Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Полезен за имунитета и кръвното налягане
И колко бързо се разпространяват те
Ново шведско изследване реабилитира пълномаслените продукти
Тя координира всички електронни сигнали
реклама

Хроничния простатит се лекува! Но трябва да се знае как.

Модератори: админ, консултанти

Re: Хроничния простатит се лекува! Но трябва да се знае как.

Мнениеот poli8557 » 26 Сеп 2010 16:40

IZVINETE ZA LATINICATA
Priqtelqt mi sega mina kursa na le4enie pri Karachorov,oleknahme s 3000 leva tai kato ne sme ot Sofiq i patq ni kaji re4i be6e 600-700lv.3 sedmici sled le4enieto simptomite otnovo sa nalice(za4ervqvane na glavi4kata,bolka i diskomfort v slabinite,BEZ bolka pri urinirane), a ina4e go lekuvat ot enterococcus fecalis i trifomonas vaginalis.Toi kazva 4e sega se 4istel i zatova bili tiq bolki, nai rano sled 2 meseca mojem da napravim otnovo mikrobiologiq za6toto sega nqmalo da e pokazatelna.6te iz4akame o6te malko i 6te vidim.
poli8557

Мнениеот abcdefj » 03 Яну 2011 21:39

Здравейте на всички.Първо искам да поясня някои неща,който вникне в смисъла на думите ми,ще ме разбере.
Нямам за цел да се заяждам с никой или да давам акъли на никой,просто ще споделя мнението си за това което мисля по темата:
Четох с интерес постовете на 2-3 човека тук които "уж" са много компетентни по въпроса с изследванията,поставянето на дигнозата Хроничен Простатит,методите за лечение и добрите Уролози.
Човекът с име БатеМефо явно е доста начетен човек,който говори доста интересни неща.Съгласен съм с много от нещата които е постнал тук.Най-вече за Италианския Професор Гюерчини.Но за това ще говоря малко по късно като споделя опита си.Втория интересен човек е Др.Пецко.Още от първите редове лъха чувството на великата българска гордост,че сме най-добрите сред най-добрите.Все пак България е страната със страхотно качествено здравеопазване!Мога и примери да дам но няма да го правя за да не се засегнат някои хора.Иронията ми е готина нали?!Е,какво да се прави не мога да кажа нормална на държава в която медицината е под всякаква критика.Но това не е основната тема тук затова да не се отклонявам.

Тук има един спор между един лекар и един страдащ човек!Ето какво мисля по въпроса:
Др.Пецко не зная по какъв начин извършвате изследването наречено Транс Ректален Ултразвук,но ако нямате умения и знания да го извършите както трябва,може би вашите пациенти наистина чувстват това което сте описали в поста си за болката.Лично са ми правили това изследване и по-точно ми го направи Италианеца който вие подигравателно споменавате,но съм сигурен,че е доста по-напред от вас в тази област.Ако искаш мога да ви опиша какво е чувството когато ти вкарат малка сонда предназначена точно за това и през това време се пикае в съда които извършва изследването наречено Урофлометрия.Повярвай ми НЕ Е БОЛЕЗНЕНО И СЕ ВИЖДА ВСИЧКО КОЕТО ТРЯБВА ДА СЕ ВИДИ ЗА ПОСТАВЯНЕ НА ДИАГНОЗАТА.АКО ИСКАШ ДА ТИ ПРАТЯ СНИМКИ ДА ВИДИШ ДАЛИ НЕ СЕ ВИЖДА Verumontanum?!За антибиотиците няма да говоря защото при всеки е индивидуално
според антибиограмата.Но единственият начин за ефективно лечение е директното инжектиране в простатата което Италианеца прави от 10 години със доста голям успех.Не си давайте парите по разни некадърни уролози,ако имате възможност отидете до Италия дайте 2600 евро но поне ще знаете за какво сте ги дали.Не ходете при мошеника Др.Карачоров който казва че правил инжекции като Италианеца.Ходил съм в кабинета на Карачоров и апаратурата с която разполага не става за извършването на тези процедури.А дори и да има необходимата апаратура като на Италианеца съмнявам се,че може да извърши тази процедура както трявба.Може да си прав че хроничния простатит е трудно лечим,но не и нелечим.Ако знаеш правилния метод за лечението на това заболяване резултата може да е много добър.http://www.prostatitis2000.org/ разгледайте този сайт ако имате финансова възможност-пробвайте.
abcdefj

