ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Оптимално решение за бели зъби и здрави венци.
Ацетилсалициловата киселина може да предпази от усложнения при...
Дефицитът на витамин B3 може да доведе до безсъние

Моля за мнение-кръв извън цикъл

Модератори: админ, консултанти

Strahlivka

Моля за мнение-кръв извън цикъл

Мнение от Strahlivka » 25 юни 2017 16:19

Здравейте,
Ужасно съм уплашена. На 21 години съм. Преди 2 дена с ориятеля ми праяихме секс, когато забелязах кръв по него. Спряхме и разбрахме, че кръвта в от мен и че идва от влагалището, вътрешно. Не съм имала абсолютно никаква болка.Изплаших се малко, но на следващия двн се замислих за рак на маточната шийка.

Още повече ме плаши това, че преди 2 месеца след приключването на менструацията ми дирвктно последваха 5-6 дена на розово течение, много бледо. Отделно в последните 2-3 месеца съм свалила 2 килограма без да съм била на диета. Отдавах го на по активното си ежедневие, но в момента с твзи неща навързано се хвърлих в дива паника.

Никога не съм си правила цитонамазка, ходя редовно на гинеколог профикалктично, сега в понеделник ще си запазя час и ще отида на цито, но дотогава ще се побъркам. Имам ендометриозна киста според гинеколожката ми. Водя полов живот от 1 година, това ми е втори партньор. Ужасена съм, възможно ли е да имам рак? Не мога да се успокоя и от два дена плача. Моля ви да дадете мнение!

Forum admin

Re: Моля за мнение-кръв извън цикъл

Мнение от Forum admin » 17 авг 2017 20:10

Здравейте,
Какво стана след прегледа с Вас?
Направиха ли цитонамазка?
Изследване за хламидия трахоматис направиха ли Ви?
Ако искаш да узнаеш бъдещето - изследвай миналото!

Отговори

Върни се в “Месечен цикъл. Нарушения на менструацията. Миома. Уплътнения и болки в гърдите”