ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Лидерите сред плодовете, зеленчуците и ядките
Чай каркаде ще удовлетвори всеки естет, а е и много полезен
Инфекцията засяга най-често деца между 5 и 15 годишна възраст

Оргаментрил - странични ефекти, напълняване?

Модератори: админ, консултанти

Alenafanela

Оргаментрил - странични ефекти, напълняване?

Мнение от Alenafanela » 29 авг 2017 15:03

Здравейте,
На 16 съм и имам нередовен цикъл, ходих на гениколог и ми предписа оргаментрил, пих го 5 дни по 2 хапчета на ден и ми дойде, следващия месец пак го пих ,но не ми подейства не знам защо , попитах гениколога си и той ми каза да го пия отново след 14 дни от приема на последното хапче , следващия месец отново започнах да го пия пих 6 хапчета и блистерът ми сверши , оказа се ,че в България го нямя вече. Разбира се не ми подейства ,то като съм пила само 6 таблетки , а трябва да се пият 10. Страничните ефекти са ужасни чувствам се като болна и качих килограми, без дори да ям повече , заради хормоните в лекарството ,затова реших да го спра да видя дали ще се оправи отсамосебеси . Исках да попитам след колко време след приема на последното хапче спира да действа на хормоните , защото не мога вече да ги търпя тези странични ефекти , цялото ми тяло е объркано от тези хормони. Метаболизмът ми е забавен и без да ям много качвам килограми имам главоболие, направо не се издържа.

д-р Цончев

Re: Оргаментрил - странични ефекти, напълняване?

Мнение от д-р Цончев » 29 авг 2017 20:45

До седмица би трябвало да ви намалеят оплакванията.

Отговори

Върни се в “Месечен цикъл. Нарушения на менструацията. Миома. Уплътнения и болки в гърдите”