Мнениеот al_bandy » 10 Яну 2011 21:39

Abcdefj, чувстваш ли се напълно излекуван след посещенията ти при италианския доктор? Понеже спомена добри резултати при него, какви симптоми имаше преди това, успя ли да ги пребориш всичките след лечението или някои от тях останаха дори след него? 2600 евро като цена как ги калкулираш - цена на първоначален преглед, инжекции и други процедури, антибиотици, без пътя, така ли е? С пътя и хотелите стават над 3000 евро сигурно. Колко пъти се наложи да ходиш при него в Италия, защото пише, че инжекциите се биели през 10 дена? Искам да те питам и какво ще кажеш за процедурите на Митко Цветков в "Александровска" за вливане на антибиотик през уретрата, ако си ги пробвал? Карачоров ти би инжекции, но те не ти подействаха, или просто не си му се доверил да ти ги бие? Аз в България съм ходил при доста уролози, никой освен Карачоров не се наема с диагноза "простатит". Симптоми имам налице доста - затруднена ерекция, дискомфорт в уретрата и тестисите, болки в кръста и нарушена дефекация. Мисълта ми дали е точен диагностик италианецът в тази връзка? Ерекцията поне да ми се върне както преди, има смисъл да се даде тази сума. Това е сериозна сума и резултатът трябва да е адекватен на нея, т.е. напълно излекуване, макар и всеки случай да е индивидуален. Ще се радвам да ми отговориш, може и на лични.
al_bandy

Мнениеот abcdefj » 11 Яну 2011 14:56

На този въпрос дали съм се излекувал не мога да дам еднозначен отговор,но определено се чувствам много по-добре от преди.Това се изразява в намаляването на симптомите които съм имал преди лечението и след него и на стерилните посявки от еякулата.Има няколко особености които трябва да се споменат тук.Първо за изследванията които прави Професор Гюерчини,и начина по който поставя диагнозата.Той пуска ДНК ТЕСТ НА СЕМЕННА ТЕЧНОСТ
за следните неща:
Micoplasma Genitalium
Micoplasma Hominis
Neisseria Gonorrhoeae
Ureplasma Urealyticum
Papiloma Virus(HPV) Screening
Chlamidia Trachomatis
Colture Seminale+ABG
Trichomonas Vaginalis
Herpes Simplex Virus
Това са изследванията които се правят в Италианска лаборатория те струват около 300 евро които влизат в цената от 2600 евро.След това се заплаща 1000 евро при него за Транс Ректален Ултразвук с който се вижда абсолютно всичко през ануса,Урофлоуметрия и консултация с него и попълване на въпросник със симптомите и състоянието ви.Това е което се извършва за 1300 евро от тази цена.Другите 1300 се заплащат за 3 инжекции които се правят през 10 дена.Съдържанието на антибиотичния коктейл е според антибиограмата плюс Кортизон.
Не е болезнено използва се упойка и няма никаква болка.Който ви е казал,че боли а дори не е пробвал не му вярвайте.al_bandy на другите ти въпроси отговора ми е:
Не съм ходил при Митко Цветков и не знам какъв е ефекта от метода му,може да е сполучлив-не зная.
За Карачоров мога да ти отговоря много кратко щото нямам кво да кажа за този измамник.Не ми е правил инжекции и се радвам че не го направи защото само щях да хвърля пари на вятъра.Той няма необходимият уред с които се гледа къде да инжектираш когато се прави инжекцията.Не бих се наел с такъв риск да дупчи насляпо или да гледа на обикновенния му ехограф.За симптомите които имаш е почти сигурно че имаш простатит,въпроса е от какво е причинен.А в Италия можеш да разбереш със сигурност.Не искам да звуча пресилено но този Професор е един от най-добрите уролози в света не съм го измислил аз това можеш да влезнеш в повечето сайтове за лечение на простатит с инжекции и да видиш кво казват за него.Виждам че и ти мислиш като повечето хора и поставяш парите преди здравето си.Замислял ли си се колко пари си хвърлил по лекари тук и за лечение и не е имало резултат?!Опитай се да си промениш мнението за това.Повярвай ми няма да ги хвърлиш на вятъра тези пари.Ще ги дадеш,но ще знаеш за какво си ги дал!А за излекуването си прав че при всеки е индивидуално.Все пак знаеш за какво упорито заболяване става въпрос и какви симптоми има.Но ефекта от инжекциите ще е хиляди пъти по-добър от тъпкането с антибиотици за дълго време!!Ако простатита ти е причинен от вирус не можеш да очакваш чудо защото знаеш че вирусите не се лекуват само се подтискат.Ако е от бактерия шанса е доста голям.Ще побликувам по късно документ в които е описано всичко от проучванията на Италианския Професор.С резултатите от инжекциите които е правил на над 350 пациента.И накрая за сумата която спомена,че е около 3000 евро,ще ти кажа че е доста по голяма като включим разходите.Все пак това е Рим един от най-скъпите градове в Европа.Ако знаеш как да се оправиш с езика и какво да направиш 4000 евро може да те оправят за всичко,ако не сумата ще е доста по голяма.Ако си много заинтересован ще ти обесня какво да направиш за да спестиш доста пари,но първо реши да отидеш другото не е проблем.Аз не съжалявам,че съм отишъл.Резултата е прекрасен в сравнение с едногодишния ми опит за пиене на антибиотици!!!Успех на всички
abcdefj

