ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Оптимално решение за бели зъби и здрави венци.
Ацетилсалициловата киселина може да предпази от усложнения при...
Дефицитът на витамин B3 може да доведе до безсъние

Некадърни и алчни лекари

Модератори: админ, консултанти

djana

Re: Некадърни и алчни лекари

Мнение от djana » 09 авг 2017 13:07

Аз искам да добавя и своето мнение за некадърност към вече известния тук Д-р Юлиян Крумов.Този доктор работи във Варна - Военна болница,Мед.ц-р "Санита","Еврохоспитал"/частна болница-Виница.Преди няколко години ходих на преглед при него заради болки в стъпалата вледствие плоскостъпие.Вместо да ми предложи някякви стелки след като забеляза че имам кокалчета/Халукс валгус/ми предложи операция.Обясненията му бяха че е мекотъканна ,всичко ще се оправи за около 20 дни и е много евтина само около 15 лв Само че вместо в Медицинския център тя се проведе в Частна болница"Еврохоспитал"-Виница.Първо там чаках от обяд до вечерта защото бяхме като на конвейр забележете чакащи във фоайето до входа по пижами.Операцията не можах да видя за което мнооого съжалявам,че поисках по здравословни причини пълна упойка-Очаквах,че поне през ноща ще остана за наблюдение въпреки че по клинична пътека трябва да е три дни. Да ама не .След като се свестих от упойката трябваше вече през ноща да търся транспорт ,защото ме изписаха...Оказа се че при тази мекотъканна операция вместо да се оправи изкривената става която изглежда като кокалче просто са го резнали на всичко отгоре резнали и сухожилие между първи и втори пръст.След тази интервенция мъките ми продължиха шест месеца.Не можех да ходя и стъпвах само на пета,а големия ми пръст е напълно нечувствителен.Крака ми периодически се възпаляваше и подуваше /както казват бабите като самун/,а лечението за това беше само риванолови компреси.В последствие разбрах защо е била тази операция.Оказа се че Здравна каса плаща за нея допълнително тогава 450 лева.Обръщам се към всички които си мислят да си правят тази операция-"За бога братя не го правете" и също към ЗДРАВНА КАСА -Прекратете това плащане-тази операция не е нужна,а дори вредна.Съжалявам че не мога да сложа снимка за да видите резултата.Ставата все повече се изкривява, защото се отвори място да продължи да се измества

Гошо88

Re: Некадърни и алчни лекари

Мнение от Гошо88 » 16 авг 2017 14:57

stela_sami написа:
15 май 2016 09:56
:evil: :evil: :evil: Некадърници в Бургас - д-р Балабанов - ортопед , д-р Лесичков - ортопед , д- р Зайков - ортопед , последните двама не само са некадърни , но и алчни изнудвачи !!!!
Повечето лекари са алчни изнудвачи,от личен ,3 годишен опит ходене по лекари Ви го казвам !

Отговори

Върни се в “Травми, счупвания, навяхвания. Ставни проблеми. Менискус. Кръстни връзки”