ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Стандартното лечение на киселини може да увреди черния дроб
Аспермия - причини, симптоми и лечение
Отключва осезаеми промени в детския мозък

Проблеми с рамото и врата

Модератори: админ, консултанти

аnonimen1898

Проблеми с рамото и врата

Мнение от аnonimen1898 » 30 ное 2017 15:14

Здравейте,момиче на 21г. съм .Преди около три години започнаха да се появяват остри и пронизващи болки в областта на лявото рамото и ключицата.Ходих на лекар ,пусна ми изследвания и резултатите ми бяха наред ,каза ми ,че нищо ми няма и си ме изпрати,но тези болки с времето продължиха без да са редовни , тоест на моменти се обостряха и имаше дни в ,които плачех от болка ,а през други периоди въобще ги нямаше.Така карах на обезболяващи и Бенгай ,когато се появят,но бях сигурна ,че нещо не е наред.След една година пак отидох на лекар невролог .Лекарят отново ми назначи кръвни изследвания ,изследванията бяха отново наред ,но аз бях сигурна ,че нещо не е наред , затова поисках рентгенова снимка.Той твърдеше ,че съм твърде млада за да се облъчвам,но аз настоях и си направих снимки.От снимките стана ясно ,че са ми изместени 4ти и 5ти прешлен и лекарят ми каза ,че болката произтича от това и да си взема ортопедична възглавница ,да ходя на пилатес и само това...Но аз реших ,че искам да отида на специалист и посетих физиотерапевт.Той ми изслуша оплакванията ,но не ми видя снимките ,каза ми за двигателен режим ,който трябва да изпълнявам и ми назначи физиотерапевтични процедури с лазер, ултразвук и магнит.Ходих на 10 процедури,но положението не се подобри ,отново ми е обострен период ,болката се усеща като парене този път,т.е по различен начин ,но я има и единственото ,което ми поканата е Бенгей.Моля ви за препоръка за мануален терапевт или лекар ,който може да намества кости или да ми помогне по някакъв начин.Не искам на тази крехка възраст да водя такъв начин на живот заради болките ,които не знам кога ще се появят и кога ще отшумят.

д-р Цончев

Re: Проблеми с рамото и врата

Мнение от д-р Цончев » 03 дек 2017 22:20

Прикчете снимките ако ви е възможно за да ги видя

Отговори

Върни се в “Травми, счупвания, навяхвания. Ставни проблеми. Менискус. Кръстни връзки”