съсвсем друго биха предприели. Обадете се още сега на личния лекар и го информирайте за това, което се е случило. Това е репродуктивен орган. Щом има и такава болка, то е важно незабавно да предприемете нещо! Не предприемайте самолечение!
Дръжте ни в течение.
Ако искаш да узнаеш бъдещето - изследвай миналото!

д-р Цончев

Re: Рязко подуване на десния тестит

Мнение от д-р Цончев » 03 ное 2016 20:29

Спешно на хирург трябва да се отиде.

Отговори

Върни се в “Бъбречни заболявания. Цистит. Простата”