ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Ще отпадне ли нуждата от инжекционно лечение
В повечето случаи чупливите нокти са напълно решим проблем.
Успокоява стомашно-чревния тракт и улеснява откашлянето.

Странен месечен цикъл

Модератори: админ, консултанти

kalito100

Re: Странен месечен цикъл

Мнение от kalito100 » 01 сеп 2010 13:53

Здравейте дойде ми ден и половина след секс... трябваше да ми дойде на 15 а ми дойде на 8. На 6ти правих секс с приятеля си,но не свърши в мен а малко под коремчето изчисти ме с мокри кърпички има ли опасност когато е минавал през влагалището да се е случило нещо.несъм си правила тест единствено ме успокоява това че ми дойде след акта..нещо повече да кажете има ли опасност да се притеснявам ?

nonamem1

Мнение от nonamem1 » 07 мар 2012 10:20

Здравейте! Значи началото на февруари правих секс,разбира се че използвахме презарвативи (тогава ми беше първия път)!!! така.. трябваше да ми дойде на 21 февруари,но не ми дойде целия месец....дойде ми сега на 3-ти март след това ми спря(имах много малко кръв,спре,после пак малко,пак спре и е с кафяв цвят) още миналия месец си направих тест за бременност и теста беше отрицателен,а приятеля ми не се изпразнил в мен,99% съм сигурна в това! Значи,майка ми ми казва,че това е от времето и че сега ми пробива и ще дойде по силно! Една приятелка казва че това е цветна бременност (но се съмнявам да е това,след като теста беше отрицателен); гаджето ми казва че може да имам киста или някакъв друг сериозен проблем и веднага да съм отишла на лекар! Друг ми казва,че цикъла ми се е объркал така,защото това ми беше първия път,при всеки било така! ох не знам какво да правя,моля ви кажете ми какво мислите ? Аз съм на 18 години, много притеснително момиче, не искам да ходя на гинеколог .. не искамммм :( кажете какво мислите за всичко случващо ми се? моля вии...

Forum admin

Мнение от Forum admin » 07 мар 2012 13:46

Здравей, тук аз не мога да кажа нищо по твоя въпрос, но със сигурност бих те посъветвал да забравиш за срамуването, когато се касае за лекарски услуги!
Рано или късно гинеколога ще е неотменна част от живота ти. Той е като зъболекаря - може нищо да не те боли, ама ходиш да ти прегледа зъбите. В твоя случай, ако никой не се включи в темата и не ти даде някакво предположение, просто отиди и се консултирай с някой доверен гинеколог. Ако трябва попитай някоя приятелка или роднина, но не го отлагай.
Млада си, не те познавам, но по подразбиране смятам, че си отговорна към себе си ( търсиш помощ тук, а това не е малко), живота е пред теб... Успех ! :)
Ако искаш да узнаеш бъдещето - изследвай миналото!

Esse

Мнение от Esse » 24 мар 2012 15:59

Здравейте, малко съм изплашена от прочетени статии из интернет !
Моят проблем е: Цикълът ми винаги е бил и е редовен. Имала съм леки аномалии при смяната на сезоните т.е. два пъти годишно и предимно са: или ще ми дойде два пъти за един месец или ще ми закъснее с две седмици. От 3 седмици спортувам редовно (тичане упражнения) и смених рязко режимът си на хранене (ям4-5 пъти на ден и приемам много месо, млечни продукти и т.е. балансирано хранене) не се пренатоварвам... правя го за здраве, но от 4-5 дни се появи едно постоянно зацапване. Първоначално сметнах, че е нормалната менструация и ходех 2 дни с големите превръзки, но не е. Менструално е със същия мирис, но е такова сякаш съм в последните дни на цикъла.
Да се тревожа ли? ... и друг път съм тренирала, но не ми се е случвало, възможно ли е да бъде от режима на хранене...от липса на желязо...от какво?

