ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Гъбички по ноктите се третират с локални продукти
Има изобилие от такива теории

Нужда от съвет

Язва. Гастрит. Колит. Панкреатит. Камъни в жлъчката (холелитиаза)

Модератори: админ, консултанти

Йордан91230

Нужда от съвет

Мнение от Йордан91230 » 12 юни 2018 21:25

Здравейте,
Пиша ви с молба за съвет!!!
От около месец и половина имам следния проблем.
Болка в стомаха(слабо), често уригване, отпадналост, болки в дясното подребрие(слабо) зоната на гръбнака,костите ( слабо,най вече десен крак) главоболие (слабо-непостоянно) ниско кръвно. При посещение на личния доктор бяха назначени кръвни изследвания и урина при който се установиха завишени "Моноцити% 11.8 (3-11) " и
АФ 195 при 155 горна граница. При урината "Седимент 7-8 leuco" след което бях изпратен на гастро който назначи стерилна урина и ехограф на коремни органи.
На ехографа всичко беше нормално ( бъбреци, черен дроб, жлъчка и т.н. без отклонения) урината също е чиста. И така месец и половина по късно всичко си е по старо му.Само да вметна, преди да отида на преглед бях прочел разни неща за моята симптоматика и меко казано вече бях в джаза(много наплашен и още съм).
Тъ молбата ми е следната:
Ако може да ми дадете насока с какъв доктор е най-удачно да се допитам при положение, че нямам подобрение след проведеното лечение (лекуваха ме от гастрит) най-лошото в случая е, че продължавам да чета разни работи в интернет който допълнително ми усложняват положението( през този един месец си поставих много диагнози)
Малко инфо за мен:
Мъж, 22 г., слаба физика, пуша, занимавам се главно с физическа работа
Благодаря предварително!!!

д-р Цончев

Re: Нужда от съвет

Мнение от д-р Цончев » 14 юни 2018 19:48

След като са ви направени изследвания и нищо патологично не е открито, не виждам повод за притеснение. На всеки му се случва да го приболи понякога. И престанете да четете в нета за болести, че съвсем ще се объркате

Йордан91230

Мнение от Йордан91230 » 14 юни 2018 20:27

Искрено благодаря за отговора д-р Цончев!!!
Доктора който ме гледа на ехограф каза същото като си излях мъките. Цитирам:
Хора спрете да четете глупости в интернет, че ще умрете от някоя правописна грешка.

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 19 юни 2018 21:42

Да да...

Отговори

Върни се в “Храносмилателна система. Черен дроб, панкреас, жлъчен мехур”