Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Как да са здрави и растат по-бързо?
Пищната церемония е показател за добър семеен живот
И трябва често да присъстват на трапезата ни
С хатха йога уравновесяваме силите в организма
реклама

Акушерска ръка

Мозъчен инсулт. Множествена склероза. Парализи и парези. Миастения. Паркинсон

Модератори: админ, консултанти

Акушерска ръка

Мнениеот marisha » 10 Май 2010 20:52

Здравейе, събудих се с изтръпнали ръце и малкият и безимният пръст на двете ръце се свиха, вече трети ден съм така, ходих при джипито каза, че това е синдром на акушерска ръка, и няма лечение. Все пак се надявам да ми посъветвате нещо, какво все пак мога да направя. Благодаря предварително.
marisha

Re: Акушерска ръка

Мнениеот д-р Цончев » 13 Май 2010 08:55

Пуснете йонизиран и нейонизиран калций, евентуално и магнезий.
д-р Цончев

Мнениеот keyt » 03 Юни 2010 23:28

zdraveite. sinat mie na 25 godini, noot izvestno vreme se oplakva ot sarcebiene,polu4ava nervni raztroistva do dnes.polu4i pripadak itaka nare4enata aku6erska raka.v spe6noto ni posavetvaha za pregled pred kardiolog i psihiatar.kardiogramite sa mu dobri, izsledvaniata na kravta sashto. hap4eta ne e priemal, osven tradicionnite za uspokoenie menta ,glog i valerian. pri kakav lekar e nai dobre da go zaveda?
keyt

Мнениеот д-р Цончев » 04 Юни 2010 08:11

Моля, пишете на кирилица!!
д-р Цончев

Мнениеот marisha » 12 Юни 2010 22:37

Здравейте д-р Чончев днес си направих изследвания на магнезий, йонизиран и нейонизиран калций резултати са: mg-0.71 mmol/L 0.65-1,1
Ca ++ 1.2 mmol/L 1.12-1.23
Ca 2.32mmol/L 2.12-2.62
Вече втори месец пръстите не ги усещам пила съм магнезий на прах, дузодрил от 200 мг. и още нещо но не мога да намеря рецепта, изпих по една упаковка но не почувствах промяна може би само пръстите на лявата ръка са ми се изправили, не купих повече лекарства може би било грешка сигурно трябва по продължително да ги пия, д-р ми каза , че не минава бързо това схващане. В понеделник ще отида на ново при невролога. Какво според вас е могло да стане, може ли от гледане на26 серии това е в продължение на три дни, дясната ръка мие била на мишката, а лявата сгъната в лакътя и упряна на масата подпирах снея главата, да се получи подобно схващане и толкова времеда не минава. Чудех се дали да не пия невробекс, какво можете да ме посъветвате. Ръцете непрекъснато разработвам, вкъщи и на работа чистя, непрекъснато нещо правя да разработвам пръстите но повече от месец няма разлика, а малкият пръст на лявата ръка е най-зле направо имам чувство, че не се оросява изобщо. Даже леко боли. Много се отчаях, все нещо става при мен. Много ще съм Ви благодарна ако ми отговорите и дадете някаквообяснение и съвет. Благодаря Ви предварително.
marisha

Мнениеот д-р Цончев » 13 Юни 2010 22:04

Изследванията са в норма. Добре е да се направви ЕМГ.
д-р Цончев

Мнениеот marisha » 15 Сеп 2010 17:02

Здравейте д-р Цончев, поставиха ми нова диагноза "граблива птица" в момента провеждам физиотерапия, много се притеснявам за състоянието си. вече стана пет месеца откакто съм така и чак сега ми назначиха лечението. Според Вас мога ли да се надявам на пълното излекуване като имам предвид че толкова време не е предприето нищо. Малкият ми пръст съвсем не го контролирам, имам и лека болка.
marisha

Мнениеот д-р Цончев » 16 Сеп 2010 09:01

поставиха ми нова диагноза "граблива птица"
това не ми е ясно какво е. Добре е да цитирате диагноза от медицински документ за да се ориентирам.
д-р Цончев

Назад към Нервна система - състояния и заболявания