ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Обикновено се изявява в ранна детска възраст
Всички синеоки хора имат общ роднина и огромно родословие.
Бодрост и позитивизъм – това е тайната на дълголетието

БОЛЕСТ НА КРОН

Язва. Гастрит. Колит. Панкреатит. Камъни в жлъчката (холелитиаза)

Модератори: админ, консултанти

janita

Re: БОЛЕСТ НА КРОН

Мнение от janita » 28 май 2017 17:42

"Жанита, по-добре млъкни, нямам намерение да се занимавам с теб, достатъчно си изстрадала, гледай синът си и просто забрави за форумите."

Puls10000000000000000000,сега пък на какво се изживяваш,на регулировчик от 90-те,който определя кой е с предимство или не в нерегулируеми кръстовища?Ако приемем форумите за такива кръстовища освен да объркаш движението и предизвикаш катастрофи с некомпетентно подадените си жестове за друго нямаш нито мисъл ,нито сили.
Аз решавам къде и как да участвам.Не мога да остана безучастна към толкова злонамерени коментари,изопачени факти,обиди както към мен и семейството ми,така и към човека,който излекува сина ми-инж.химика Анатоли Стоянов!

janita

Мнение от janita » 28 май 2017 21:29

Жанита, по-добре млъкни, нямам намерение да се занимавам с теб, достатъчно си изстрадала, гледай синът си и просто забрави за форумите.

Puls10000000000000000000,сега пък на какво се изживяваш,на регулировчик от 90-те,който определя кой е с предимство или не в нерегулируемите кръстовища?Ако приемем форумите за такива кръстовища освен да объркаш движението и предизвикаш катастрофи с некомпетентно подадените си жестове за друго нямаш нито мисъл ,нито сили.
Аз решавам къде и как да участвам.Не мога да остана безучастна към толкова злонамерени коментари,изопачени факти,обиди както към мен и семейството ми,така и към човека,който излекува сина ми-инж.химика Анатоли Стоянов!

atsp

Мнение от atsp » 29 май 2017 14:53

За интересуващите се от ЗРХТ - подготвяме статия № 30 - резултати от контроли,състояние на най тежките случай,голям напредък при четирима от ползващите ЗРХТ,съпътстващ Крон и УК хеликобактер ,АТС 109ХБ - нов препарат за пълна ерадикация на хеликобактер.Употребата му е съвместима при Крон и УК.

puls100

Мнение от puls100 » 29 май 2017 19:43

уфф аз пък как забравих да питам..

Та тия две банки с желязо, кога му ги изляха на АД по ваше предписание, преди да обявите, че е тотално излекуван от КРОН или след това?

atsp

Мнение от atsp » 30 май 2017 17:46

За интересуващите се от ЗРХТ - изпреварващо подадохме за публикуване преходна статия част 30 - даваща разяснения /под формата на лекция/ за заболяването УК и Крон.Онагледена и със снимков материал.

janita

Мнение от janita » 31 май 2017 14:28

Докладвай това мнениеЦитат
Непрочетено мнение от puls100 » пон май 29, 2017 6:43 pm

"уфф аз пък как забравих да питам..

Та тия две банки с желязо, кога му ги изляха на АД по ваше предписание, преди да обявите, че е тотално излекуван от КРОН или след това?''

Не напомням на Puls10000000000000000000000.....,защото единствената му цел е злонамерено да провокира всички,които се интересуват от ЗРХТ ,да обезсърчи тези,които следят напредъка на хората,започнали тази терапия,разбирайки за нейния ход чрез подробно дадената информация от инж.химик Анатоли Стоянов в статиите си.Искам само да дам разяснения на всички болни с Крон и УК, с извадки от тези статии,писани от първия ден на започването на ЗРХТ а именно "Методиката за терапия на болест на Крон е с начало на прилагане - 22.02.2016 г., като за целта е съгласувана и с хранителен режим, който постепенно нараства по количество и видове храни съобразно състоянието на заболелия",отбелязано в статия първа от 11.03.2017, до статия Част 12 - Резултати от контролата за състоянието на А.Д. след ЗРХТ, довела до елиминиране болестта на Крон. от 08.09.2016 г.
В част втора от 17.03 2016 е отбелязано че "по-схема на А.Д е вливано желязо - до 15.03.2016 вкл."
В част трета от 08.04.2016 г пък е отбелязано,че " ЗРХТ взети мерки - продължава се с повишаване приема на D3 - до 6600 -7000 ед.дневно. Продължава се приема на калций с D3 и К , както и на другите мастно разтворими витамини. Вит. В12 - само нормален прием с В-комплекса. Преустановено вливането на желязо на 15.03.2016 - остава само прием на хр. добавка с желязо. "

