ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Ето кои са подходящите грижи за кожата.
Откри френски научен екип
Доколко правилно е да се отрича който и да е от двата вида?
Опасността идва от жената кръводарител.

БОЛЕСТ НА КРОН

Язва. Гастрит. Колит. Панкреатит. Камъни в жлъчката (холелитиаза)

Модератори: админ, консултанти

janita

Re: БОЛЕСТ НА КРОН

Мнение от janita » 01 юни 2017 16:37

Puls1000000000000 написа "след всеки един пост на мошеник-онлайн-бизнесмен....аз най-образно казано прощо ще го храня и унижавам, дори независимо дали съм прав в конкретен случай или не."

Какво откровение.... ! Какво да кажем..... освен,че сме благодарни за самопризнанието на Puls100000000000000,че независимо,че не е прав той ще си продължава да плюе и лъже и както казва той "аз най-образно казано прощо ще го храня и унижавам, дори независимо дали съм прав в конкретен случай или не"
Ще уважа призива на инж.химик Анатоли Стоянов да игнорираме напълно Puls10000000000000000! Съчувствам му и ще му помагам с искреното си безразличието към него.

puls100

Мнение от puls100 » 01 юни 2017 17:56

Госдин Ботаник и иноватор в онлайн здравните издания.., сега всички се надяваме, че ще покажете малко по-добри финансови резултати спрямо предходните години в които фирмата декларите около 20на хил.лв. годишна печалба.. горкият, ми чи те и за гориво на кошницата не са ти стигали :lol:

Сега след 50 болни х 1000лв на месец, трябва да имате поне 600000 оборот на година (само от здравното звено на фирмата, нали) от които като извадим 200лв за туба жълт кантарион и 300лв за белият равнец, общо взето трябва да ви останат чисто поне 599500 лв.
Така се прави естествено, който не му вървят препаратите и никой не купува от него, разбира се, се преориентира и .... започва да лекува :mrgreen: :mrgreen:

Сега разбирам защо пазиш голямата тайна на жълтият кантарион, равнеца и ментата.. да не би случайно колегите ти да те изместят от пазарната ниша. Представям си как ставаш по нощите, облян в пот след поредният драматичен сън в който си сънувал реклама по телевизията "кремвиршът - убиец на КРОН.. само при нас!" :lol:

atsp

Мнение от atsp » 03 юни 2017 14:07

За интересуващите се от ЗРХТ - до вторник 04.06.2017 г ще пристигнат контролите и на новоприелите ЗРХТ.Статия № 31 ще бъде подадена за публикуване на 08.06.2017 г,като в нея ще се обърне внимание и на ЗРХТ съвместно с противохеликобактерна такава -препарат АТС 109 ХБ.

puls100

Мнение от puls100 » 03 юни 2017 19:51

И на задушница ли бе, неверник комерсиален :lol:

Аз викам, нещо си решил накрая да пуснеш за благотворителност, поне нещо АТС116 БИ Турбо, подобрен с черешова есенция.., а ти пак се сучеш около поредната боза, която за сега е само в план, па после ще уведомиш, че се пише, па после ще уведомиш, че е готова, па после ще уведомиш, че е подадена за публикуване, па после ще уведомиш, че е публикувана..

Ооо ти нАучно недоразумение :mrgreen: :lol: :mrgreen:

ldilov

Мнение от ldilov » 04 юни 2017 00:43

Искам да кажа че инж. хим. Анатоли Стоянов НЕ ЛЪЖЕ! Проверих този човек наистина е А.Д.
https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=59356D94
https://puu.sh/w9XTa/328d385c0b.png

Вижте двата скрийншота. За момент бях повярвал на Puls100, но мисля че Puls100 греши. Разбирам го прав е да се съмнява и изкара мн добри доводи и аргументи срещу ЗРХТ, но А.Д. наистина потвърди че е излекуван от септ. месец мин. година. Това не е лъжа! И аз и още един човек от групата започнахме да мислим, че ЗРХТ не е истина, осъмнихме се, но сега монетата се обръща. Изглежда всичко е било истина.

