ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Как искрицата в секса се превръща във вечен огън?
Анаболните стероиди са свързани с мъжкия тестостерон
Преувеличават ли мъжете в страданията си
Защо даряването носи повече щастие от получаването?

ВЪЗПАЛЕНО СУХОЖИЛИЕ

Модератори: админ, консултанти

yanta

ВЪЗПАЛЕНО СУХОЖИЛИЕ

Мнение от yanta » 09 дек 2015 21:53

Здравейте! От един месец се мъча с тендинит но бицепса - възпаление на сухожилието. Не мога да приемам нестероидни противовъзпалителни, както и кортикостероиди. Ако някой е страдал от това, моля да сподели. Моля и за съвет за добър физиотерапевт или друг метод, който би ми помогнал. Ортопедите предлагат операция, а един невролог ми предложи лечение с мезотерапия. Ако знаете нещо за тоя метод, който не бил популярен у нас, моля, споделете. Благодаря!

Атанасова Ана

Re: ВЪЗПАЛЕНО СУХОЖИЛИЕ

Мнение от Атанасова Ана » 24 май 2017 11:40

Здравейте,прочетох че преди време сте имали проблем с възпалено сухожилие.Аз също от доста време имам такъв проблем и искам да ви питам намерихте ли някакво решение и лек до този момент. Хубав ден......

yanta

Re: ВЪЗПАЛЕНО СУХОЖИЛИЕ

Мнение от yanta » 25 май 2017 18:17

Одисеята беше дълга - появиха се и други диагнози/периартрит, плексит/, бих си доста инжекции Милгама N, на два-три пъти Мовалис, обездвижвах ръката, правих и някаква физиотерапия, но мисля, че с времето всичко мина от само себе си - след 5-6 месеца. Голяма мъка беше! Дано при вас всичко мине по-бързо!

Отговори

Върни се в “Травми, счупвания, навяхвания. Ставни проблеми. Менискус. Кръстни връзки”