ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Рядкото заболяване се проявява веднага след раждането
Бактериите не получават шанс да развият резистентност
Какво е разумно да очакваме от тях?
Плевралният излив може да е причина за задух

Срамежливост която ми пречи ужасно!

Мозъчен инсулт. Множествена склероза. Парализи и парези. Миастения. Паркинсон

Модератори: админ, консултанти

Thomas17

Срамежливост която ми пречи ужасно!

Мнение от Thomas17 » 16 окт 2016 12:40

Здравейте! Момче съм на 17 в Германия живея, по принцип съм зодия лъв весел човек винаги иска да е център на внимание, но не знам кога се промених и в мислите ми настъп Хаос с който не мога да се справя! С моите близки общувам чудесно даже аз съм най-Бъбривият сред тях, но предстои ли ми да се запозная с други и да говоря или да каже мнение не успавям! Мисля една дума няколко миниту преди да я кажа в училище също много зор да лажа нещо дори съученичката ме попита "защо винаги мълча" мисля че ще се смеят от мен и ако се притеснявам наистина става така, а това много ще ме нарани ако някой ми се смее, виждам много хора на които не им пука какво мислят околните за тях, и много лесно си говорят и веселят, аз не мога все мисля мисля и мисля, дори като ходя на улиците не мога да гледам хората в очите, и това пречи за нови приятели не дай си боже да не ми пречи и за други неща :D също и за кариера а имам много мъдри мисли бих казал, хората винаги са казали това, но проблема е че съм такъв чак гласът ми се променя като се притеснявам
Реших да го споделя тук може да ми помогнете! Благодаря за вниманието :)

Nasko K.

Re: Срамежливост която ми пречи ужасно!

Мнение от Nasko K. » 13 май 2017 19:52

Това е най-големия проблем на света, пълен е с два вида хора, такива които имат какво да кажат но мълчат и такива, които нямат какво да кажат но не спират да говорят.

Отговори

Върни се в “Нервна система - състояния и заболявания”