Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Програма, която укрепва целия организъм
Болките в раменете и бедрата са отличителен признак
4 истини, които отварят врати
Предлагаме ви едно „полегато“ упражнение
реклама

Болка ниско в корема в ляво

Язва. Гастрит. Колит. Панкреатит. Камъни в жлъчката (холелитиаза)

Модератори: админ, консултанти

Болка ниско в корема в ляво

Мнениеот pepsinka_79 » 27 Мар 2009 13:08

Здравейте,започвам да пиша направо защото вече не издържам.Преди 2 месеца точно преди цикъла ми ме сви корема ниско долу,мислех че е от цикъла,но той си дойде,замина,а болката си остана.От тогава всеки ден ме боли корема,в началото болката се местеше ту в ляво,ту в дясно,после в кръста или комбинирано.Имах пиелонефрит и цистит преди тази болка да се появи,но се излекувах.В момента имам едно мнооого леко възпаление на левия бъбрек,за което обаче не ми е изписано лечение,тъй като пиелонефрит вече нямам,а стерилната и обикновенната урина са ми без проблем.Цистит също вече нямам.Имам обаче малка кистичка и няколко песъчинки.Пия царевична коса.Ходих на гинеколк.Резултатите са:нямам гъбички или бактерии,само масово левкоцити и съвсем леко уголемен ляв яйчник.Изписа ми Дурацеф 1000 2 x 1 т. и Биогайа - дъвчащи таблетки по 1 на ден,както и Флажил-вагинална сребърна пяна.Днес ми е 6 ден от антибиотика и подобрение нямам никакво.Боли си ме.От няколко дни болката е само в ляво ниско долу и понякога минава и към кръста,като половин обръч все едно ме опасва.Преди 1 год. ми откриха улцерозен колит,от който съм засегнати само 20 см от дебелото черво.Лекувам се със Салофалк супозитории.Милех че болката е от него,че се е възпалил и сега на 8 април ще ми правят контролно изследване,но нямам никакви симтоми за възпаление,нито ходя често до тоалетната,нито имам слуз,кръв рядко,червата не ми къркорят,корема ми не е подут.Направо незнам тази болка от какво може да е.Явно от антибиотика не се вляе,също от спазмалгон или аулин,бъбреците за сега са ми добре...Мисля си за хламидии,но незнам точно какво се чуства при тях.Моля за съвет,че не се издържа повече.Благодаря!
pepsinka_79

Re: Болка ниско в корема в ляво

Мнениеот д-р Цончев » 01 Апр 2009 11:31

Добре е да направите консултация с гастроентеролог и ехография накорем.
д-р Цончев

Мнениеот pepsinka_79 » 26 Апр 2009 12:24

Здравейте отново,ходих на излседване за улцерозния колит-пълна ремисия е заключението на лекарите.Бъбреците са ми добре.Коремен ехограф също направих-наред е всичко и там,а болките в корема си остават.Всеки ден като се събудя първото нещо което усещам е тъпата болката ниско в корема и така цял ден.Вече започва да ме присвива и кръста.Всички лекари казват че съм добре,а аз не съм.Почва да ми се разклаща нервната система,защото не се издържа.На какъв лекар още да отида незнам.....
pepsinka_79

Мнениеот yuliana85 » 21 Фев 2012 13:29

zdraveite kazvam se Yuliana i imam sa6tiq problem. ujasni bolki nisko v lqvo, koito prodaljavat pove4e ot 8 godini. hodila sam kade li ne vseki ginekolog kazva 4e vsi4ko e nared. hodila sam i pri hirurg misleiki 4e moje da e herniq no ni6to, isledvah i debeloto 4ervo i tam ni6to. izglejda 4e vsi4ko mi e nared a ot kade idvat tezi bolki nqma ideq. po silni sa po vreme na cikal i tova e vseki mesec pila sam kakvo li ne no ni6to ne pomaga.
yuliana85

Мнениеот jerrymaguire » 21 Фев 2012 14:11

Моля, пишете на кирилица!
Ако искаш да узнаеш бъдещето - изследвай миналото!
Аватар
jerrymaguire

Мнениеот blader » 11 Мар 2012 11:55

Гастроентерология - Александровска, София, проф. Чернев.
Medical student in Medical university of Sofia
Аватар
blader

Назад към Храносмилателна система. Черен дроб, панкреас, жлъчен мехур