yavrik

Мнение от yavrik » 04 юни 2017 15:28

Разбира се, че не лъже! И да повторя, че аз лично съм разговарял по телефона с майката на Александър - Жанета. Видях в профила на Александър във фейсбук в кое училище е учил и от там чрез мой познат, който е учил в същото училище, се свързах с Жанета. Дори жената при едно мое пътуване до Пловдив беше готова да се видим. Няма майка, която да лъже за състоянието на детето си.
А и повярвайте ми, доста измамници съм видял през живота ми, г-н Анатоли Стоянов не е от тях. Необходими са 5 минути разговор на живо за да разбереш какъв човек е.
Към puls100, престани, човече, не си интересен вече! Има хора които се интересуват от неговите разработки.

puls100

Мнение от puls100 » 04 юни 2017 18:54

Разбира се, че има хора, които се интересуват, и аз се интересувам :)

За какво не лъже Александър?? Нещо не мога да захапя странните ви включвания :lol:

И наклон кога да престана и кога да продължа, няма как да ми дават току-що регистрирани клакьори с по 3 мнения.
Евентуално забележки и съответно отговор към тях, мога да приема само от редовни потребители, които са доказали, че са тук за да решават своите проблеми, а не тези на другите...

За всички останали има имейл - моля дерзанията си към мен ги описвайте там :)
А ако имате дерзания конкретно по темата, то не е зле и те да са малко по-конкретни. Четки, драми, пози и кълчовене, оставете за фейса и там другите развлекателни сайтове

atsp

Мнение от atsp » 05 юни 2017 08:01

За интересуващите се от ЗРХТ - статия № 31 е подадена за публикуване.Освен описание на състоянието на ползващите ЗРХТ,както и начинът на преодоляване на възникващите проблеми,съвместната терапия при Крон и хеликобактер,е подадена и информация за новоприел ЗРХТ,при който Крон е съпътстван и от таласамия.Подадени са и прогнозите , при кои ползващи ЗРХТ се очаква съвсем скорошно пълно оздравяване - Крон и УК.

atsp

Мнение от atsp » 05 юни 2017 09:53

Към Idilov - всеки може да проявява съмнение,но не е добре,когато то е патологично.Проблемът с болеста Крон и УК в световен мащаб е толкова сериозен,че неминуемо вади в повечето от българите чувството за малоценност ,а истината е,че ни най малко не сме неспособни.Трудно е да се повярва,че някакъв си българин,инж.химик е създал терапия и препаративна обезпеченост за пълно излекуване от нелечимите болести Крон и УК .Да,но е факт -който ние надлежно представяме редовно на вниманието ви.Точно заради това има подадени и 31 -на статии,като началните части не са само информационни,дават и теорията ни,разработените математически модели,-позволяваща ни да се решим да победим тази болест. Но просто никой не ги чете.Е,все пак има и такива ,които четат ,даже доста внимателно - повечето то тях вече са на ЗРХТ. ЗРХТ и подсистемата и ЗРПТТ се доразвиха и относно Крон и УК - до края на месец юли, ще доведат броя на излекуваните ,както сега са четирима - 2 -ма от Крон и двама от УК - до поне седем. И вярвайте, в обяснителни режими няма да влизаме .Постигнатото е голям успех ,не само за мен,а и за всички вас.Както винаги до сега,ще продължаваме да даваме подробна информация в www.technochim-bg.com - раздел "РАЗРАБОТКИ" . Благодаря на всички,които оценяват постигнатото,както и нека бъдат сигурни,че бихме направили всичко ,което е във възможностите ни за тях.

atsp

Мнение от atsp » 05 юни 2017 17:39

За интересуващите се от ЗРХТ - не мога да не подам следната информация. В действителност,макар че изрично сме го упоменавали, причината за създаването на ЗРХТ е А.Д . Няма да обясняваме,какво е била мотивацията ни.... но постигнахме изключителен успех,на базата на нея доразвихме ЗРПТТ/защитно регенеративна противотуморна терапия/ ,а и най важното - А.Д е излекуван,началните му резултати дадоха вяра на Б.Б - /макар и ЗРХТ все още в пълен експеримент / да започне - той също е излекуван.Излекуван е и В.И,излекуван е и Г.И -седем години тормозен от коварната болест .съвсем скоро ще са излекувани още трима заболели от Крон и УК. Пиша това само с една цел,ние изобщо не се съмняваме в ЗРХТ.Отнесете се с уважение към страданието на А.Д,както и решимостта му да приложи нещо върху себе си,колкото и то да е обосновано и без странични,вредни ефекти,но все пак - НИКОГА ДО ТОЗИ МОМЕНТ НЕ ТЕСТВАНО И ОТРИЧАЩО ВСЕОБЩО УСТАНОВЕНОТО . Той помогна да докажем,че и вие имате шанс ,че бихте могли да изживеете пълноценно живота си.

