ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Ето кои са подходящите грижи за кожата.
Откри френски научен екип
Доколко правилно е да се отрича който и да е от двата вида?
Опасността идва от жената кръводарител.

Замайване

Мозъчен инсулт. Множествена склероза. Парализи и парези. Миастения. Паркинсон

Модератори: админ, консултанти

Ivan20

Замайване

Мнение от Ivan20 » 14 юни 2017 13:59

Здравейте преди 2 години по време на тренировка, тренирах и спрях силов трибой, внезапно след прием на азотен буустер (съдържа аргинин, кофеин и тн) ми отмаля, получих много силно замайване, ускорен пулс и впоследствие умора, стягащо главоболие отзад. Бях буквално като труп 1 месец, после леко ме отпусна, имах умора, а замайване само при силна физическа активност, тогава започнах да ходя по доктори, направиха ми възможно всички изследвания ПКК, Хормони, Бял дроб, сърце, невролозите пък ми сложиха диагноза вегетативна дистония. Общо взето признаците са сериозни при физическа активност. Преди няколко месеца, ми откриха ниско кръвно, почнах да прием кафе, кока кола и все такива енергийни напитки, симптомите пак се ускориха. Флунаризин ми помага в моменти като съм много замаян, като леко облекчава замаяността и нямам проблем при движение.
Общо взето оплакванията в момента ясно и точно са ми, Замаяност при извършване на физическо движение, трудност при продължително ходене, обща слабост!
Моля някой да ме насочи в някаква посока, че вече съм силно отчаян, уж всичко ми е наред, а не се чувствам добре.

radikv

Re: Замайване

Мнение от radikv » 21 юни 2017 11:56

Здравей Иван,
Погледни дали нещо от тук написаното няма да ти е от полза:
https://zamajvane.000webhostapp.com/

д-р Цончев

Re: Замайване

Мнение от д-р Цончев » 25 юни 2017 20:59

Отоневролог гледал ли ви е?

Отговори

Върни се в “Нервна система - състояния и заболявания”