ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Какво трябва да знаем, когато тренираме на открито?
Как да разберем правилно желанията на домашния ни любимец?
След инсулт, при множествена склероза...

Моля за мнение

Модератори: админ, консултанти

PDF3

Моля за мнение

Мнение от PDF3 » 04 окт 2017 16:40

Здравейте!Аз съм на 19 години и от доста време имам проблеми с мц ,но със всеки изминал месец стават все по-обострени.Основният проблем е че имам ужасни болки в ставите,костите и мускулите по време на цикъл, усложниха ми движението до такава степен,че в момента мога да извървя до около 1 м.Също така имам болки в сърцето и белите дробове и вдигам кръвно до 160/100,което не е нормално.Когато цикълът спре,тези симптоми отшумяват,но с течение на времето,започнаха да стават по-трайни.Ходила съм на какви ли не специалисти дори и в чужбина,отхвърлиха ми всякакви неврологични,ендокринологични и ревматоидни заболявания.
Лекар,които не е гинеколог ме посъветва,че може да е свързано с ендометриоза.Все още не съм ходила на гинеколог,заштото не знам при кого да отида.
Според вас могат ли симптомите ми да са свързани с ендометриоза и можете ли да ми препоръчате добър специалист,който се занимава с тази болест?

д-р Цончев

Re: Моля за мнение

Мнение от д-р Цончев » 04 окт 2017 21:26

Според мен, без да съм специалист, така описаните оплаквания нямат нищо общо с ендометриоза.
Мога да ви препоръчам добър ендокринолог в София.

PDF3

Re: Моля за мнение

Мнение от PDF3 » 05 окт 2017 16:51

Благодаря,че отговорихте толкова бързо!Аз обиколих всички ендокринолози и не се откри никакъв ендокринологичен проблем,та няма да има нужда, благодаря!

Отговори

Върни се в “Месечен цикъл. Нарушения на менструацията. Миома. Уплътнения и болки в гърдите”