skygirl777

Мнение от skygirl777 » 28 мар 2012 18:13

Здравейте!
На 17 години съм и имам проблем с цикъла.Ако трябва да съм точна като че ли никога не ми е бил редовен в истинския смисъл на думата,с изключение на някъде 4-5 месеца откакто изобщо го имам.Предполагам ще ми отговорите,че за възрастта ми е нормално,но нека уточня,че цикълът ми дойде,когато бях на 9 години,тоест вече са минали 8 години,в които отдавна трябваше да се е регулирал.Трябва да прибавя и че след развитие на гърдите ми,едната е по-голяма от другата.За това съм била на лекар и казаха,че понякога става така,но след кърмене един ден имало голяма вероятност да се оправи. Цикълът ми стана наистина притеснителен през последните някъде 3-4 месеца,идва ми на всеки 15,17,18 или 20 дни.Продължава някъде към 4-5 дни,нормален е и като предполагам и всеки друг с нормално неприятна миризма.Може ли да ми кажете на какво може да се дължи тази нередовност?И по-важното,ако не се регулира до какво може да доведе?Защото не съм сексуално активна все още и не ми харесва идеята да взимам противозачатъчни просто за регулация. :/ Надявам се на компетентен отговор!

daksito

Мнение от daksito » 14 ное 2012 18:20

Аз съм на 17 и точно преди една седмица правих секс и ми се наложи да пия ескапел. След приема на таблетката започна да ме боли кръста постоянно и от време на време корема. Точно след една седмица след акта ми дойде странно кафяво течение, като цикъл, но не толкова обилно,а ми свърши точно преди 8 дена. Въпроса ми е на какво се дължи и има ли някаква опасност да съм бременна?

trendafilka

Мнение от trendafilka » 02 дек 2012 15:53

Здравейте на 18 години съм с приятеля ми преди 1 месец правихме секс с презерватив,но той свърши в мен и не извади члена си веднага,а продължи акта още няколко минутки.3 дни след това ми дойде и продължи 3-4 дни.27-28 дни след това ми дойе отново и отново продължи 3-4 дни.Има ли място за притеснение,че може да съм бременна.Благодаря ви предварително за отговора.

isi.angelowa

Мнение от isi.angelowa » 08 яну 2013 15:26

Здравейте :) Искам да попитам има ли причина да се притеснявам за следното нещо което ми се случи ... Месечния ми цикъл свърши пред 5-6 дена , а днес отново прокървя , но малко ... Дали е нещо сериозно ?? Много бих се радвала ако ми помогнете .. Благодаря предварително ... !!

obgynmedical

Мнение от obgynmedical » 11 яну 2013 14:44

isi.angelowa,
на колко години сте, по принцип не е нормално.

Потребителски аватар
vuprosi

Мнение от vuprosi » 05 фев 2013 15:35

Здравейте,
след като са изследвани хормони и е установено къде има проблем как се лекува хормонален дисбаланс? Тъй като лекарите не могат да ми дадът отговори питам и тук. Примерно с хранителен режим, лек спорт и медикаменти може ли да се оправи това състояние или не?
Благодаря

onlyone

Мнение от onlyone » 04 апр 2013 22:55

Добър ден ! Имам пролем с цикала, който се изразява в разлика между двата цикала от 45 дена . На какво може да се дължи ?

anonimna1

Мнение от anonimna1 » 11 сеп 2014 13:23

Здравейте моля за съвет! преди 3-дни трябваше да ми дойде но вместо това се появи кафяв секрет,не тече а когато се забърсвам е като сопол (с извинение) .Така и неми е дошло все още продължава само това кафявото.Досега не съм имала никакви проблеми,на 22 г. съм ,не съм имала полов акт от около 2 години,в последно време имам доста семейни проблеми и от нерви не мога и да спя възможно ли е да е от това,ще се оправи ли от самосебеси или да потърся лекар макар ,че се притеснявам.

Krisi92

Мнение от Krisi92 » 16 авг 2015 11:12

Здравейте, на 23 год. съм. Моят проблем, е че ми дойде менструацията на 02.08.15г и съответно на 08.08.15 ми свърши, но на 15.08.15 отново ми дойде.... Тъй като разликата нежду 2те менструаци е 7 дни предполагам че е киста, но тъй като заминавам няма да мога да посетя генеколог за консултация. Та въпроса ми е следния възможно ли е това кървене да е предизвикано от някоя киста, и ако да то нормално ли е да ме боли корем така както за редовна менструация?

Viktoriq95

Мнение от Viktoriq95 » 18 ное 2016 14:48

Здравейте.Този месец цикалът ми закъсня с 8дни и е много тъмно кафяв.Това е първият ми цикъл след направено пробно абразио.Възможно ли е да се дължи на разтягане на матката?

Отговори

Върни се в “Месечен цикъл. Нарушения на менструацията. Миома. Уплътнения и болки в гърдите”