Мнениеот abcdefj » 11 Яну 2011 15:07

http://dox.abv.bg/files/listtree ето ви файла за който говорех.В него е описано доста подробно за какво става въпрос и какви са резултатите от прилагането на този метод.Който знае език добре ще разбере всичко!Успех
abcdefj

Мнениеот al_bandy » 11 Яну 2011 20:18

Abcdefj,интересът ми за италианския лекар е сериозен, писал съм ти на лични. Може би не си ме разбрал правилно, в никакъв случай не слагам парите пред здравето. Ако ги имах парите, ги давах без да се замисля, а в случая ще трябва да тегля кредит, което си е автоматично заробване от 3-4 години, затова решението не може да дойде така спонтанно и зависи и от странични фактори. Решил съм първо да опитам при Цветков и ако нищо не стане, ще се ориентирам към италианеца със сигурност. Донякъде колебанието ми идва и от факта, че никой освен Карачоров не ми поставя диагноза простатит, а както знаем той я слага на всеки втори, отишъл при него на преглед. А пък симптомите са налице, като най-очебийно е рязкото намаляване на потентността, което много уролози у нас и по света, съдейки от интернет, се кълнат в дипломите си, че нямало връзка с простатита. В многото сериозна литература по въпроса, която прочетох, никъде не открих, че еректилната дисфункция е пряко следствие на простатита, пише на повечето места, че много мъже с такива проблеми я имали, и то след много дълги години нелекуван простатит. изводът - или практиката изпреварва теорията и тя трябва да бъде променена, или не съм болен от простатит, или съм бил болен дълги години, без да разбера, защото симптомите са ми от 10 месеца. Това ме обърква допълнително, защото освен ерекцията другите симптоми са търпими и сякаш се проявяват спорадично, но пък тя нормално най-много ме тревожи. Много от лабораториите не ми изолират нищо, само в една единствена лаборатория откриха нещо - уреаплазма уреалитикум. Това, както четох, е нещо средно между гъба-бактерия и вирус, затова искам да те питам, ако знаеш в коя категория попада тя, дали шансовете за излекуване, ако приемем, че тя е налице при мен, са големи? Иначе съм съгласен, четох много международни форуми за Гуерчини и то само положителни мнения за него, това няма как е случайно и говори за висок професионализъм.
P.S. Нещо на моя комп не се отваря файла, който си дал в последното ти мнение.
al_bandy

Мнениеот abcdefj » 11 Яну 2011 20:56

Не съм получил нищо от теб на лични.Не си мисли че аз парите ги намирам като вървя по улицата!И аз съм ги събрал доста трудно,но просто нямам друг избор,при мен нещата са по-различни и просто бях длъжен да пробвам това,каквото и да ми струваше и без значение дали щеше да има ефект.Не съм тръгнал с тази мислъл дали парите ще оправдаят целите,които са били-излекуване.Пробвай при Митко Цветков дано имаш успех,тук поне ще е много по евтино за ефекта не знам.При Карачоров изобщо не си губи времето,този човек не заслужава да бъде наречен лекар.И аз и много други хора са чели литература за простатита но не знам колкото лекарите и професорите,знам толкова колкото на мен ми стига да съм запознат със заболяването и всичко свързано с него.Много често се получават стерилни посявки но това не значи излекуван простатит.Смея да твърдя,че повечето лаборатории не са способни да имат добра микробиология и затова аз не вярвам много на изследвания правени тук особенно за тези изследвания които правих там.Уреплазма уреалитикум е бактерия.Не знам колко е упорита,за шанса да видиш колко процента е вероятността да се появи отново и след какъв период след лечението можеш да провериш в документа който съм прикачил.Отваря се със програмата Adobe Acrobat.Можеш ли да ми кажеш във коя лаборатория са ти открили въпросната бактерия,много ми е интересно?!И какво е направено като антибиограма?!Ако си правил секс без презерватив с непозната жена твърде вероятно е да си е пипнал от там ако изобщо е имаш!
А ако ти е позната е добре и тя да се изследва!Всичко е много сложно и строго индивидуално знам че парите са много за нашите стандарти,но поне можеш да отидеш да ти се постави правилна диагноза и да знаеш за какво става въпрос.Ако имаш калцификати около простатата без инжекции просто забрави да влезне антибиотик там.
Моят съвет е пробвай тук както си решил,ако не стане,отиди там виж как са нещата и прецени дали да ходиш пак за лечението според това какво ще излезне и какво той ще ти каже.Но поне ти гарантирам че за поставянето на диагнозата и необходими изследвания няма да си хвърлил пари на вятъра.За лечението не мога да ти кажа на 100% ще си излекуван защото това не е настинка която се лекува за 5 дена и всички лекари много добре го знаят,но поне това е един от най-ефективните методи за постигане на добри резултати в това заболяване.Все пак мисля,че си осъзнал вече че когато се разболееш в България независимо от какво е ще трябва да имаш доста пари за да имаш шанс да се излекуваш,доста хора ще се съгласят с мен за това твърдение.Не сме виновни ние,че живеем в ненормална държава която не я е грижа за живота на хората.Аз имам това заболяване от 6-7 години и при мен е хронично и въпреки това мисля че постигнах един добър резултат.Лично аз съм доволен за себе си.Не знам при другите как ще е,но в медицината няма гаранция за нищо,особенно за такова сериозно заболяване!
abcdefj