Ясно се вижда,че всичко се описва най-подробно -прием на витамини,добавки...храни и т.н Няма да копирам всичко,защото целта ми е само разяснителна,а не описателна.Но има нападки от Puls 1000000000000000000 и в тази посока,че всичко било скрито??????????
Отбелязването на тези статии със съответните им дати може би е малко отегчително,но ясно се вижда,че това прословуто вливане на желязо на сина ми , за което PUls 10000000000000000000000 твърди,че е и присъствал и имал доказателства,не знам за какво са те всъщност,а след това и забравил да попита кога е станало,а уж бил свидетел на този "смъртен акт" в болницата,и акт показващ,че ЗРХТ е едно НИЩО според думите му.
Е ,уважаеми интересуващи се от ЗРХТ,сами може да си отговорите на хвърления въпрос от Puls 100000000000000000 кога е било това вливане на желязо преди или след излекуването на А.Д. от Крон като сравните датите на вливането му 15.03 2016 и датата на излекуването от Крон
Болест на Крон и Улцерозен колит - Част ХІІ от 08.09.2016

"БОЛЕСТ НА КРОН И УЛЦЕРОЗЕН КОЛИТ
ЗРХТ - защитно-регенеративна хранителна терапия
Част 12 - Резултати от контролата за състоянието на А.Д. след ЗРХТ, довела до елиминиране болестта на Крон.
Развитие на ЗРХТ, нови форми на ЗРХТ извън БК и УК - борба срещу хеликобактер, както и информация за екипа спомогнал за успешното реализиране на ЗРХТ и елиминиране болестта на Крон при А.Д.

След ЗРХТ - 29.08.2016 г. Видеколоноскопия и хистология

Дебело черво след ЗРХТ - 31.08.2016 - Лигавицата на колона е със запазен съдов рисунък лъскавина........

08.09.2016 - инж.хим Анатоли Стоянов"

И така и това недоразумение Puls 1000000000000000000000000000 вече се чуди какво пак е сгрешил.Мотивите му са напълно ясни-само субективни.Разбрал,че няма да го бъде нито тук,нито там, неговият девиз е следния:" Не искам аз да съм добре,а Вуте да е зле!"

atsp

Мнение от atsp » 31 май 2017 15:31

Janita - Благодаря за търпението, да обясняваш на дебилното недоразумение,как ние сме си вършили работата и как то лъже и се увърта в провокациите си . Съжалявам, както и съчувствам за състоянието му/както уведомихме знаем точно състоянието му - то/недоразумението/ ни е изпращало епикризите си/. А понеже се надсмиваше и ехидничеше на това че " ....при ЗРПТТ по етични причини спазваме висока конфиденциалност" , сега да си отговори - показахме ли на всички самоличността на недоразумението? И понеже е дебилно ,ще му поясним - ето това е конфиденциалност,не разкриваме самоличността дори и на дебилите. А иначе - остава му само да прочете "рекламната" статия № 30 .... и да си направи изводите само- то де,недоразумението.

puls100

Мнение от puls100 » 31 май 2017 18:38

Цялата ти статия (бюлетин) е поредната ти пародия. Общо взето с нея тотално се закова :)

Първо, показваш краден от теб, Анатоли Стоянов снимков материал:

Всичките снимки в така наречената "статия" са крадени от интернет и от здравни портали, колеги на puls.bg

Ето ги "твоите" с които освен, че си пълниш крадливо и безплатно съдържанието в грозният си сайт, също и явно и съвсем неприкрито искаш да уплашиш болните, което вече всички го разбраха
https://s11.postimg.org/d3lecffjn/a-thief-of-photos.jpg
https://s1.postimg.org/6s6yhg53z/stolen-picture.jpg

А ето и малко примери със снимките на колегите на puls.bg (медицински и здравни портали), чийто труд ти буквално си откраднал.
статия в medik.bg
статия във фрамар
статия във фрамар
статия в хапче.бг

Принципно всички болни са много добре запознати с такива снимки, по-добре и от теб дори (ти всъщност си нищо без медицинското лице, което ти шушне за врата). Така че с най-голямата си излагация в сайтът продаваш оборски торове, показа, че ти наистина искаш да изкараш пари на гърба и от страха на хората, което просто е абсолютно недопустимо и основен мотиш за участието ми в тази вече превърната в "твоя" тема от форума.

