ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Зачеването на момиче наистина е майсторлък
Най-силно засегнати са раменният и тазовият пояс
Сдружение „Зачатие“ отново ще раздаде ваучери за подпомагане н...

Закъснение на цикъла

Модератори: админ, консултанти

Huliya

Re: Закъснение на цикъла

Мнение от Huliya » 15 юни 2016 20:15

Zdraveite ! Izvinqvam se predvaritelno Che ne pisha na kirilica! Imam problem na 06.04 za posledno mi doide I poveche ne. Napravih si test za bremenost I to 2 pyti I mi pokazva otricatelen. Imam simptomi I pak ne mi idva. Moje li da e ot stres I ot promqna na klimata za 2 meseca I v Avstriya bqh I v Bulgariya I v Germaniya spored vas kakvo da pravq. Mnogo shte sym blagodarna ako polucha otgovor.

viki392

Мнение от viki392 » 14 сеп 2016 15:31

Искам да попитам и аз един въпрос принципно всеки път ми идва на различна дата цикъла, но ми эакъснява с 4 дена наболява ме корема, но нищо и преди ми е закъснявал , но ми е идвало след това. На какво се дължи това не знам моля за съвети. Четох разни форуми и там пишеше, че може да се дължи на много неща не разбирам от какво може да е . Предишният месец след като ми приключи цикъла веднага имам впредвид имах много странно течение миришеше на не знам какво точно не мога да го обясня и определя , но не съм ходила на гинеколог и разговарях с една жена и тя ми сподели , че се прочиствам от останалите бактерий. След това мина от само себе си спря да мирише и течението намаля , но все още не разбирам , защо не ми идва примерно вчера ме заболя помислих, че ми е дошло , но не... а преди да ми дойде ме наболява и кръста сега ме заболя но все пак да видим...!

Aniiiya88

Мнение от Aniiiya88 » 01 дек 2016 23:24

Здравейте, не знам дали някой ще ми отговори, но много се надявам. Месец ноември бях при генеколог поради вагинални проблеми, тогава му споделих, че имам много болезнен цикъл, той ми каза да пия Ясмин. Пих Ясмин както е написано на листовката от първия ден на цикъла, но го пих 3 дена, защото почнах да се интересувам дали вреди и баща ми ми препоръча да спра да пия и спрях, прочетох в листовката, че може по всяко едно време да спреш да пиеш хапчетата. И сега идва проблема, че ми закъснява, трябваше на 24 да ми дойде. Ще отида при генеколога ми, но чак другата седмица, а много съм се панирала. Ще се радвам да ми кажете какво може да става :) Благодаря

tiara_78

Мнение от tiara_78 » 22 мар 2017 04:44

Здравейте имам въпрос :roll:
Февруари месецна на 17 - 2017г. имах последно МЦ.- както дойде така свърши с адски болки в гърдите и кръста
На 38г. съм с доста наднормено тегло до сега съм била редовна 26 - 28 дни въпреки хипотириоидизма открит през 2010 г.на лечение с Еутирокс 75мл съм и по 1/2 т. дневно Ко -телсар - не съм имала менструални смущения
От 17 март започнах да пия профилактично масло от вечерна Иглика по 1000 мл дневно без лекарско предписание но ми закъснява вече почти 10 ден
Дали закъснението е в следствие от маслото или трябва да се притеснявам за друг проблем ?

д-р Георгиева

Мнение от д-р Георгиева » 26 мар 2017 13:47

Здравейте!

Желателно е да се консултирате с гинеколог. В противен случай можем само да гадаем.

djenifarr

Мнение от djenifarr » 04 авг 2017 23:23

Здравейте.Проблема ми е следния:на 4 юли ми е последния цикъл по календара ми във ову съм била на 16,17,18,19 и 20.От преди 7-8 дена започна да ме придърпва долу ниско в яйчниците и таза,главоболие и зърната ми са постоянно настръхнали което преди цикъл никога не съм имала.От преди 2-3 дена започнах да имам страшно оригване,газове.Цикъла трябваше да ми дойде на 1 ви а вече 3 дни нито вест нито кост от него.Днес правих тест но не със сутрешна урина и беше -.Тази вечер забелязах че от зърната ми имаше бяло като гной и при стискане излиза повечко.Възможно ли е да е бременност.

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 13 авг 2017 19:11

Към днешна дата какво е положението?

djenifarr

Мнение от djenifarr » 15 авг 2017 00:34

Здравейте ходих на гинеколог гледаме на корем но каза че не отрича но и не приема бременност защото е още рано.Изписа ми Дуфастон за 10 дни 2х1 днес ми е 8 ми ден на 21 съм на предглед.Каза че след 10 дни имам 4 докато се ява при него ако не ми е дошъл цикъла е бременност и ще се види

Ania77

Мнение от Ania77 » 05 ное 2017 19:23

Здравейте, на 2 септември изпих последното си хапче Ясмин. На 5 цикълът ми започна, след това на 4 октомври отново. Към днешна дата 5 ноември - още нямам менструация. Записах си час за лекар за 13 ноември. Мога ли да си пусна някакви изследвания на хормони, за да отида подготвена на преглед. На 40 год. съм. Кои хормони да изследвам?

Отговори

Върни се в “Месечен цикъл. Нарушения на менструацията. Миома. Уплътнения и болки в гърдите”