Мнениеот al_bandy » 11 Яну 2011 21:22

Сега вече дава, че вече е изпратено. Описал съм ти всичко в съобщението. Уреаплазмата я откри лабораторията на Карачоров, което поражда известни предубеждения. Ще вървя по начертания път, със сигурност няма да загубя. Калцификати нямам слава богу, размери на простата - нормални, само е болезнена при допир и забелязвам изтичане на секрет. При мен имаше и остра форма заболяването - парене, болки, но пих Таваник, без да се изолират бактерии и уж всичко утихна. За да се появи след 3-4 месеца проблема с ерекцията, другите неща ту ги има, ту ги няма. След уреаплазмата пих азитромицин според антибиограмата, сега ще видим какво ще излезе като резултат. По-добре се чувствах само по време на приема на антибиотика, след това пак същата история. Явно без инжекции или вливане на антибиотици няма да стане, макар да се появяват тук-там в нета мнения за излекувани от простатит дори само с хомеопатия, които не е ясно колко са достоверни.
al_bandy

Мнениеот rumenesko » 12 Яну 2011 19:54

Да си кажа и аз. Проблема с препикаването го отстраних почти на 100%, ходя си през известно време, не мога да кажа точно че пикая като кон, но не е накапване както беше в началото. С ерекцията също почти нямам проблем, също не казвам че съм като осмокласник, но получавам си сутрешни ерекции, при стимулация също нямам проблем. Проблемът ми е една гадна болка в корема и от вътрешната част на бедрата, които почти не усещам при движение и ме побъркват при седеж. При някой от вас има ли такива болки? Сега си мисля да ходя на невролог, че от тези 1-годишни страдания започнаха и нерви да ме гонят и се чудя дали и тези болки не са на нервна почва? Ще ми назначават и едно изследване на дебелото черво за проверка дали болките в корема не са от него. Иначе последните ми изследвания са абсолютно чисти, но всъщност не знам дали е така, от толкова много четене в нета за некадърни доктори, слаби лаборатории, манипулирани изследвания и т.н. съм тотално объркан. За проф. Митко Цветков от вас научавам и ще следя темата с интерес.
rumenesko

Мнениеот mster » 13 Яну 2011 20:59

Да питам и аз-след изследвНЕ НА яекулат ми отктиха стафилококи ауреус.Какво представлява тая гад.Лекувам я с tubocin.
mster