Откраднал си и самият текст!!! Не си си направил дори елементарният труд да напишеш нещо от теб.. - пълна скръб и трагедия.
Текста ти е откраднат дословно от този здравен сайт:
статия в здраво тяло .бг

Честно! Ти си най-голяма наглост в българският интернет по отношение на информацията свързана със здравето на хората!

Второ, пишеш невярна информация. Това, че съм бил ужасно и безнадеждно болен :) Пак така трагични опити да уплашиш и смириш някого, да накараш свободомислещите на наведът глава и да си трайкат в кошарките :) Пак един много добре познат метод от 90-те..
Изкарваш, че някой "смъртен" те мрази и мрази "постиженията" ти. Ох толкова удобно, красиво чак, класика! Обаче, за тия които са свалили капаците, ясно се вижда какво точно и как съм писал.. Ще си поиграя 1-2 часа да спретна едно блогче с "дискусията" по между ни, ред по ред и в хронология, така че и за най-отплеснатите да могат да станат ясни истинските ми мотиви.

Колкото до моето състояние, понеже не спираш да го споменаваш :) то ще ти кажа, че мога да те удуша със собствените си "болни" и изкарващи кървава диария черва ахахаха :lol:
Просто нищо не разбираш.. това е истината! Общо взето е неприятно, че ще го отнесе и медицинското лице/лица седящ/и зад далаверата ти. Ти самият си един прост търговец на оборски торове и разни препарати и стабилизатори за храните-ментета и май наистина толкова не ти върви бизнеса (а май и си затънал яко), че си си позволил толкова нагло и брутално да правиш кинти от страха на хората. Нямаш никакво медицинско образование, нямаш реално никаква тапия позволяваща ти да предписваш каквото и да е лечение на ХОРА. Пробвай другият път първо с овцете, може да имаш повече късмет.

Също така, понеже нали си голям разбирач и няколко пъти вече повтори, че си се бил много добре запознал със състоянието ми, колко не-розово било то.., но понеже видиш ли аз съм бил осрал форума, ти точно поради тази причина си се бил отрекъл от мен, освен че явно не си имал никаква надежда за мен, нали :) То в тази връзка ще направя малко лирическо отклонение:
Както се вижда ясно от форумните постове те запитвам за мои симптоми, ти точно в твой си стил ми отговаряш, че съм пътник и да се свържа с теб. Това става месец 11, 2016. Аз ти изпращам всички документи и ти повече от месец пълно каше - не ми връщаш никакъв отговор (а ти всъщност си видял в една от епикризите, че съм лежал с АД и си се насрал от шубе) Та след месец аз усещам, че съм попаднал на поредният мошеник и проучвам нещата - дооста миризливо положението - откривам. Естествено се разбучавам във форума и ти ЕДВА СЛЕД ТОВА с цяла си наглост ми пишеш (в средата на януари 2017), че си чакал да преминат изследванията на М.Р. (този със стоте полипа), защото не си бил сигурен за резултатите. Обаче ти пак така гордо и еуфорично изкара преди това във форума инфото (от 15.12.2016), че М.Р. няма и кьорав полип, след като малко преди това е имал над 100..
Естествено те отсвирвам, но ти в два поредни имейла буквално си ме плашиш как положението ми не-било никак, ама никак розово... :) Е, няма да коментирам повече! Просто както написах - ще спретна един истински бюлетин, не като твоите бози, с "дискусията" по между ни, от който ясно ще стане на всички, кой всъщност с какви мотиви е.

Стига драма и лирика, амън от нея, въпреки, че хората харесват зрелищата, знам аз.. :mrgreen:

