Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Липсва профилактика на деца с респираторни заболявания
Те действат като "гимнастика за мозъка"
реклама

Хранително натравяне

Язва. Гастрит. Колит. Панкреатит. Камъни в жлъчката (холелитиаза)

Модератори: админ, консултанти

Хранително натравяне

Мнениеот pola » 22 Фев 2008 12:44

Здраейте,

Наскоро имах проблеми със стомаха - хранително натравяне с развален сандвич, вдигнах и високо кръвно: 160/80. Направих си изследвания - всичко е нормално, само холестерола малко ми е вискок - 5,73. Горната граница на кръвното я нормализирах в продължение на седмица, като през това време имах и тежест в стомаха. Искам да Ви попитам може ли да се вдигне такова високо кръвно налягане от хранително натравяне.

Благодаря Ви предварително !!!
pola

Re: Хранително натравяне

Мнениеот Д-р.Хинкова » 24 Фев 2008 13:52

Възможно е ,ако сте повръщали!Но това не значи,че това е само причината-трябва да го проследите и ако има нужда да се лекувате!
Д-р.Хинкова

Мнениеот pola » 02 Мар 2008 18:52

Здравейте,

В последствие се установи че имам силно раздразнен стомах. Оказа се че имало стомашно-чревен вирус. Имах и все още имам киселини и газове. В момента се лекувам с медикаменти за стомах. Въпроса ми е може ли от силно раздразнения стомах да вдигам горната граница на кръвното налягане. Имам и по-силно сърцебиене, може би от киселините и газовете.

Благодаря Ви!!!
pola

Мнениеот Д-р.Хинкова » 02 Мар 2008 22:00

Толкова дълго време е малко вероятно проблемите с кръвното налягане да са свързани със стомаха.Ходихте ли на кардиолог,изписана ли ви е терапия?
Д-р.Хинкова

Назад към Храносмилателна система. Черен дроб, панкреас, жлъчен мехур