Мнениеот реско » 13 Яну 2011 23:00

Айде сега и аз да кажа нещо и да поразбуля малко "сектантската" ви темичка за великия "ИТАЛЯНЕЦ".
Радвам се, че най-после се появи един свидетел, който да сподели нещо от първа ръка за страхотното лечение.
Поста ми е адресиран изцяло и основно към abcdefj, който след като е дал 2600 евро, не може да даде еднозначен отговор дали е излекуван или не. Е как така бе, юнак?!
След като не можеш да дадеш еднозначен отговор дали си излекуван или не, какво тогава рекламираш?! Трансректалната ехография докато пикаеш ли? За 1000 евро?
Много добре, че са ти я направили и че не те е боляло, само че искам да ти задам един простичък въпрос - какъв е смисъла от нея в диагностиката на простатита? След като толкова настървено я хвалиш, задавал ли си някога въпроса каква е диагностичната стойност на това изследване - какво очакваме да видим, какво може да видим с нея, и най-важното - какво ще допренесе за терапивтичния процес? Нищо!!! Само за твоя информация цитирам Американските и Европейски препоръки по отношение на ролята на трансректалната ехография в диагностиката на хроничния простатит "Transrectal ultrasound (unreliable for diagnosis of prostatitis)"
Ето пример за въпросната ехография - публикувана на сайта на "италянеца". Ако това е качеството на великата му апаратура - "тенкю" - въпросната снимка е толкова калпава, некачествена и абсолютно неинформативна и правена с абсолютно стара и некачествена апаратура, че не само не може да струва 1300 евро, ами те трябва да ти платят вредни, че са ти бъркали отзад за нищо. Да не говорим, че е обърната наобратно! Може и да съм "некадърен и калпав български лекар", но доколкото ми е известно, colliculus seminalis (или "veru montanum") би трябвало да се намира отдолу. Но това няма значение, той италянеца е толкова велик, че над тези неща. Само тъпите български лекари обръщат внимание на такива "подробности". Поне за сайта да се беше постарал да сложи нещо качествено, че ако влезе вътре някой дето разбира, да не се излага като кифладжия.
А утре ще ти пратя пример за трансректална ехография, която щях да ти направя безплатно, да я занесеш на гурото, та току виж намалил малко цената.

Сега малко за великия ДНК - анализ.
Разгледай цените на една нашенска лаборатория - изследванията, които са ти направили по нашенски цени излизат точно 334 лв.

И какви са тези цели 3 инжекции в простатата за 1300 евро. Чудя се, какъв е този антибиотичен коктеил вътре и на такава цена? Според антибиограмата викаш? - много ми е интересно, каква ще е тази антибиограма, ако еякулата е стерилен (което е много често при хроничен простатит)? + кортизон :)))) Да не говорим изобщо, колко дискутиран, поради страничните си ефекти и недоказана ефективност е този метод, че може би само Карачоров и Италянеца са останали да го магерят. Още преди 20 години е доказано, че концентрацията на антибиотиците при интрапростатни инжекции и при обикновена мускулна инжекция е еднаква.

Та сега отново да те питам: Какво рекламираш?
-Една безсмислена транректална ехография за 1000 евро, която в България ако държиш ще ти направя безплатно.
-Едно "ДНК изследване", което ще ти направят с абсолютно същия ефект и в България, само че на половин цена
-3 интрапростатни инжекции на антибиотичен коктейл според антибиограма и те за 1300 евро - вътре с по 3 кубика амикацин за 5 лв. и кортизон за стотинки, които тука Карачоров ще ти спретне на половин цена.
-Преглед от, повярвай ми, световнонеизвестен уролог, който не е никакъв професор (както грешно го наричаш) и за който никой нищо не е чувал, освен спама по форумите - провери си сам в интернет дали съм прав.

Та какво рекламираш? Не можеш да дадеш еднозначен отговор дали си излекуван или не? Твърдиш, че се чувстваш по-добре от преди? Прекрасно! Но дали се дължи на излекувания ти простатит или на кортизона, който са ти инжектирали и най-важното - докога!? Само, че на това аз не му викам "излекуване".

А това, че ти си убеден, че разходката до Рим за 4000 евро си заслужава, за да те лекува местния Карачоров - това си е твой проблем.
И повярвай ми, не се хабя да ти пиша защото искам да ти се докажа, или по някакъв начин да защитя българските некадърни лекари - въобще не ме интересува нито твоето, нито на който и да било друг мнение от този форум. Пиша ти, за да може колкото се може по-малко мъже да се вържат на така авторитетните глупости, които дрънкаш.
За съжаление истината е, че не мога да ви кажа кой ще ви излекува простатита, и къде, но със сигурност няма да е "Италянеца"!
реско