Та АД. Е тогава (10 дена след като ти официално обяви АД за напълно излекуван) аз наистина не знаех, че това е АД, болен от крон и голямото постижение и добра реклама за новото бизнес-хоби на инженер-химик-Анатоли Стоянов! Наистина нямах идея. Просто видях едно младо, доста слабичко и бледо (определено болно) момче с инвалидна количка, на което му наливаха из ведро банки с желязо. Винаги съм бил супер комуникативен, дори завързах контакт и с вторият свидетел в "стаята където не можело да има мъже, защото видиш ли майката не давала.." (първата нагла лъжа на една изтормозена и явно притискана женица), но наистина с АД не съм си приказвал, просто имах някакво чувство за да не го правя и всъщност се опитвах да разбера какво точно му има. Обаче с човека до мен, който трябвало да кляка 20-на пъти за да се изходи, кофти наистина, си полафихме добре и имам инфото да го намеря (втори свидетел).
Та както и да е за болничните комуникации и изживявания. Едва след като усетих, че си просто един измамник, започнах да проучвам нещата и с малко връзчици разбрах, че съм бил в една стая точно с АД. Както написах преди, готов съм за всякакви справки. Тогава беше още с пръстовите отпечатъци, дори им оправих долу забиващата система (това ми е работата все пак), та няма мърдане - всичко ще излезе.
Трябва да спомена, че наистина искам да е излекуван, даже повече от теб лъжецо, но откровено се чудя и питам - защо прикриваш информация?? Ами ако наистина момчето в момента е само в ремисия? (която ти си напълно способен да провалиш с измислената си след-болнична диета)

Така явно процедираш и с всички останали, наистина не ти вярвам, изобщо - вижда се и от държанието ми - съжалявам за което и се извинявам на всички останали ОСВЕН ТЕБ! А пък и никой още не те е похвалил, все пак. Пишеш си сам общо взето.. и съответно сам си се хвалиш.
Злоупотребяваш със страха на болните - съответно си способен да "лекуваш" и хора, които не са болни от КРОН и дори здрави такива. Всъщност, караш ли ги да подписват нещо? Как така им наливаш разни препарати, за които изрично и категорично не даваш никаква информация? Сами ли идват при теб или ти ги праща някой лекар? (съдейки по тоталният ти игнор, когато бях ти писал)

А и бройките не ти излизат.. официално "лекуваш" от началото на 2016 (неофициално засичам все още плахи намеци за зрхт или каквото е там, още от 2012), сега сме средата на 2017. Твърдиш, че леченията са между 3 и 6 месеца макс. Година и половина стана, а споменаваш за четири излекувани (въпреки че както писах - дълбоко се съмнявам в това). Ами не трябваше ли да са поне дузина, поне 20-30?

Всичко мирише около теб, всичко!

А за поредният ти траги-комичен опит да ме сплашиш, видиш ли, че си знаел какво е конфеденциална информация...и как ако не млъкна ще дадеш личните ми данни :) (смешнико и тапако Ханс!), то съм готов на всякакво съдействие/справки/показания, ако някой се осмели да те проверява. На liubenantonov @ mail.com , всеки, който има желание да пише или пък просто иска да ми каже нещо.. :twisted: , може да го направи без каквито и да е притеснения

A.D.

Мнение от A.D. » 01 юни 2017 00:04

Здравейте,
Аз съм А.Д. и от доста време следя форума и дискусиите, свързани с мен и ЗРХТ, които се развиват тук. Чак сега намирам за уместно да се включа активно в тях, защото явно се спекулира с името ми, лечението ми и с разни смешни несъществени факти, които един от участниците- Puls100, използва като “доказателства”, чрез които да потвърди истинността на казаните от него думи.
Не знам дали Puls100 се опитва умишлено да накърни достойнството ми и да опетни реномето на инж. химик Анатоли Стоянов или съвсем искрено и неволно е припознал историята ми в случаен човек и това му е дало увереността да повярва в тази нелепа конспирация. Моето мнение в случая не е от значение, но го съветвам за в бъдеще да обмисля добре думите си и да проверява всеки един факт внимателно, защото тук става въпрос за една много коварна болест, животите на много млади хора и едно достъпно лечение, което да им помогне отново да се изправят с достойнство и да бъдат активна част от обществото. А ето и фактите, казани от първо лице, единствено число:

