ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Скокът на грипния вирус ще респектира всеки атлет
Успокоява стомашно-чревния тракт и улеснява откашлянето.
Не ползвайте най-високия градус
Плевралният излив може да е причина за задух

Стомашен проблем

Язва. Гастрит. Колит. Панкреатит. Камъни в жлъчката (холелитиаза)

Модератори: админ, консултанти

Visarionov

Стомашен проблем

Мнение от Visarionov » 13 авг 2017 19:42

Здравейте, живея в Англия и от два месеца имам оплаквания от болки в корема. Ходих на доктор и ми казаха че евентуално имам синдром на раздразнено дебело черво. Болките са ми спазмени и от време на време като се измества в ляво и дясно. Също така ходих на ехограф при което се установи че имам някакъв газ в областа на.панкреаса и ми изписаха хапчета за газове и болки в корема. Моля за съвеъ поради факта че болката не минава, ходенето.то тоалетна е някой път трудно.друг път диария и изпражненията са малки и тънки. Също и ходенето по малка нужда е трудно и ми изсписаха ципрофлаксин. Моля за.съвет .
Благодаря

Visarionov

Re: Стомашен проблем

Мнение от Visarionov » 14 авг 2017 14:26

Моля ви, дайте някое мнение
Благодаря

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 17 авг 2017 15:23

Само въз основ ана тези данни няма как да отговоря нещо конкретно, трябва да се направят още изследвания... в Англия имате ли осигуровки?

June2017

Мнение от June2017 » 17 авг 2017 15:34

Аз имах подобни оплаквания - газове, редуване на по-трудно и по-лесно ходене по нужда, оригване, неразположение в областта на корема. Най-добрия вариант да се открие проблем, дано да няма такъв, е изследването - съответно колоноскопия или гастроскопия. Най-малкото ти помага да се намали стреса свързан с незнанието какво е това. Една идея по-добре е да знаеш поне какъв проблем имаш и лечението е по-ефикасно. Самите процедури не са особено приятни, но и нищо страшно не са. Забравяш за всичкото неудобство като знаеш какви главоболия могат да ти спестят а продължават няколко минути. Да не говорим, че има възможност и за упойка. Естествено първо опитах лечение но след месец и половина постоянно състояние, реших да си платя за изследване.
Тук обаче идва въпроса как е ситуацията в Англия... и какви са цените.

Visarionov

Мнение от Visarionov » 30 авг 2017 09:35

Здравейте, благодаря за отговорите. Миналата седмица си бях в българия и си направих колоноскопия и доста кръвни иследвания. За радост всичко е ок и според доктора всичко е на нервна основа и няма място за притеснения. Само че от 3-4 дена забелязах лека подутина на корема от ляво точно под ребрата и като пипам все едно напипва жила.или нещо подобно. Някои има ли представа какво е. Не е твърдо. Благодаря предварително

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 07 сеп 2017 22:53

Към днешна дата имали го?

Visarionov

Мнение от Visarionov » 08 сеп 2017 23:04

Здравейте, да имам го. Правих си гастроскопия която също е отрицателна.

Visarionov

Мнение от Visarionov » 09 сеп 2017 01:53

Мислите ли че може да имам някакъв проблем с белите дробове??? Постоянно имам болки във вратът и рамото. Същото така ми се случва да ми се вие свят о да ми прилошава. Моля Ви за съвет. Благодаря

Отговори

Върни се в “Храносмилателна система. Черен дроб, панкреас, жлъчен мехур”