ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Стандартното лечение на киселини може да увреди черния дроб
Аспермия - причини, симптоми и лечение
Отключва осезаеми промени в детския мозък

миризма на фекалии

Язва. Гастрит. Колит. Панкреатит. Камъни в жлъчката (холелитиаза)

Модератори: админ, консултанти

nelina77

Re: миризма на фекалии

Мнение от nelina77 » 20 авг 2013 11:39

миленче правени са ми два пъти посявка микробиологична да кандидата е успешно изчистена отрицателни са кръвните изследвания са добри няма инфекция потенето го отдават на нерви вегетативна дистония било или пък щитовидна жлеза там хормоните обаче са добре тат мат и тсх. Да речем просто че не уцелват диагнозата според мен. Чувала съм и за други хора че миришат на яйца но е рядкост още не мога да установя казват че подуването е от колит може бил хроничен е хубаво ама не се лекували хроничните заболявания но защо мирише аз се мия гастроентероложката каза само с вода обилно защото от сапуните ми се дразни ануса почва да ме сърби щипе
и тем подобни. иззобщо ходя по лекари и те не лекуват това се получава ами лошия дъх извадих си сливиците чак и пак никакъв ефект развалени зъби уж нямам макар че от сума ти години наскоро ходих потвърди няма кариеси няма пломби няма нищо чисти ми зъбния камък наскоро и пак така да наистина потта мирише ужасно но е по цялото тяло така и да е вътрешна инфекция пак не я откриват това е положението пробиотици пия вече месец

MILENA_77

Мнение от MILENA_77 » 20 авг 2013 15:54

Здравей Нели много е жалко наистина, че лекарите не обръщат внимание а ние трябва сами да си търсим причината не знам какво да кажа възмутена съм вече ти от кой град си?
София е друга България просто там са специалистите.

kaliptenenver

Мнение от kaliptenenver » 11 юни 2014 17:20

nelina 77 i az imam si6tiqt problem vie opravihte li se

Forum admin

Мнение от Forum admin » 11 юни 2014 20:06

Моля, пишете на кирилица!
Ако искаш да узнаеш бъдещето - изследвай миналото!

ankamar56

Мнение от ankamar56 » 11 юни 2014 23:05

А опитвали ли сте клизма като средство за прочистване на червата ? Клизмата е препоръчително да бъде топла вода /с температурата на тялото/ с лимонов сок.

lora77

Мнение от lora77 » 18 яну 2015 11:05

Здравейте!
И аз страдам от същия проблем вече 5 месеца.
Правих си всякакви изследвания, всичко е с отрицателен резултат.
Някой да се е оправил или поне е разбрал какъв е проблема?

yordan123

Мнение от yordan123 » 13 сеп 2015 23:47

Здравейте,
Аз страдам от този проблем вече няколко години :(
Много е тежко, не го пожелавам на никого :(
Вече дори не помня какви изследвания съм си правил (микробиологични и всякъкви други), вкл. и ректална скопия, която не установи нарушения. Смятам че при мен проблемът идва от вътрешни хемороиди, понеже имам изпотяване в тази област. Ходил съм в УМБАЛ "Лозенец" при хирург и резултатът беше потупване по рамото - ако имало нещо, то било навътре и да съм спазвал много добра хигиена...без коментар :( . По същия начин се получи и в Александровска болница.
За пръв път намирам хора, които да страдат от това заболяване, за което ви Моля да споделяте информация и опит. Благодаря Ви.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 15 сеп 2015 13:57

Това, което мога да ти кажа е, че добра хигиена е къпане по веднъж на ден, само веднъж, в повече за продължително време знам, че може да доведе до нарушения в пехато.
Другото, което ми хрумна е да потърсиш инфо кой орган отделя киселина, подобна на сярната... понеже четох, че нагоре някой пишеше за това. И потърси кои плодове и зеленчуци го прочистват.
Освен това, миризмата от дупето ли идва или от мишниците? Понеже при повечето хора след баня ако не си поставят парфюм под мишниците, до половин час започва да си мирише пак. И това се среща при доста хора, не е изолиран случай.
Което означава веднага след баня да ползваш... не е реклама, от тези малките рексони, има ги между 2-3 лева грубо, този тип парфюми за под мишници е най - издръжлив. Отделно си купи някакъв парфюм, а обливането със смрадлика примерно по веднъж на седмица не може да ти навреди, но може да помогне. Не съм много сигурна дали трябва да има изплакване след обливането... потърси инфо.
Освен това... :P ние хората сме и животни. Когато човек се притесни, потта според мен е нещо, останало ни от едно време, миризма, която е отблъскваща толкова, че да изгони потенциалния "нападател"/човекът, от който се притесняваме/.
Пушенето в умерено количество е полезно. :P

fantagiro

Мнение от fantagiro » 15 сеп 2015 18:04

Смени си и матрака с нов, за всеки случай...
И дръпни една боя вкъщи, защото всяка къща си има специфична, понякога неприятна миризма, която изчезва с ремонта.