Аз съм лежал три пъти в болница. Първият път, при който се диагностицира болестта Крон, в края на февруари 2016. Втори път- след шест месеца, краят на август 2016 г, когато лекарите бяха много радостни за отличното ми състояние и не намериха за необходимо да се направи хистологично изследване (всичко от епикризата ми е написано в дванадесетата статия на инж.химик Анатоли Стоянов). И третият път (февруари 2017), в който бях приет по собствено желаниe, заради друг проблем (оправих се за едно денонощие).Това се случва няколко месеца след дванедесетата статията на инж. химик Анатоли Стоянов публикувана на 08.09.2016г., в която той заявява, че съм излекуван и няма нищо общо с Крон. Държа да отбележа, че това е и ЕДИНСТВЕНИЯТ път, в който са ми взимали отпечатък за приемане в лечебно заведение.
И трите пъти съм бил в самостоятелна стая с майка ми, за което съм много благодарен на лекарите. Няма как да съм бил с друг човек в стая, защото стаите винаги бяха само с две легла и със самостоятелен санитарен възел към нея.
Чета и ми е смешно, защото как така Puls100 ме е виждал да съм слабичко и бледичко момче или просто предполага какъв може да съм, знаейки, че хора болни от Крон губят теглото си и са бледи, щом имат занижени нива на желязо. Е, да, губят тегло хората с такава диагноза- Крон, но зависи какви килограми са били, когато са започнали да губят част от теглото си! С риск да опровергая “доказателствата” му и да го разочаровам дълбоко- преди да се разболея аз тежах близо 100кг, а в най-тежкото си състояние на болестта достигнах тегло от 75кг. По никакъв начин не смятам, че дори човек в перфектна физическа форма и напълно здраво състояние с тези килограми се класифицира като “слабичък”. През целия период на болестта външният ми вид по никакъв начин не е издавал здравословното ми състояние.
Учудвам се и на тази дезинформация от Puls100. НИКОГА не са ми преливали банки с желязо в болница.Тази манипулация се извърши еднократно (за период от пет дни) и то вкъщи от медицинска сестра, след като лекар отчете пробата за желязо. Беше интересно решението- използването на лоста на шведската ми стена като приспособление, на което да се закачи банката с желязо. Въпреки трудността мед. сестрата се справи отлично!
Да не забравя да отбележа и това,че в престоите ми в болницата за колоноскопии, през февруари и август 2016 не е имало никакви пръстови отпечатъци!
Инж.химик Анатоли Стоянов създаде лечение за мен през 2016 година.И аз съм първият започнал неговата уникална терапия ЗРХТ. Така ,че твърденията на Puls100, че Анатоли Стоянов е започнал 2012 са неверни, защото аз през 2012 година бях здрав и няма как да се започне да се мисли за тази болест преди да съм се разболял от нея.
Уверявам ви ЗРХТ е създадена, защото аз съм се разболял от болестта на Крон. Тя беше многократно модифицирана, заради спецификата на моя случай. Ако не се бях разболявал от нея, сега нямаше да говорим въобще за ЗРХТ!

Чувствам се отлично, за което благодаря на инж. химик Анатоли Стоянов. Ям всичко- всички плодове и зеленчуци, всички меса и риби, сладоледи, всякакви захарни изделия- вафли, пасти, но най ми се услаждат шоколадите Милка, защото до август 2016г не можех и да помисля за тях! Забравих да спомена и за лещата, фасула, зелето- прясно и кисело, както и всички газирани, енергийни и алкохолни напитки, на които съм голям фен!

П.С. Благодарение на подобрението, с което лечението на инж. химик Анатоли Стоянов ме дари, се запознах и с едно умно и красиво момиче, с което започнахме прекрасна романтична връзка.
П.С.2 Романтични връзки в тоалетната няма! ;)

puls100

Мнение от puls100 » 01 юни 2017 01:42

Категорично - Не минава!

В момента не пиша на болният Александър Димитров, а на клакьора, а може би точно медицинското лице (за което имам изненада) представящо се като Александър.

Първо, няма вариант в който Александър Димитров ще се регистрира във форума и пише с псевдоним AD, точно така както всички заитересовани лица са го упоменавали във всеки един пост. Това може да потвърди и студент по психология, камо ли опитен психолог.

Второ, няма вариант при който желанията на болен да бъде в самостоятелна стая, да бъдат изпълнявани, само защото в седнало положение трябва да е в количка. В легнало - е в кревата. Освен това не виждам каквато и да е връзка, че е инвалид с това да бъде в самостоятелна стая. Лежал съм точно 9 пъти в болница (доста над тези на АД) и никога хората не са били така разделяни. Освен това... болничното заведение в което сме били заедно имаше точно две помещения :) пълни.., реално няма как АД да е бил сам, само защото е бил симпатичен на персонала. Всъщност, най-вероятно още в следващият си пост ще спомена болничното заведение... и датата разбира се.

Трето, НЯМА ВАРИАНТ при който болен човек, в случая АД да коментира защо някой си се опитва да го оприличи с едикой си, чак да вкарва расъждения, че щом едикой си е слаб, значи бил болен от крон и тн.. пълни глупости, абсолютно нетипични за Александър (нищо не видяло от живота момче, катастрофа на 18, болести, гадости, крон и прочие - няма такъв вариянт просто!)... Това може да направи само заинтересованото лице, а в случая и след якото омазване, ясно се знае кое може да е то :) Това също може да бъде потвърдено от 9 от 10 психолога, че и 10/10.

