ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Ето кои са подходящите грижи за кожата.
Превантивното средство е почти готово за пускане на пазара
Може ли един размер да пасне на всички мъже?
Лесноусвоимата захар е любима храна на раковите клетки.

СПОНТАНЕН АБОРТ

Модератори: админ, консултанти

mina-lora

СПОНТАНЕН АБОРТ

Мнение от mina-lora » 18 дек 2008 12:08

Здравейте търся съвет . Бях бремена ,направих тест, положителен ,но след няколко дни започнах да кървя ,но слабо ту го маше,ту не. Бях далече от здравно заведение ,но на 08.11.08г започна по обилно кървене . Две вечери след това имах и силни болки. Разбрах, че изгубих бебето . На 20.11.08г отидох на лекър там се потвърди, че съм направила спонтанен аборт./ на 19.11, 20.11.08г изпаднаха пърчета/ Лекъря ми изписа хапчета ,след нато ги изпих бях отново на преглед и казаха ,че всичко е наред . Но аз продължавам все още да кървя , много слабо , нямам болки чувствам се нормално , но дали е нормално...?

Алена Иванова

Re: СПОНТАНЕН АБОРТ

Мнение от Алена Иванова » 18 дек 2008 15:52

След спонтанния аборт направиха ли ви кюретаж (почистване на вътрешността на матката)? Ако не, обсъждахте ли го с твоя лекар?

mina-lora

Мнение от mina-lora » 24 дек 2008 12:18

не ,не ми направиха , даде ми хапчета и след тяхното изпиване при прегледа каза, че нештата са наред . ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ И НАЙ-МНОГО ЗДРАВЕ !!!!!!

GANCHEVA

Мнение от GANCHEVA » 04 фев 2009 16:27

ИСКАМ ДА ТЕ ПОПИТАМ НЕШТО ПОНЕЖЕ СЕ ТРЕВОЖА 4Е МОЖЕ ДА ИМАМ ПОДОБЕН ПРОБЛЕМ .АЗ И ПРИЯТЕЛЯ МИ ОПИТВАХМЕ ДА СИ ИМЕМЕ БЕБЕ В КРАЯ НА ПУРВИЯТ МЕСЕЦ МИ ДОИДЕ НЕЗНАМ ДАЛИ СЪМ БИЛА БРЕМЕННА НО ИМАХ УЖАСНИ БОЛКИ И ПАДАХА ПЪРЧЕТА ,САМО ЧЕ НА МЕН НЕ МИ Е ЗА 1ВИ ПУТ И ИСКАМ ДА ЗНАМ С КАКВА ГОЛИМИНА БЯХА ТВОИТЕ .ИСТИНСКИЯТ ПРОБЛЕМ Е ЧЕ ОТ ВРЕМЕ НА ВРЕМЕ МИ ПАДА ПО НЯКОЕ ПАРЧЕНЦЕ И КОРЕМА МЕ БОЛИ.

svetlito_vl

Мнение от svetlito_vl » 01 сеп 2009 17:48

zdraveite na vsi4ki da vi kaja i moqta istoriq posledniq mi cikal be6e na 14 fevruari sled kato mi svur6i sam zabremenqla i polu4ih spontanen abort kogato otidoh pri doktora i toi mi kaza da vlqza v bolnicata za zadurjane, vlqzoh na 4 april i po4naha da me tup4at s hap4eta i da mi biqt injekcii nikakvo vnimanie ot niko be6e ne6to ujasno.setiha se 4e trqbva da me gledat na vidio zon otidoh i za tam da ne govorq v edna malka staq 10 jeni i ti gledat s izvineniq putkata golqm sram i doktora mi kazva 4e nesam bremena i az :oops: otidoh da pravq test okazase polojitelen pokazah mu go i toi ni6to.s edna duma vnimanie nikakvo na 15 den v koito az sam v bonicata i doktorite mi kazvat da leja i az 15 dena leja ot sutrin do ve4er v 6ibanoto leglo kato invald i si mislq 4e bebeto e o6te v mene a te prez zqloto vreme sa me lugali ot tezi hap4eta mi padaha susireci kruv i mi te4e6e okolo 20 dena na sledva6tiq mesec ne mi doide i az kato si napravih pak test se okaza 4e pak sam bremena sega sam v 4 mesec i vsi4ko e normalno.za tova vi pojelavam spolu4livo zabremenqvane i skoro6no beb4e ako nqkoi iska da mi pi6e moje na po6tata mi tq e jasmin1989@abv.bg priqten den ot mene

s_weet

Мнение от s_weet » 10 дек 2009 13:27

Здравейте,преди 2 седмици преживях спонтанен аборт.В деня в който се случи не ме болеше нищо и нямах никакви оплаквания. Лекарката (на първия преглед започна да говори как първо всички правят бебето и после идват при нея и какво ли още не а толкова добри думи чух от моята приятелка за нея, все пак искахме това бебе)ми не каза нищо, нито кога да ида пак при нея,нито за изследвания, само да пия витамини и да се пазя 2-3 месеца. Като си взех епикризата казаха че вероятно е от настинка изкарана на крак а моята лекарка каза "куха яйцеклетка" как не го е видяла до сега незнам. И двамата с мъжъ ми и се ядосахме много.Дайте съвет, незнам какво да правя а и от всичко изчетено в нета си мисля само глупости а уж гледам да съм спокойна и да не мисля за това

Radost Krumova

Мнение от Radost Krumova » 13 мар 2010 00:26

Здравейте, интересувам се от спонтанен аборт в 24-25 г.с. на 08.03.2010г. направих аборт,какво лечение трябва да приложа за да не се повтаря. На 06.03.2010 ме приеха по спешност с болки в корема след час вече имах и кървене 2 дена бях на системи за задържане на плода и болко успокояващи и на 08.03.2010 ме включиха на системи за предизвикване на контракции и напъни роди се живо бебе 0.580 кг. 37 см. в 16:10 ч и почина в 19:30ч
Как да го изживея всичко това, Помощ????

malkata1

Мнение от malkata1 » 25 май 2016 18:13

Zdravei te predi Dve sedmici si napravih tri testa za bremenost I Biha polozhitelni utidoh na Lekar zashtoto Imah oskadno karvene. Gledaha me na videos on vaginalen I nishto ne vidiaha. Napravih si kraven test koiato be she 165.4 hcg sled 48 chase go povtorih resultant a be she 105.8 hcg Kazakhs che e Spontanen abort. Vaporisat mi e kakvo lechenie triabva da se predprieme sled tova I zashtoto Imam postoiano glavobolie Ne e silno booking nishto v krasta I grabnaka sutrin Sami poduti Krakata hodilata na kakvo se dalzhi I leukotomy gardene prez denia i sanlivosta .

Forum admin

Мнение от Forum admin » 27 май 2016 09:51

Здравейте,
Направете си тестове за полово предавани болести и най-вече хламидия трахоматис и уреаплазма уреалитикум.
И моля Ви, пишете на кирилица!
Ако искаш да узнаеш бъдещето - изследвай миналото!

Отговори

Върни се в “Месечен цикъл. Нарушения на менструацията. Миома. Уплътнения и болки в гърдите”