Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
При наличието на тези фактори, холестеролът е по-нисък
Не трябва да се отказвате от тях, а само да ги ограничите
За някои некомфортни състояния в женската част на месеца
реклама

Болки в кръста и таза

Модератори: админ, консултанти

Болки в кръста и таза

Мнениеот keriaa » 03 Ное 2010 14:14

Здравеите.Моя проблем е следния?От 1 месец имам болки под краста и в таза,като болката се мести ту от ляво ту отдясно под краста в областта на таза.Правиха ми снимка и не се установи нищо,но болката не стихва.Като се наведа напред тя е най-остра.Не мога да си обуя чорапите.В легнало положение не усещам никаква болка.Не ми минава от никакви лекарства.Смятате ли,че имам нужда от ревматолог или от друг специалист.Незнам към какъв специалист да се обарна.Моля за помощ.Благодаря.
keriaa

Re: Болки в кръста и таза

Мнениеот лилито » 03 Ное 2010 18:27

На колко години сте? Може ли да е коксартроза?
лилито

Мнениеот maiami83 » 08 Дек 2010 09:28

:| аз имам същия проблем с болки ниско в долу на кръстта в областта на таза,мислийки ,4е е от преумора,като малка имах и дископатия,но ненадейно попаднах на друго откритие което има връзка,просто ми откриха хламидии,а при нея един от симптомите е болки в таза,лятото бях правила тест за хламидия,беше отрицателен,и нямах болки ,но сега се е пръкнал този вирус,като при положение ,4е имам само един партньор-съпруга ми ,на него му натрих носа,както и да е кой е пренесъл заразата ,тя си е факт и трябва да се лекува,а може и изследванията да са объркани ,което в нашата държава си е 4есто явление,заразата се секува за около 2 седмици с антибиотици за 100-120 лв общо,пробвай не губиш нищо.
maiami83

Мнениеот Forever » 15 Дек 2010 01:30

Не бих ви съветвал така без да се изследвата да пиете антибиотиц Затова първо докажете че са хламидии и после ги изчистете. Те са доста специфични и сае упорити. Не ги подценявайте.
Forever

Назад към Травми, счупвания, навяхвания. Ставни проблеми. Менискус. Кръстни връзки