Мнениеот al_bandy » 14 Яну 2011 00:48

Добре де, Pecko, твоята теория, че хроничният простатит е нелечим, вече е ясна на всички в тази тема. Но нали на нас, хората със симптоми, ни е нужен лъч надежда, кураж и воля за борба за промяна на сегашното ни състояние. Какво предлагаш ти, да си заровим главата в земята като щрауси, да се правим, че ни няма нищо и да продължим да водим така непълноценен живот? Не ти оспорвам професоналните качества. Но вече коравосърдечността на лекарите у нас прави жестоко впечатление, за повечето от тях пациентът е само бройка, източник на пари, неодушевен субект, който няма право да гъкне, защото видите ли, ни гледате от висотата на пиедестала и дипломите си на медици, завършили в знайни и незнайни факултети на републиката и чужбина, което едва ли не е някакво привилегировано положение спрямо другите хора, спуснато свише отгоре. Хуманност липсва на колегите ти, Pecko, и човещина също. Един лекар, за да е уважаван и почитан, да идват при него повече хора, трябва да е и психолог, да окуражава пациентите си, да е отворен за съвети към тях, а не да ги отпраща в трета глуха. Освен ако не е типичния лекар-бюрократ в държавна болница, който си чака заплатката в края на месеца, без да му пука за броя на пациентите, които отпъжда като досадни мухи. Аз ако се отнасях така с хората в сферата, в която работя, отдавна да съм останал на улицата и друг да ми е взел хляба. Как да не търси решение в чужбина човек, като у нас дори диагноза на човек с такива проблеми не могат да поставят и го въртят насам натам през здрав си, през инфекция до простатит? В едно си прав, че може и италианецът да не е месията, който цери успешно на 100% и човек може да даде много пари без резултат, добре е, че даваш и другата гледна точка, за да може всеки да си прецени, нещата винаги имат две страни и винаги има доволни и недоволни. Всичко е индивидуално и за лекаря, и за пациента. Но кажи ми ти, Pecko, нали много ги разбираш нещата, как е възможно у нас всичко при диагностицирането на това сериозно заболяване, а и въобще да е в сферата на гадаенето и хвърлянето на боб - имаш простатит, но може и да нямаш, пусни пак изследвания да видим, и така докато последната стотинка от джоба ти не се изтъркули към джоба на лекари и лаборатории. И слепецът вижда, че нещата лекар-лаборатория-фармация са навързани в един порочен кръг. Как така се играе така с лека ръка със здравето на хората да пият антибиотици и ненужни лекарства с години, само и само за да се оправдае прегледа? Или пациентът само се изслушва, след което му се дават идиотски съвети за печене на слънце, спорт и разходки, с които се оправдава цена на преглед от 50-60 лв? Много, прекалено много станаха хората, пострадали от лекарски грешки, неадекватна намеса и грешни диагнози, дали това е случайно, или говори за тотална безхаберност и липса на компетентност у нас? Но какво да си говорим, всяко образование у нас е девалвирало, включително и медицинското. Сигурен съм, че много мъже от форума имаме много повече познания от твои колеги уролози за простатита. И как така е нелечимо това заболяване в 21-ви век с цялата напредналост на медицината, за която претендирате? Защо предните поколения не са боледували от него, защо лекарите не правят превенция и не разясняват рисковете от него, и изведнъж видите ли, идва новия бич на 21 век - простатита, ей така, тихо, без никой да забележи,или може би нарочно не иска да забележи? Или не иска да лекува трайно, а да лансира поддържащо лечение само, за да лапа повечко парички? Все въпроси, на които е трудно да отговори един лекар, а и да отговори, няма да е в негова полза, нали Pecko...
al_bandy

Мнениеот abcdefj » 14 Яну 2011 11:20

Пецко,доста мислих дали изобщо да пиша нещо по темата или просто да си изтрия профила и да не се занимавам с глупости и всеки да се спасява както може,но все пак ще ти отговоря с няколко думи и след това ще го направя.Първо нямам никаква полза от това да правя реклама на някой лекар за това което е направил срещу заплащане.Не съм такъв човек.Второ което искам да подчертая не съм лекар за да ти коментирам знания в областта на простатита.Просто сравних моя резултат от това лечение с безмисленото лутане около 2години по "Светилата на Българската Урология" и хилядите ми изхарчени пари за повтаряне на едно и също всеки път.Знаеш ли от доста години съм по лекари и съм попадал на доста кадърни хора,не слагам всички под един знаменател.Но последните години лекарите са просто едни търговци които просто си играят със здравето на хората.1300 евро не мисля че са много за страна в която стандарта е хиляди пъти по висок от нашия,ако говориш за нашия стандарт сигурно са много.Амикацина струва много повече от 5лв там но и това е без значение.И като знам Карачоров как дере хората едва ли би ми го спретнал за по малко пари от колкото съм дал там.Не бих се доверил на такъв шарлатанин да ме лекува за толкова сериозно заболяване.Ако искаш мога да ти дам телефона на Италианеца да му се обадиш и си уговорите среща за да го светнеш за това че трансректалната ехография е грешна при поставяне на тази дигноза.Само не ми казвай че се поставя с цистоскопия защото и това са ми предлагали в една голяма Софийска Болница в която се плаща доста стабилно за всичко,сигурно се досещаш какво имам впредвид.Процент ли взимаш от тази лаборатория че ми е препоръчваш?Като им гледам цените за някои изследвания горе-долу няма разлика от Италия.Както и да е.Все ми е тая,спасявайте се който както може,от Ганьовци ми писна.Българите разбират от всичко,но странно как сме последни по всичко и навсякъде.Явно шото не ни забелязват колко сме компетентни.И щом мислиш че дрънкам глупости и си толкова кадърен,приеми страдащите хора при теб и ги дигностицирай и ги лекувай няма смисъл да ходят до Италия,щом правиш безплатни изследвания за дигностициране и си толкова добър.Не се бави ами ги дърпай при теб туко виж си открил метода за излекуването на простатита.
abcdefj

