Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Когато става дума за алергия и кога проблемът е сериозен
Или кои са проблемите на околната среда
Това заяви зам.-кметът на София ген. Стоян Тонев
В живота си човек сменя кожата си около 1000 пъти
реклама

Калцификати в простата това оправя ли се ?

Модератори: админ, консултанти

Калцификати в простата това оправя ли се ?

Мнениеот zabimaru » 25 Яну 2009 11:23

Здравейте
на кратко преди няколко дена ми поставиха диагноса че имам калцификати в простатата... направо щях да умра като го чух щото съм мн млад само на 24 искам да питам това възможно ли е да се оправи по някаккъв начин ?

А сега малко по подробно още от някъде 16-17 годишен почнах да усещам тежест и известни болки долу в корема но нямаше никакви проблеми въобще не обръщах внимание щото ми ставаше сигурно по 100 пъти на ден и като свършвах все едно се изпикавах ама след това малко по малко почнаха да се влошават нещата на 20 почнаха разни засечки на които не обърнах внимание тъй като имах мн сериозни семейни проблеми и го отдадох по скоро на стрес и така малко по малко до към последната година когато проблема рязко се задълбочи 90% от пътите ми става със зор но пък има и дни и даже седмици когато може цял ден да ми е дигнат ... ту едното ту другото почна все повече да ме боли и почна да ми прави впечатление че като свършвам излиза едва едва едно такова като желе при това сувсееееем малко количество .... почнах да обикалям по докторите и в крайна сметка ми поставиха тази диагноза което ужасно много ме депресира първо ми пуснаха някави тестове оказа се че съм абсолиутно чист от към какъвто и да е бацил или губичка ... изписаха ми разни хапове антибиотици и подобни за един месец

Най интересното е имам супер здрава имунна система и до сега не съм боледувал от почти нищо а пък от венерически работи въобще

и въобще нз какво да правя дайте някаква идея
zabimaru

Re: Калцификати в простата това оправя ли се ?

Мнениеот д-р Цончев » 25 Яну 2009 22:25

Моля, цитирайте по-подробно поставената диагноза. Ехография на простатата правена ли е? Увеличение на простатата има ли?
д-р Цончев

Мнениеот zabimaru » 01 Фев 2009 23:45

След като ме гледаха на ехограф ми казаха че имам калциране на простата от двете страни ...
след което отидох при друг доктор да ми обясни по подробно за състоянието ми при което ми се направи и рентгенова снимка .....и стана така че от тогава почна да ме боли по цял ден и повече възможно ли е да ми се е влошило положението ?
zabimaru

Мнениеот д-р Цончев » 02 Фев 2009 15:37

Калцификатите сами по себеси не са проблем, до колкото разбирам вероятно се касае и за възпаление - т.е. простатит, което следва да се лекува.
д-р Цончев

Мнениеот psevdomonas » 03 Апр 2012 12:37

Проблемът е там,че уролозите и хабер си нямат как да лекуват така наречения от тях-Хроничен Простатит. Те въобще не знаят и какво става. Само тъпчат пациентите с антибиотици,дори и да няма открит патоген,в Еякулата. А знае ли се дали въобще се касае за възпаление и въобще,пробрем с Простата или става въпрос за някое,неврологично заболяване,примерно-Дископатия?! Не се знае,но те не пращат пациентите за консултация с други специалист. Еректилната дисфункция,освен психологически проблем,може да се дължи на неврологично,сърдечно-съдово или ендокринно -метаболитно
заболяване. Но уролозите си знаят клишето-Хроничен Простатит. И така нито те лекуват като хората /защото хал хабер си нямат какво да правят/,нито те пращат при други специалисти,за отхвърляне или потвърждаване на друго заболяване. Уролог,от сексуални смущения НЕ РАЗБИРА! Нито може,нито има желание да ги открие,камо ли да ги лекува. Предписва Виагра,Левитра или Циалис и си е решил проблемите. Това,че при теб не е ясно точно от какво е проблема,него не го вълнува. А проблемите ти се задълбочават и ти се мъчиш. В това е цялата трагедия и не знам кога този тип специалисти ще престанат да бъдат,коне с капаци.
psevdomonas

Назад към Бъбречни заболявания. Цистит. Простата