horizon

Мнение от horizon » 05 юни 2017 19:55

Здравейте,

Във фейсбук групата, Г.И написа, че при последната му колоноскопия, са се видели възпалени участъци (петънца, както той ги нарече). Каза също, че от тези места са взети биопсии, резултатите от които все още не са излезли. Та въпросът ми е, на базата на какво Г.И се счита за излекуван, не трябва ли в заключителната епикриза, становището да е, "колон БО", както и да се изчакат резултатите от хистологията (не се заяждам, питам сериозно)?!

atsp

Мнение от atsp » 06 юни 2017 09:57

Към Horizon - ами простичко е,вижте снимките му - в статия 30 е показана снимката с тези "велики" хиперемии .За петте месеца Г.И има и шест вътрешни контроли.Системата ни СКЕ на ЗРХТ отдавна преди финалната колоноскопия бе отчела пълно възстановяване на мукозата. Най добре е да пак да погледнете снимките от статия 30 ,както и да си направите ваши - и просто ги сравнете. Всичко ще ви се изясни . Биопсии са взети за да се изпълни пътеката,тъй като не знаят какво да напишат - толкова невероятно е това,което се вижда.И за това ще се пише - Ендоскопска ремисия -пак в статия сме обяснили това понятие,както и защо се употребява. Вече все повече се убеждавам,че повече ви устройва нещо да не е в ред и ЗРХТ да не може да излекува. Обаче това е положението - има напълно излекувани 4 човека -двама от Крон и двама от улцерозен колит .До 30.07.217 - ще още минимум 3 -ма. Не забравяйте - никога не сме агитирали някой да започва - до това се стига самостоятелно. Вече сме толкова претоварени с ползващите ЗРХТ,че смятаме,докато не излезе излекуван,да не приемаме нови случай . Още повече,че вече имаме и трима ползващи /не само ЗРХТ,а ЗРПТТ/ извън България и тенденцията е рязко да се увеличават. Дали сме 31 една подробни статии,има черима излекувани от нелечими заболявания.Който се интересува да чете статиите,а не само простотийте на някой създания.

svmarin

Мнение от svmarin » 06 юни 2017 12:53

puls100 все съм виждал хейтъри, но на такъв хейтър като теб не съм попадал.
Не ти ли омръзна да сееш омраза в темата? Предполагам на никой от читателите на темата не му е приятно да чете твоите безумни фантазии, нападки и обиди към г-н. Стоянов.
Предлагам ти да престанеш да хейтваш в темата или ако не можеш намери си друга тема в която да изливаш омразата и ненавистта си към хората.
За да разведря обстановката ви пускам този клип, в който героят по мое мнение има много сходни черти със puls100. А ти puls100 се вслушай добре, пък може да си извадиш добра поука от него, и да промениш живота си генерално в положителна насока.
Приятно гледане :) https://youtu.be/p0go-UN1x3g

puls100

Мнение от puls100 » 06 юни 2017 16:59

Изобщо не ми се гледат глупости! Тук става въпрос за здравето на хората и съответно за чиста злоупотреба с техният страх и финансово възползване от положението в което се намират.
Мисля, че ясно се видя и мен самият как на няколко пъти, дори публично, ме сплаши, че съм тотален пътник... представям си какво прави с другите болни. Да не говоря когато споделих, че ме е накарал да направя куп скъпи туморни маркери, коментарът просто беше - "Този не е особено наред, по-добре не се занимавай с него"

Така че, тинейджърските си избилици пускай във фейса, какъвто изрично писах, че нямам.. Но ти явно толкова и си можеш, едно клипче не успя да подбереш :mrgreen:

Та ако има подръжници (като теб) в бизнес-схемата на Анатоли Стоянов, то нека бъдат по-конкретни и още повече - аргументирани.

