ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Ще отпадне ли нуждата от инжекционно лечение
В повечето случаи чупливите нокти са напълно решим проблем.
Успокоява стомашно-чревния тракт и улеснява откашлянето.

Облъчване от скенер ( как да се предпазим )

Мозъчен инсулт. Множествена склероза. Парализи и парези. Миастения. Паркинсон

Модератори: админ, консултанти

NikolaiGenov

Облъчване от скенер ( как да се предпазим )

Мнение от NikolaiGenov » 14 апр 2017 23:25

Здравейте. Искам да попитам само някой неща за скенера и облъчването... Бях се вкарал във филм направо... Много ме беше страх да не съм болен от рак.. Изтръпват ми 2-те ръце, като по-точно ми изтръпват 2та малки пръста и дланта по време на сън.Често вдигам кръвно от притеснение . Реших да си направя ЕхоКГ на сърцето и Скенер на главата. ЕхоКГ е перфектна, и Скенера е перфектен, бог е с мен.
Но ръцете продължават да ми изтръпват и най-странното е ,че като погледна към лампата има някакво отражение в полезрението на очите ми от светлината. 2 бели точки. Но само при светлина, иначе ги няма тези точки.. Както и да е.... Щом скенера не показа нещо нередно, значи всичко е наред. Друг е проблема :cry: страх ме е това облъчване да не ми навреди, за пръв път се облъчвам от скенер. Чел съм ,че скенерът използва голяма доза радиация, която може да навреди сериозно, след облъчването рискът от по-нататъчно развитие на рак бил 3х по голям. Направо парадокс... В рамките на 48 часа след облъчването си купих витамин A,C,E и плодове и зеленчуци.. Ям много чесън. Чел съм ,че предпазва мозъчните клетки от тумори и при наличие на такива ги унищожава... Витамините са за да се пречистя от радиацията. Тичам ,тренирам на лост и разни други упражнения правя. Моля ви да ми кажете какво още да направя за да се пречистя от тази радиация ,защото ме е страх. Поел ли съм голяма доза?? Има ли опастност ? Моля отговорете ми. :cry: :cry: :cry:

д-р Цончев

Re: Облъчване от скенер ( как да се предпазим )

Мнение от д-р Цончев » 16 апр 2017 14:35

Никаква опасност няма, спокойно. Ние докторите поемаме много повече разиация като обработим 20 пациента дневно и още сме живи....

NikolaiGenov

Мнение от NikolaiGenov » 16 апр 2017 21:26

Много Ви благодаря д-ре, много ме успокоихте. И да...Напоследък обръщам твърде много внимание върху здравето си. :lol: И все пак, ще ви помоля само за още едно единствено мнение д-р Цончев, имате ли някаква идея,защо ми вибрират мускулите по краката.... главно прасците и бедрените мускули на краката .... след тренировка понякога и рамото ми вибрира.... но винаги е за много кратко, около 2-5-10сек най-много през няколко часа или през полувин час.На какво може да се дължи това? Ако не е от главата или от сърцето? Дали е от възрастта? Липса на витамини?Нервна почва?( преживях голям стрес)Веднъж като станах от сън ми вибрираха.( Това с вибрирането на мускулите по краката ми е от 2,3 седмици насам и не спира..) но е много рядко. Моля за мнение д-р Цончев.
Много Ви благодаря!
8)

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 20 апр 2017 19:51

Ако е временно след тренировка - вероятно е от натоварването. Инак е добре да се видят магнезий и калций в кръвта.

Отговори

Върни се в “Нервна система - състояния и заболявания”