ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Ще отпадне ли нуждата от инжекционно лечение
В повечето случаи чупливите нокти са напълно решим проблем.
Успокоява стомашно-чревния тракт и улеснява откашлянето.

Хроничния простатит се лекува! Но трябва да се знае как.

Модератори: админ, консултанти

togo

Re: Хроничния простатит се лекува! Но трябва да се знае как.

Мнение от togo » 07 авг 2016 12:57

Ето и обещания резултат от 25 дена прием на ЦДС ( в последната седмица заедно с ДМСО).Подобрение върху нощните ерекции , които са характерни при мен, няма.Останалите симптоми, като тежест и лека болка в перинеума , ставане през нощта по нужда, (аз други симптоми като парене , секрет и т.н. нямам ) намаляха до съвсем търпими граници(почти не ги усещам).Съмнявам се да е от цдс, по-скоро оплакванията са си на приливи и отливи.При доста изследвания , които правих за откриване на причинител ,не успяхме със сигурност да изолираме нещо,което ме навежда на мисълта, че с ЦДС -а няма какво да лекувам.И според човека , от когото купих препарата, ако няма някакви бактерии, гъбички или други гадини(без големи паразити, като глисти,защото тях ЦДС не ги унищожава), няма смисъл да се ползва ЦДС.Но аз бях длъжен да опитам и не съжалявам , защото имам други положителни резултати от приема на ЦДС, които обаче нямат връзка с простатита , затова няма да спамя темата.Бих казал че ако човек има доказан микроорганизъм в пикочно-половата система и не се влияе от антибиотици , ако има желани е , може да опита с ЦДС,ако не помогне , със сигурност няма да навреди.Аз продължавам напред към следващото алтернативно лечение(то какво точно лекувам , и аз не знам , но какво да се прави .....)

crowlin

Мнение от crowlin » 29 сеп 2016 22:19

Здравейте.Страдах от хроничен бактериален простатит с всичките му "екстри"-включително трихомони,ентерококи и стафилококи и сега съм здрав,категорично не поради антибиотиците (които дадоха куп странични ефекти и ме вкараха в болница),а поради използването на т.нар. алтернативна медицина.Съветвам всички които имат сходен проблем да се обърнат към хомеопатията,да се заредят с вяра и търпение и да вярват в БОГ.Радвам се ако съм бил полезен.

togo

Мнение от togo » 30 сеп 2016 17:00

Колега , ще се радвам ако споделиш при какъв хомеопат се лекува (класически или боаронски), защото аз опитах с класическа хомеопатия, но може би не съм случил на лекар.Моля те да споделиш подробности за лечението, когато имаш време.Благодаря ти предварително!

Платон

Мнение от Платон » 16 ное 2016 13:09

Здравейте. Изчетох цялата тема и доста ми отворихте очите. Ще ви споделя и моя случай. При мен причинителите на простатита са Chlamid Trachomatis и още една бактерия ама й забравих името :). Установено беше от лаборатория, с която работи оплютият вас д-р Карачоров. Човекът много добре ми обясни всичко в детайли. Направи подробна диагностика и прати в две различни лаборатории секрети от простата, урина и пикочен канал. След това от лабораториите върнаха данни, че лечението е най-успешно с антибиотика ЛЕВОФЛОКСАН. Дават две таблици и на тях има списък със всички антибиотици за този вид лечение и за всеки пише каква е чувствителността на бактерията към него. В моя случай, този антибиотик действа мощно и срещу двете бактерии. Антибиотика се пие 20дни в комбинация с витамин B-комплекс. При мен има подобрение за момента, но със сигурност битката продължава. Има няколко основни неща, за които всички са единодушни, че помагат поне в борбата със симптомите (защото и аз знам, че болката е неприятна и ако поне нея я няма, е доста по-добре):

1. Прием на натурални имуностимуланти, като например витамин Ц, прополис, пчелен прашец и т.н.
2. Масаж на простата.
3. Ограничаване на алкохол, кафе и люто.
4. Ползване на презервативи по време на секс. :)
5. Пиене на много вода.

Ето и два линка, които се надявам да са ви полезни:
http://www.urology.bg/%D0%BF%D1%80%D0%B ... %B8%D1%82/
http://www.znam.bg/com/action/showBook? ... ectionID=5

Отговори

Върни се в “Бъбречни заболявания. Цистит. Простата”