ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Защо даряването носи повече щастие от получаването?
Има връзката между пародонтита и Алцхаймер
Лидерите сред плодовете, зеленчуците и ядките
Пийте чай от джинджифил

Поредица от лоши симптоми.ПОМОЩ!

Мозъчен инсулт. Множествена склероза. Парализи и парези. Миастения. Паркинсон

Модератори: админ, консултанти

stopimprove

Поредица от лоши симптоми.ПОМОЩ!

Мнение от stopimprove » 05 авг 2017 22:41

Проблемите ми стават все повече и повече с годините.Когато бях на 19 започнах да губя чувствителността на езика си,първо едната половина,после другата и се изравниха после пак едната част от езика намали вкусовите възприятия,после пак дясната половина и така в продължение на две години лежах в болница за УНГ отдел но нямаше подобрение лекуваха ме с неща като за увреден нерв,но нямах нито фациалис,нито нищо и не се оправих носа ми също е запушен от две години с едни корички за които взимам капки за да се оправи лигавицата,за да не се изсушавала,впоследствие започнаха да ми изтръпват крайниците,ръцете и краката имам и ямз,на главата не установиха проблеми,в момента имам безсъние,като дори и да съм изморен не ми се спи,клепачите ми не натежават,забелязах,че колкото и алкохол да изпия не ме хваща нито кафе и т.н през деня съм в равно настроение,и съм изморен,но също не ми се доспива,проблемите започнаха от 19г,сега съм на 21 и симптомите се увеличават,също така имам и остра болка в корема като прорязване в корема,която се появява когато се наям много или понякога абсолютно спонтанно.Пил съм и хапчета за психиката,защото си мислеха че проблема ми е на психическа основа,но не ми помагата,не знам вече към кой да се обърна и какви изследвания да си направя,но проблемите не се решават,а времето минава и се чувствам като робот.Ако може да ме опътите към какъв доктор да се обърна и какви изследвания да си направя ще съм ви много благодарен!Дали не е проблем с някоя от жлезите или да страдам от МС как да разбера,направо е ужасна ситуацията ми пил съм и витамини б12 и витецин като се чувствах малко по-добре но цялостно не помогнаха?

stopimprove

Re: Поредица от лоши симптоми.ПОМОЩ!

Мнение от stopimprove » 07 авг 2017 14:11

?

д-р Цончев

Re: Поредица от лоши симптоми.ПОМОЩ!

Мнение от д-р Цончев » 13 авг 2017 19:13

На първо време е добре да посетите личният лекар, а ако той прецени ще ви изпрати на подходящ специалист. Оплакванията ви са доста разнообразни за да се отговори конкретно.

Отговори

Върни се в “Нервна система - състояния и заболявания”