yordan123

Мнение от yordan123 » 16 сеп 2015 21:01

Тук говорим за диагнози и за изследвания, а както виждам и другите съфорумници в темата са се изчерпали от към идеи и възможности. Така че кой каква шпатула използва при ремонт не е важно !

fantagiro

Мнение от fantagiro » 17 сеп 2015 09:22

А пеха - то проверили ли сте си? Спокойно, евентуално може да ми платиш, за да ти боядисам стените, даже и да ти ги изрисувам, ама :P нейсе, когато се заговори за гъбички, психични разстройства и л...на, няма как да не ми стане интересно. :P
С тоя моя хипокампус забравих, че темата за космите и л...ната може да ме вдигне на крака от посегателствата на едно л...но, което по стечение на обстоятелствата ми е съпруг.
:P
Може и да е комбинация от психичен проблем/силно притеснение/ и нещо с физиката.
Моите предположения са проблеми с пеха на кожата, някакъв вид полово предавани гъбички/една ми беше казала, че миришела на риба и в последствие се лекува с лекарства за гъби и нямаше проблеми след това/ и ниско самочувствие, което е било преди да ти се появи проблемът. Миришеш, не миришеш, всеки си има нещо в себе си, което може да прави най - добре. Залагаш на него и си вдигаш самочувствието, като същевременно ходиш при някой по - известен гинеколог, за да те прегледа, може да си направиш диетата на пулс... нищо няма да ти стане от нея най - вероятно, просто ще си изчистиш някоя и друга кандида, ако има такива...
Експериментирай поне с безвредни неща.

puls100

Мнение от puls100 » 17 сеп 2015 09:43

фантата в голяма степен е права :)
Може да се дължи на висока киселинност в огранизма. Не е зле да се провери пеха-то!
Сутрин на гладно сок от един лимон с половин ч.л. сода да бухне, прибавя се 200мл топла вода и се пие. След това половин час нищо не се пие или яде.
Може да се дължи и на някаква непоносимост към плодове и зеленчуци, които правят гнилостни процеси. Избягва се приемането на такива в натуралният им вид, главно заради целулозата. Могат да се мелят на сокоизтисквачка и така във формата на сок да се приемат тези полезни иначе храни.
Също съм забелазал, че подобни проблеми имат хората с нередовно хранене. В смисъл тъпченето един път на ден. Трябва да се яде по малко и редовно.
Изобщо грешна или непоносима за организма диета може да предизвиква неговара реакция да изхвърля/да се избавя от токсини. Трябва да се намери кои храни най-често предизвикват това.
Хронични бактериални инфекции също могат да причинят такива миризми. Но както прочетох са правени всякакви изследвания..
Може да се направи пречистване с инфузорна пръст!
Вече за четкането на бузите и езика винаги при миене на зъби, както и редовно използване на конец, мисля, че всеки знае.
За стреса (особено при жените) е също така ясно, че може да предизвика отделяне на подобни миризми.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 17 сеп 2015 09:53

Стига де, по време на едната психоза ми миришеше на така научно звучащото фекалии, само че бях пропуснала един път, че дъщеря ми беше напълнила памперса и втори път - матракът ми е "маркиран" многократно, така че това, че аз се хвърлих в ужас, че е на шизофрения беше за мен допълнителен коктейл към депресията.
Пеха - изследвания и експерименти с храни.
Аз се чудя защо така много мириша на тутуууун, мъжа ми има синузит, така че и да има специфична миризма, все пак не съм тренирала йога, за да се проверя из основи. :P

fantagiro

Мнение от fantagiro » 17 сеп 2015 10:57

Между другото... на колко години сте?

fantagiro

Мнение от fantagiro » 18 сеп 2015 09:58

...и опитайте да намажете цялото тяло с изключение на лицето и гениталите, с разтвор на ябълков оцет и вода може би в съотношение 1:1. Следете за обриви и ако има такива, преустановете.
Със сигурност зад миризмата стоят някакъв вид гъбички...
След като лекарите са безсилни, ще се налага да експериментирате.
Обливане със смрадлика...
И другите рецепти за гъби.

Отговори

Върни се в “Храносмилателна система. Черен дроб, панкреас, жлъчен мехур”