ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Запушеният нос пречи на ежедневните ни дейности
Не се доверявайте на образователни мобилни приложения
Опасно ли е, ако по новия стандарт се окажете хипертоник?
Още една причина за раждане на недоносено дете

Много ми пукат колената.

Модератори: админ, консултанти

ilinochka

Мнение от ilinochka » 30 юли 2006 21:53

А ако съответно намеря възможност в София да си ги направя тези изследвания -към кого да се обърна?Ще може ли да ми дадете съответните координати на специалисти в тази област?

д-р Загоров

Мнение от д-р Загоров » 31 юли 2006 12:35

Здравейте, оплакванията, които описвате, могат да бъдат предизвикани от няколко заболявания. Мисля, че е редно да се изследвате по-задълбочено и да Ви бъде поставена правилна диагноза. Потърсете лекарска помощ, поставянето на диагноза "от разстояние " може да Ви изиграе лоша шега. Имате нужда от ортопед или ревматолог. Щом сте от Петрич, препоръчвам Ви да потърсите д-р Циканделов или да попитате кога в Петрич идват да преглеждат д-р Мазнейков и неговия екип. Това е само съвет, разбира се. Желая Ви успех.

Tanya

Относно Д-р Мазнейков и компания

Мнение от Tanya » 09 авг 2006 12:12

Преди близо една година започнаха да ме болят коленете-пукаха ми ,пълнеха се с вода, скърцаха все неприятни неща.Но за щастие попаднах на Д-р Мазнейков той ми каза, че имам възпаление на синовиалната обвивка /синовит/ и се налага оперативно лечение .Аз му се доверих и не сгреших ,претърпях двете операции всичко мина безпроблемно и сега вече съм забравила какво е да те болят коленете.Чувствам се нов човек искам да кажа на хората които имат проблеми с коленете доверете се на Д-р Мазнейков който работи със Д-р Мурадов ,Д-р Михов и Д-р Загоров, които са изключителни специалисти надарени не само със професионализъм но и с доброта .Доверете им се в новата клиника" Света София" на бул.България 104 и няма да съжелявате. :D

svrakata

Re: Относно Д-р Мазнейков и компания

Мнение от svrakata » 10 авг 2006 08:37

Но за щастие попаднах на Д-р Мазнейков той ми каза, че имам възпаление на синовиалната обвивка /синовит/ и се налага оперативно лечение .Аз му се доверих и не сгреших ,претърпях двете операции всичко мина безпроблемно и сега вече съм забравила какво е да те болят коленете.

Уоу,да не се стига дотам,че край с паркура.Мене ме болеше лявото ,но ми мина и сега ме боли дясното по същия начин.Обяснявам си го с това,че колената ми се нагаждат.Дясното още не е минало и чувствам тежест,но ще си дам почивка и ще наблегна на упражненията.Мисля,че ако коляното се товари периодично и умерено,може да се възстанови далеч по-бързо.
Повдигане на пръсти и столче са най- добрите упражнения за колената. :wink:
Изображение

svrakata

Мнение от svrakata » 25 авг 2006 19:46

Реших да попитам тук,за да не отварям нова тема,че и без това има достатъчно.
Често,когато вдишам дълбоко,се получава рязка болка в областта на сърцето.По-точно-малко в срани и по-долу от зърното.Няма специален случай в който да се проявява.След като вдишам 2-3 пъти дълбоко и минава.До колкото съм чувал това е белия дроб,който опира в ребрата или нещо такова(въобще не знам).Питал съм познати и приятели и те са имали подобни симптоми,но напоследък при мен се проявява по-често!Възможно ли е да е заради физическото натоварване?
Благодаря!
Изображение

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 25 авг 2006 19:55

Моля, опишете по-точно характера на болката - стрелкаща, тъпа, пробождаща, по хода на ребрата, стягаща, пречи ли на вдишването, и т.н.
Пиете ли много кафе?
Пушите ли много?

svrakata

Мнение от svrakata » 25 авг 2006 21:06

кафе пия напоследък ,щото от началото на Август не съм имал 1 ден почивка и съм всеки ден на работа,не пуша
болката е рязка(стрелкаща)
пречи на дишането в момента ,в който се появи
Изображение

niko

Мнение от niko » 26 авг 2006 07:59

svrakata и аз имам такава болка от време на време, но е в дясн :)
В началото й се плашех, защото е много неприятна и поне на мен ми пречи да си поема добре въздух. Но вече й свикнах и като се появи (което е рядко) просто изчаквам да премине - обикновенно за минута-2.
Предполагам един ден, някой ще измисли лекарство за подобно нещо, но ще е скъпо, ще помага само в половината случаи и ще има странични ефекти :D
Не знам дали ти помогнах, но дано поне съм те успокоил

:roll:

svrakata

Мнение от svrakata » 26 авг 2006 12:06

Аз не съм се притеснил много,но ми е любопитно на какво се дължи!Благодаря!Изглежда наистина се появява при повече хора.
Изображение

Бармалей

Мнение от Бармалей » 26 авг 2006 12:13

А-а-а, момчета, тая работа май е от цигарките и кафетата, щото и на мен ми се е случвало, особено по сесийно време, когато ги дъним в по-големи количества. Аз в такива случаи просто стискам зъбки и чакам да мине, ако ли пък не.... /ама до сега се е минавало/ :D

svrakata

Мнение от svrakata » 26 авг 2006 12:37

Да съм пил досега 10 кафета и да съм изпушил толкоз цигари...
...не вярвам!
Изображение

Бармалей

Мнение от Бармалей » 26 авг 2006 12:53

Брей-и-и-и, ма тиси скала човек! Аз за това си къркам и си пафкам, че ако утре умра да се не чудя от къде ми е дошло :D

svrakata

Мнение от svrakata » 08 сеп 2006 01:22

вече го няма,айде леко нощ,че съм :shock:
Изображение

niko

Мнение от niko » 10 сеп 2006 00:36

Т`ва за болката в ляво си е направо за нова тема
8)

svrakata

Мнение от svrakata » 19 сеп 2006 21:56

Премина окончателно и от месец насам не съм усещал нищо обезпокояващо.Но така и не разбрах от какво се получава!
Изображение

Отговори

Върни се в “Травми, счупвания, навяхвания. Ставни проблеми. Менискус. Кръстни връзки”