Колкото за поредният меко казано омазан и усучен отговор (за вградена по дефоут ехидност няма да споменавам) по повод каквото и да съмнение отностно което и да е действие на "лечителят", то започва да става все по-жалка и трагична цялата ситуация около него. Аз не знам да има друг подобен знахар на тази планета, който да е толкова уверен в лечението си и толкова неглиже по-отношение на критиките към себе си, че дори е склонен и наистина способен, да прехвърли собствената си вина върху самият болен.. Това е една изключителна наглост и бруталност!

Кой се замисли поне една идея, как така ще бъде обявявано, че болният е излекуван 100%, само на базата на контролен резултат от изследване - колоноскопия, например, че видиш ли по лигавицата няма явзи.. Реално това е ремисията при КРОН - нормална чревна лигавица, без образувания и язви. Без този факт няма как да се постигне ремисия, това винаги е било заложено в основата на лечението против болестта на КРОН. "Лечителят" обаче, на база тези резултати, твърди, че пациента/клиента е 100% излекуван... та това е 100% чиста проба мошеничество. ВСЕКИ болен от КРОН постигнал ремисия, и де-факто и де-юре има нормално функционираща и изчистена лигавица - то ясно се подразбира, защото симптомите липсват и БОЛЕЖКИТЕ аджеба ги няма. Няма и как да бъде иначе - просто няма как, чисто физически! Но това изобщо не значи, че клиента/пациена е напълно и завини излекуван от КРОН - глупости!! - Много добре се знае, че симптомите се завръщат след определен ремисионен период, най-малкото защото източникът за имунният отговор не е премахнат 100% и дори не се знае какъв е. "специалистът" твърди, че клиентът/пациентът е излекуван, но не твърди, че източникът отговорен за имунната атака е елиминиран.. И защо? Ами защото просто той (светилото княжевско комерсиално) не знае и никога не е знаел какъв е той, а и баш го боли дедовият - този допълнителен труд рязко се разграничава по съществото със схващанията му за бизнес, а именно - да прави бързите кинти!
Идеята е да се злоупотреби със самият ремисионен период. Всеки почуствал се добре, би си помислил, че е излекуван, а в това няма не само нищо сигурно, но и нищо вярно.

Самият той твърди, че терапията не само е експериментална, а и че съвсем от скоро на практика се прилага... АМИ КАК ТАКА тогава твърди, че болният е излекуван, след като дори не е достигнал средностатистически ремисионен период. Чисто морално и научно, такива твърдения се правят само след действително, 100% доказване и доста над 1-2-3-6 броя пациента/клиента - излекувани. Самият той, "професора", след като не може и не иска да се "принизи" до разработките, научните трудове и въобще приетата практика за истинските открития на истинските учени, това единствено означава, че той просто не е такъв..

И наистина - едва ли има лечител/знахар/доктор/учен в света, да излъже пациента, който е постигнал ремисия от КРОН, че всъщност не е в ремисия, а е излекуван.. Това е присъщо само и единствено на Анатоли Стоянов, и не за друго, а защото по този начин, не само оправдава цените на простите си разтвори на билкова основа, ами изобщо и цялата си дейност. Един вид, един ден, след като някой се оплаче (а ще има такива..), той просто ще каже "нали се излекува, почуства се по-добре, нали", "можеше ли да я ядеш нещата, който ядът здравите хора??" А реално, всеки един в ремисия може да яде каквото си поиска (това са фактите), до като естествено не провокира, нова, поредна атака. Обаче него (светият лечител) го боли фара, той си е свършил работата...

За това имам и реалните притеснения, че голяма част подложили се на терапия в рамките на всеки един средностатичтически ремисионен период, ще върнат бавно или веднага, имунният отговор към причинителят, който този княжевски мошеник просто няма как да знае. Не че изобщо му пука и се интересува.. А и няма как да е иначе, след като "препарати" чисто на билкова основа се предлагат на ЗВЕРСКИ цени (разбирай с завишение от по над 100 пъти, 10000%), все едно са сложни химични елементи/комбинации/съединения, не само усложнени и оскъпени на базата на тяхтоно невероятно откриване, или пък защото са постигнати в следствие на сложни и скъпи лабораторарни оборудвания, процеси и тестове, ами и логично на базата на елементарни лицензии - вече тествани и работещи лекарства. Точно за това е толкова удобно хистническото мълчание по-повод съдържанието на все още нерегисртираните и незаконни "препарати" (не забравяйте, че няма лек/билка на пазара, на която да не й се знаят съставките, просто няма такова чудо). А той действително използва обикновени билкови екстракти и разтвори..