Мнениеот реско » 14 Яну 2011 14:36

Честно казано аз също отдавна мислех да изтрия моя акаунт, но точно заради такива като abcdefj, batemefo и разни други разбирачи, няма да го направя.
Много ми е интересно, как ей така с лека ръка давате толкова категорични квалификации и определения -
години лекарите са просто едни търговци които просто си играят със здравето на хората.

Все пак мисля,че си осъзнал вече че когато се разболееш в България независимо от какво е ще трябва да имаш доста пари за да имаш шанс да се излекуваш,доста хора ще се съгласят с мен за това твърдение.Не сме виновни ние,че живеем в ненормална държава която не я е грижа за живота на хората.

Още от първите редове лъха чувството на великата българска гордост,че сме най-добрите сред най-добрите.Все пак България е страната със страхотно качествено здравеопазване!Мога и примери да дам но няма да го правя за да не се засегнат някои хора.Иронията ми е готина нали?!

Абе с две думи - в България лекарите - некомпетентни, некадърни, озлобени и алчни говеда!
А замисляли ли сте си, че българинът е странно животно - като му помогнеш и всичко е наред, няма да се сети да напише една добра дума, но само нещо да се обърка и веднага тича да драска ругатни и обиди. Събрали сте се тука 10 "сектанта" и си ближите сълзите и се помпате колко са некадърни нашите, и сте се хванали да боготворите иналянския Карачоров. Какво си мислите, че сте единствените с простатит? Че само в България има неизлекувани? Айде като сте такива дяволи, що не се разходите малко и да прочетете какво пишат по чуждите форуми? Все едно сте си плюли устите! Същите глупости и същите пишман специалисти, които си мислят че вече са по-доктори от докторите, само защото са изчели няколко статии в интернет.
Много ми е интересно след 2 месеца какви отзиви ще напишеш abcdefj за състоянието си, но се съмнявам, че ще имаш смелостта да си признаеш, че си се хванал на въдицата. Дано да греша. Дано сте открили курифея, за който никой нищо и никъде не е чувал, а методите му отдавна са отхвърлени.
Не ви ли стана ясно, след като сте толкова начетени, че навсякъде, не само в България, простатита се лекува трудно?
Не само тук има такива "многострадалци" като вас!
Но да правите такива генерални квалификации и обиди, въз основа само на вашия опит - не съм съгласен.
Та чак тръгнал оня режисьорчето да ми обяснява трансректална ехография как се прави.
Благодаря за съвета abcdefj, и аз много мислих да се обадя на италянеца да ме светне за мястото на транректалната ехография по време на микция в диагностиката на простатита - само че съм прочел малко по-сериозни и авторитетни книжки от истински и доказани специалисти в областта, които определят метода като цитирам unreliable for diagnosis of prostatitis - за справка може да погледнеш референциите, които съм ти дал в предишния пост. Не знам дали разбираш, че след като са ти бръкнали отзад докато пикаеш, изобщо не те прави компетентен в областта. Аз бих те посъветвал ти да се обадиш на италянеца, да го попиташ, след като ти видя veru montanum-a, каква невероятна и безценна информация за състоянието на простата ти получи. Като гледам качеството на обърнатия образа, който получава и който така гордо е изтупал на сайта си, мога само да ти кажа, че са те "еб...ли" за 1000 евро. Лошо няма, ще пиеш една вода - "Бой и еб..не не се връщат"!
Преди да тръгнеш за Рим, не ти ли направи впечатление абсолютно търгашкия му сайт? Не ти ли направи впечатление, след като си толкова светнат, че по цял свят къде къде по-видни специалисти от Българските имат проблеми и понякога не могат да докажат и излекуват хроничния простатит, че чак са стигнали съвсем официално от 2 години в тези случаи да го наричат хроничен тазов болков синдром - ВИЖ ТУК стр.7, и в същото време се появява един италянец, за който никой нищо не е чувал, а повярвай ми ако беше истина, щяхме да чуем за великия му метод, който твърди че лекува без проблем хроничния простатит. Така малко не ти ли се стори странно. Не си ли чувал приказката "Един милион мухи не грешат"? Не си ли чувал другата приказка "Uno testis - non testis" - в превод - един свидетел не е свидетел?
Не можа ли да потърсиш малко по-различна информация за него от малко по-офицялни източници освен форумите? Може и да си, но такава не съществува! Не ти ли направи впечатление, че единствените отзиви от него са само по форуми, където нито знаеш кой пише, нито дали наистина дори го е виждал този италянец?
Така че хубаво се замисли, кой е Бай Ганьото в случая?
Но така е по-лесно - оплюваме нашите некъдърници, и търчим да си изръсим парите при великия.
Той българинът ако не разбира от футбол, политика и медицина не е българин. Той доктора дето е видял стотици като теб нищо не разбира от тая работа. Ти си по-голям гявол.
Само не забравяй, че каквото повикало - такова се обадило. Какво си мислиш, че ние ядем доматите с колчетата? Че си единствения с достъп до интернет? Знаеш ли какво става като ми дойде подобен разбирко като теб в кабинета, "дето бил прочел във форума, че имал еди какво си и идва само за антибиотик"? - директно любезно му обяснявам, да отиде да му го изпишат във форума!
А al_bundi пък тръгнал да ми обяснява да бъда по-малко коравосърдечен. Какво трябва да правя - да посмърчам и страдам с теб ли, да ти бърша сълзите ли? Да не съм ти гадже? Отишъл си при лекаря точно защото е в привилегировано положение спрямо другите хора, което обаче повярвай ми изобщо не е спуснато отгоре нито е получено наготово, а струва много усилия и години, за да се достигне и естествено, че ще те гледам отгоре от привилигирования пиедестал.
Честно казано изобщо не ме интересува "хипер-, мега-тежкото и сериозно" заболяване простатит, от което страдате. Болести в урологията, колкото искаш - много от тях, къде къде по-тежки от "страшния" простатит, но прави сте - на всеки проблема му най-тежък.
Но няма да допусна някакви режисьорчета други "тарикатчета", да обиждате така лесно и поголовно българската медицина и да издигате в пиедестал един италянски палячо.
реско