Четвърто, къде е логиката, Александър да си мълчи, когато ства въпрос за неговото излекуване и съответно благодарност (публична) към спасителят, а да се появява със странният (познат на всички ник) когато става въпрос за заплаха на заинтересованите лица..

Пето, няма лекар/билкар/знахар/откаченяк/господ дори, (наистина няма) който да даде диета на скоро "излекуван" от крон, включваща шоколади и алкохол и прочие, само и само да докаже, че същият наистина не е в ремисия, а е напълно излекуван :) Това може да го направи само уникално болният мозък на професор-инжинер-ботаник - Анатоли Стоянов.

Всъщност администрацията на сайта трябва да е адекватна с този случай, в крайна сметка сайта може да бъде реален проводник за незаконни действия. IP на акаунта AD трябва да е напълно еднакакъв (винаги) с IP на акаунта Janita и винаги двата различни с акаунта atsp. Логично нали, при положение, че майката не дава на Александър да ходи сам и в тоалетна. Принципно ако имах вариант да имам адресите от които пишат, щах в рамките на час да имам пълна информация за физическите адреси. Но нямам право на това. Моралното право в случая е в администрацията на puls.bg Предполагам момците знаят как да отсяват vpn и proxy..

ОК явно нещата стават дебели, което въобще не значи, че аз ще поддам по какъвто и да е начин, напротив :) Ще стигна до където трябва! А работата наистина е дебела, защото в следстие на публикуването на мейла си тук, получих интересни писма с информация, която няма да споменавам по никакъв начин, но определено пък ще спомена, че става въпрос за суми далеч над упоменатите от бизнесмен-мошеник и онлайн крадец АС, както и такава за лекувани, но неизлекувани случаи. Ако се разберем с хората, може и до там да стигнем. В тази връзка се извинявам, че все още не съм отговорил на никой, тази история наистина ме уморява, но ще я докарам до край 100%

По въпроса за болничното заведение (за медицинското лице, което направи голямата грешка да ми пише на ЛС представящо/ща се за болен/на ще пиша в краен вариант). Ако се установи все пак честата практика за настаняване в полза частни интереси и съответно частно кеширане, то много бързо ще има наказани. Имам и трети свидетел. В съседната стая, но определено видял чернокосото слабо и бледо момче с инвалидна количка и туткащи се около него 60 годишни бабки-сестри, мазно подвикващи му - Александър. Изобщо не се базикам и шегувам.. някак все пак персонала ще трябва да назове име точно на този болен, нищо, че не присъства в регистъра (ако е така, въпреки че знам че е там, все пак и двата ника тотално се усраха и мълчаха по въпроса). Всичко това може да стане без проблем при интерес и самосезиране на съответните органи. Аз както вече съм споменал съм готов на 100%. Въпрос е дали някой друг изобщо има интерес. За мен моралните ценности винаги са били върха в обществото, а злоупотребата със здравето ни - в хиляди, хиляди пъти по грешна от всякакви, каквито и да е други незаконни и престъпни действия, дори..

Между другото.. бих разпознал снимка на Александър сред поне 50 други в рамките на 10 секунди. Господин мошеник-крадец и психопат - искате ли да направим този експеримент :) Майката изобщо и няма да я питам, защото вече се чудя колко е нагазила и тя - най-малкото не се знае как е усвоила всичките дарения (явно яко се е набила при ботаника), да не говоря дали изобщо и е останало нещо за така нужният й психолог. Така че прекъсвам всякаква комуникация с нея (ако изобщо е писала някога тук)

Също, не че съм ехиден както и типично за химик-бизнесмен-използвач Анатоли Стоянов, но все пак ми се искаше да отвътне на ГОЛЯМАТА си НЕ-РЕКЛАМНА и НЕВЕРОЯТНО ПОЛЕЗНА статия номер - 30.. защо аджеба тапако прост, ти открадна и снимки и текст, само и само да уплашиш хората, какви ужасии могат да се случат ако не дойдат при теб - светилото и пионера в леченията на всички чревни болести.
За лъжите, псевдозагрижеността, заплахите и тн - всичко, което се видя тук, няма да настоявам, най-малкото защото и де-факто и де-юре няма как да отговориш на практика, лъжецо нескопосан..

A.D.

