ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Природната дарба на светулката влиза в широка употреба (видео)
Инфекцията засяга най-често деца между 5 и 15 годишна възраст
Пийте чай от джинджифил

Отток и болки в глезените

Модератори: админ, консултанти

ststoyanov

Отток и болки в глезените

Мнение от ststoyanov » 06 май 2017 13:58

Здравейте,

През 2011г. ми оттичаше левия крак в областта на глезена, но не ме болеше и ортопед ми препоръча почистване на ахилесово сухожилие, съответно реших да се подложа на интервенцията. След операцията вертикалното движение на глезена ми беше намалено драстично (т.е. ъгълът на свиване на ходилото нагоре-надолу се намали). Оттокът така и не спря и след 4-5г. започна да оттича и десния крак в областта на глезена. Левия крак вече оттича не само до глезена, а и до подбедрицата и коляното.

Проблемът в момента е, че изпитвам срязваща болка в областта на глезените - когато вървя, понякога ме срязва толкова рязко, че ако няма къде да се хвана, бих паднал.

В момента приемам сулфасалазин 4бр., медрол 2бр. на ден.

През годините дълго време обикалях по доктори, докато във Варна ми поставиха диагноза "Синдром на Райтер Лерой". След това ходих в Токуда в София и там ми казаха, че нямам Реактивен артрит, както се твърди в диагнозата.

Моля препоръчайте ми най-добрият лекар, който може да прецени наистина какво ми има, за да взема съответните мерки.

Поздрави!

Отговори

Върни се в “Травми, счупвания, навяхвания. Ставни проблеми. Менискус. Кръстни връзки”