Мнениеот abcdefj » 14 Яну 2011 19:53

Абе Пецко,мога да ти дам хиляди примери за това как твърдя че лекарите са търговци,не ми наричай нормална държава и здравеопазване в което се краде като за световно.Ако ти кажа през какво съм минал и какви БОКЛУЦИ съм срещал в бяла престилка,ще ти се завие свят.От 16 годишен съм с една друга доста сериозна диагноза която не съм длъжен да ти споменавам,но времето ми прекарано по болници ме е срещало с какви ли не неща от корупционен привкус.Не ми наричай нормално това хората в една държава да ходят по 10-15години на диализа преди да получат бъбрек ако изобщо го получат,не ми наричай норамално това малки деца да не бъдат одобрявани за лечение в чужбина и всяка Коледа да се събират пари от хората за тези каузи,винаги съм бил за благотворителността,но в Нормалните Европейски Държави една от които е ИТАЛИЯ държавата се грижи за това.А къде е държавата тук?!Има една много интересна мисъл,че когато обиждат някои хора под общ знаменател,ако не си такъв човек не би трябвало да се обиждаш и засягаш.Ако ми кават че българите са прости аз ако не съм прост но съм българин не бих се обидил.Като ти чета начина на изразяване и думите които използваш,май ти липсват първите седем години от възпитанието.В никоя европейска държава и до Източно-Азиатска няма да чуеш такъв начин на изразяване към пациент.Ето това имам предвид като ти казвам какво мисля за медицината тук.Първо се научете да се държите нормално с хората и тогава да ги дерете все едно са ви длъжни че съдбата ги е наказала,защото не всички заболявания се причиняват от самите нас.Пецко Европа е пред нас със 100 години във всяко едно отношение,колкото и да ти е мъчно това е факт.Бай Ганчо си е Бай Ганчо където и да е и каквото и да е постигнал.Само че там хората не се възгордяват като вас тука,като направят живото-спасяваща операция или елементарна интервенция.Тук това е сензация все едно са открили топлата вода.И накрая искам да ти кажа че няма да се оставя някакви си псевдо лекари да се базикат със здравето ми,не съм го намерил на улицата.Пецко не говори думи от рода на: "Честно казано изобщо не ме интересува "хипер-, мега-тежкото и сериозно" заболяване простатит, от което страдате." Нямаш застраховка от това утре ти да не си на някой на мястото,не знаеш живота какво ще ти сервира затова не говори така за хората.Още едно доказателство от думите ти че си далеч от мисленето на Европейските Медици.
abcdefj

ПредишнаСледваща

Назад към Бъбречни заболявания. Цистит. Простата