Мнение от A.D. » 01 юни 2017 03:48

Съжалявам, че си опиянен до такава степен от собствените си идеи, че забравяш реалния свят около теб. Ако трябва да съм честен, никога не съм имал регистрация в този форум и никога не съм харесвал да пиша във фейсбук групата. Не ми доставя удоволствие да убеждавам хора, скептични, ехидни, низки, в това, което реално се случи на мен. И въпреки това съм го правил, защото вярвам, че и други болни от Крон заслужават свободно и достойно бъдеще. Може да се разровиш в групата във фейсбук, може да откриеш моя личен профил, можеш да откриеш мои коментари, никога не съм крил самоличността си.

Докарай психолози, нека си поговорят и с двама ни. Нека да открият, че единствената причина да направя този профил и да обърна внимание на теб, вместо на най-близките си, е защото твоите действия вече ескалираха до кибер-тормоз над семейството ми. Нека да го направим по телефона. Нека дори се срещнем на живо. Нека да сравним абсолютно всички документи, които имаш с тези, които са в личната ми библиотека. Не се страхувам от думите ти, нито от психолозите, нито от несъществуващите ти свиделите, нито дори от детектор на лъжата. Аз знам най-добре какво се случи.
Знам през какви трудности съм минал и знам колко болка съм изживял. Не знам обаче ти дали осъзнаваш, че всички пречки, които съм преодолял в живота си не са ме направили “нищо не видяло от живота момче”, а точно обратното! Направиха ме един по-зрял, по-мислещ, по-улегнал и по-недоверчив човек. Не знам защо ме изкарваш едно свито, затворено и умствено изостанало момче. Аз съм разсъждаващ и активен млад мъж. Не знам защо си мислиш, че аз години наред живея в стъклена стая и не общувам с никого. Отново ще дръзна да те разочаровам и да ти споделя, че нито катастрофата, нито Крон са ме накарали дори за секунда да прекъсна социалния си живот. Зад всички мои думи стоят приятели, познати и любими хора.
Логиката да пиша тук под този ник е да потвърдя самоличността си. Мога да пиша от всеки един от другите ми социални профили и думите ми да са абсолютно същите. Можеш да провериш IP адреса ми. Мога да ти звънна по телефона да ми чуеш гласа. Можем дори да си уговорим скайп среща с видео камера, да ти покажа и личната си карта… Тъжното е, че нито едно от тези действия не би те накарало да се отдалечиш от илюзорния свят, в който живееш и да приемеш реалността.
Девет месеца не са малко време. Започнах да приемам “забранените” храни, за които ти говориш, постепенно, като наблюдавах внимателно как реагира организмът ми. Никой не ме е карал да приемам каквито и да е храни и течности насила.

Не исках да пиша в този форум, заради хора като теб, които нямат психика достатъчно силна, че да приемат факти и гледни точки, само защото мозъкът им не може да си ги обясни и осъзнае. От текстовете ти става ясно, че ти самият си потърсил помощ при инж. химик Анатоли Стоянов. Не знам какво се е случило, но ти самият твърдиш, че такава помощ не ти е оказана. Чак след последното ти съобщение разбрах защо налагаш такъв тормоз върху мен и хората около мен. Знам, че болест на Крон се води неизлечимо заболяване. И знам, че хората, които са диагностицирани с подобна диагноза, трябва да приемат мисълта, че до края на дните си ситуацията най-вероятно няма да се подобрява. А ти си един от тях! И точно, защото съм разсъждаващо момче и знам разликата между слабичък и 75кг мъж, мога да кажа, че зад компютъра ти стои един отчаян човек, който е видял спасението, удавникът, който е хванал сламката. Единствената логична причина да отказваш реалността, е защото таиш мъст и омраза, откакто скриха спасението и ти дръпнаха сламката. Разбирам, че си напълно отчаян и съкрушен човек и че се чувстваш добре, само когато отнемаш възможността на други хора да получат това, което ти няма да получиш. Ето това наричам аз нужда от психолог. За мен тук няма проблем. Аз няма на кого да доказвам, че съм здрав. Няма и кого да убеждавам да се излекува на сила. Моята реалност е една и тя е, че се чувствам добре, че не се ограничавам в менюто си и мога да водя пълноценен живот без да съм прикован вкъщи.