Цялата тази далавера се постига елементарно в условията на некачествена/нефункционална и неефективна здравна система. Просто се възползва! Възползва се от страха на хората, тяхната сантименталност, възползва се и от честото неглижиране на сериозните хронични болести. Една супер елементарна схема, която всеки непукист, задлъжнял и дебилен човек може да приложи, без каквито и да е трудности.. стига наистина да има поне част от качествата на господин "великото откритие"

Да това е истината, колкото и да е фрапираща. Въпросът остава единствено МОРАЛЕН! Тук обаче идва цената на морала, каква е тя всъщност и измерима ли е с цената на човешкото страдание и чисто емоционалните чуства по отношение на безценният дар от ОНЯ (които и да е там) И когато не съществуват морални и етични ценности (което ярко и рязко се забелязва във всяко едно писмено разсъждение на "лечителя"), тогава и тази цена е неизмерима, тоест - "кой колкото може да даде и събере..(обикновено все пак адекватна с доходите на една псевдоевропейска държава)", защото когато слагаш на везната живота/състоянието си/семейството си и тяхното бъдеще, и съоветно златото и диамантите, то второто винаги и винаги и винаги ще е по-леко и от въздуха.

Освен това, нещо изключително важно хич не се връзва (наред с поне 20 точки).
Твърди се, че изобщо цялата теория и изобщо практиката в последствие е само и единствено заради болният АД.. Тогава защо веднага след оповестяването за неговото излекуване, започва масово лечение на десетки болни (естествено поддали на бруталната реклама) за баснословните цифри (особено като за обикновени билки) от по 1000лв на месец. Как така изведнъж "мотивите за които няма да говорим" станаха толкова комерсиални и скъпи? (наред с финансовите резултати през годините.. ще видим новите как ще са) Аз лично не мога да намеря и логиката и благородните мотиви. Ако "мотивите" наистина бяха такива за каквито се представят, то - първо - нямаше да започне масовата реклама, буквално ден след великото оповестяване, и второ - нямаше да е на тази цена (която наистина той няма как да оправдае, за което и мълчи като пън за смесите които използва).
Чудех се дали да го пиша.. но за мен лично самият той се изгаври с АД (без значение какво твърдят и болният и майката), защото го използва наистина не за друго, а чисто комерсиално и единствено с цел реклама!

yavrik

Мнение от yavrik » 06 юни 2017 21:33

Нещо не разбирам. Хем Анатоли Стоянов бил мошеник, хем вкарвал в ремисия. Как става така? Нещо си противоречиш puls100! Добре, да предположим, че това е само ремисия. Еми супер тогава, какво по-хубаво от това. Аз и на това съм съгласен. По-добре така от колкото да хвърля едни 2500лв. за фекална трансплантация, където резултата е нулев. А ти, puls100, да не мислиш, че издавайки ти протокол за Хюмира, то тя не се плаща? Плаща се от джоба на всички данъкоплатци. Ама теб какво те интересува, нали за теб е без пари. Да не говорим за страничните ефекти и печелбарството на Спасова. Така че ти за моите пари не се притеснявай. Готов съм и две хиляди лева да давам на месец, стига да има гарантиран резултат, макар и да е само ремисия. Колко хора са влезли в ремисия без Салофалк, кортикостероиди, биологични лекарства и т.н.? Да не говорим, колко са докторите, на които можеш да им звъниш по всяко време на денонощието и да ти обърнат необходимото внимание, и заедно да решават възникналия проблем. В това отношение за Анатоли Стоянов няма почивен и празничен ден. А и в крайна сметка в живота няма нищо безплатно, само мечтите ти са безплатни.

Отговори

Върни се в “Храносмилателна система. Черен дроб, панкреас, жлъчен мехур”