ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Дермата е изградена основно от съединителна тъкан
Залагат се сериозни метаболитни проблеми
Ново лекарство против малария ще лекува с еднократен прием

Често уриниране, само навън

Модератори: админ, консултанти

lacho_ganev

Re: Често уриниране, само навън

Мнение от lacho_ganev » 12 фев 2017 10:57

При психолог или психиатър ходили ли сте аз пробвах при различни но не виждам файда от лекарствата , вече доста съм отчаян направо не намирам смисъл от живота , проблема го имам от 8 години и всеки ден е адска борба

DidiInkogni

Мнение от DidiInkogni » 15 яну 2018 11:38

При мен всичко е стрес ..безпричинен и неконтролируем..от 3 години вече..+ фобия да не се напишкам ... имам страх ,че не мога да стискам..слава Богу там имам подобрение , стига пикочния ми мехур да не се напълни от стрес... Т.е.,ако съм спокойна- всичко е наред ..поне 2-3 часа си издържам,но стресът е жесток.. тормози ме за какво ли не.. при среща с приятели, на работа,не мога да пътувам почти..на почивка , особено в чужбина- не мога ... всичко това ме принуди да живея в затвор...изнервена съм,станах домошар ( поне , когато почивам) и ми тежи,че не мога да пътувам...паника + мисълта ,че няма тоалетна наблизо - ужас.. смъртоносна комбинация... Приятелите ми ме канят до най-близкия град,а аз си измислям тъпа причина,че нещо не ми харесва,а вътрешно ми се реве.. на 25 години съм...,а да не говоря за паниката при среща с някое момче...2-3 пъти ми се пишка в рамките на едно кафе за час и половина в заведение.... Кажете,помогнете .. какво да направя... Плаче ми се.. никога не съм била такава преди... психолог- не, медикаменти - само,ако са билки или безобидни хомеопатични, да пробвам ли с йога? Препоръчайте ми нещо, моля ви, моля ви... Между другото, ако някой от Вас иска да комуникираме по темата повече ,оставете си на лично имейла... П.с.Успех на всички нас в борбата...

moni gold

Мнение от moni gold » 12 май 2018 10:23

Az imam sushtiq problem ako iskash pishi

Отговори

Върни се в “Бъбречни заболявания. Цистит. Простата”