П.С. Не очаквам адекватен отговор, нито съгласие за каквото и да е среща или изясняване на детайли. Знам, че не си готов да разрушиш илюзорния свят, който използваш като щит. И все пак имаш думата ми ако тя значи нещо в днешния свят, че аз, майка ми и Анатоли Стоянов сме три различни личности. И те уверявам, че това, което правиш е коравосърдечно. Все пак искрено се надявам да преодолееш всички проблеми, които имаш със себе си и всички болести, които ти пречат да мислиш за бъдещето с усмивка.

puls100

Мнение от puls100 » 01 юни 2017 08:25

О, да! Драмата изведнъж стана пълна. Но няма да има никакъв ефект, защото ако стигнем до където искам, това ще е последното нещо за разглеждане.

Спирам с драматичните коментари, вижда се точно, че единственото нещо с което съм "засегнал" АД, е това, че е лежал за вливания след датата 31.08.16 :)

От тук натам, чакаме заинтересеваните и грижещи се за здравният ред у нас лица, да се самозезират. Аз нямам каквото и да е право да отида до прокурор. Ще очаквам да се свързат с мен.

Но, до тогава, след всеки един пост на мошеник-онлайн-бизнесмен и то най-голем - полу-химик, полу-физик, ботаник - Анатоли Стоянов (презентиращ неговите "продукти" и "услуги"), аз най-образно казано прощо ще го храня и унижавам, дори независимо дали съм прав в конкретен случай или не.

Точка по въпроса. Приятен ден на всички зяпачи, труженици, клакьори и медицински лица :)

atsp

Мнение от atsp » 01 юни 2017 09:26

Зи интересуващите се от ЗРХТ - Още веднаж,моля,също така и сподвижниците на ЗРХТ - ИГНОРИРАЙТЕ ТОВА НЕДОРАЗУМЕНИЕ,НЕ МУ ОТГОВАРЯЙТЕ.То скоро ще напише и че вече сме
закопали двама,трима ползващи ЗРХТ.Иначе -благорим на всички ангажирали се в подкрепата на това добро дело,наречено ЗРХТ. То /недоразумението/ не може да разбере такива прости неща ,като огнагледяващ лекция снимков материал ....вероятно си мисли ,че като онагледяваме какво е болестта на Крон ,трябва да приложим снимки на самия г-н Крон...трагедия,тежка обремененост и явно не приемане на лекарствата към съпътстващите го заболявания. А то тръгнало да рови от къде са снимките....колко липси трябва да имаш в главата си,за да не схванеш,че те са от учебниците,та нали това показваме -какво представлява и как се развива заболяването...ама явно то има идиосинкразия към учебници.Имаме дори и видиоматериали на ползващите ЗРХТ,снимки от извънредни контроли. Естествено е ,че прилагаме снимка на излекуван - но чак след изричното му съгласие.Та то името на човека е написано на самия фотос,това е Г.И .... Нека оснавим без внимание недоразумението ,така ще изразим съчувствие към състоянието му.
Относно развитието на ЗРХТ - в рамките на пет до шест дена ще започнат ЗРХТ още трима заболели - двама от Крон и един от УК.Забавяме статия № 31 ,тъй като изчакваме контроли ,както и изисканите от нас изследвания на новоприемащите ЗРХТ

puls100

Мнение от puls100 » 01 юни 2017 09:40

atsp написа:
01 юни 2017 09:26
Имаме дори и видиоматериали на ползващите ЗРХТ,снимки от извънредни контроли
Кои сте вие?? Нали беше ти самият професор-ботаник-бизнесмен Анатоли Стоянов.
какво си онагледил, какво си написал, бе мошенико - бушон!

Три дена рева за тая убита статия, как едва ли не ще промениш света след нея, а реално открадна 5 снимки и копира два цитата от първият ти попаднал в интернет сайт... целта ти беше една-единствена - да сплашиш хората.
Така процедираш и с леченията - пълно плагиатство на вече съществуващи тестови терапии с тази разлика, че криеш всичко като верно куче, защото много добре и ти и докторчетата зад теб знаете, че такова "лечение" не струва и 100лв.

Иначе, наистина ли АД си е самоназначил диетата с алкохола, шоколадите, пържените картовки и тн, или ти самият си му я предписал, както изрично си написал в клакьорската си статия - "продължава по назначена след-терапевтична диета"

atsp

Мнение от atsp » 01 юни 2017 15:29

За интересуващите се от ЗРХТ - Спрямо днес ,на базови контроли преди започване на ЗРХТ вече са трима нови заболели - О.О и Н.Ц - болест на Крон и М.Ц - Уцерозен колит . При О.О на 09.06.2017 г ще се проведе и базова колоноскопия -преди започване на ЗРХТ.

Отговори

Върни се в “Храносмилателна система. Черен дроб, панкреас, жлъчен мехур”