ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Пийте чай от джинджифил
Хората на 90 - 102 са по-щастливи от 51 – 74-годишните
Преувеличават ли мъжете в страданията си
Формула дава резултата според пол, ръст, тегло и възраст

Странни последици

Модератори: админ, консултанти

mixa17

Странни последици

Мнение от mixa17 » 12 юни 2017 17:58

Здравейте, съжалявам ако не пиша на точното място но съм доста объркан от това което се случва. Преди два месеца оперираха майка ми след счупване на тазобедрена става, сега е с изкустствена. Тя е на 68 години предполагам е от значение. Упойката беше от кръста надолу, това ми обясниха, не е била пълна. Работата е там че вече два месеца тя е доста объркана, забравя, изпуска се по нужда понякога... Това не е непрекъснато, но в голяма част от времето. Преди операцията категорично не беше така, случвало е е да позабрави, на кой не се случва, но тези последици ми дойдоха като гръм. Иначе ставата, шевовете наред, малко по малко се движи няколко пъти на ден, стъпала качва, трудно засега но качва. Въпросът ми е, възможни ли са такива последици след като упойката е била само частична, и дали има шанс да отминат? :cry:

д-р Цончев

Re: Странни последици

Мнение от д-р Цончев » 22 юни 2017 21:57

Трябва много активно да се рехабилитира жената. На тази възраст трудно се разднвижват хората след такива операции. Това състояние не е в резултат "на упойката", а в резултат на тежката оперативна интервенция, която е вързана и с голяма кръвозагуба.

Отговори

Върни се в “Травми, счупвания, навяхвания. Ставни проблеми. Менискус. Кръстни връзки”