ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Какво са язвите и как канелата предпазва от тях
Как да се постъпва при разминавания в силата му?

Проблем

Модератори: админ, консултанти

kamelia961

Проблем

Мнение от kamelia961 » 17 фев 2017 19:25

Момиче съм на наскоро навършени 20г. От много години насам ( 5-6) имам проблем с едната гърдата. Изпитвам чувство на постоянна тежест, стягане и опъване. Гърдата ми е видимо по различна от другата и по- увиснала Неприятно е, защото не мога да сложа дори и по- широка блуза, когато съм без сутиен. Не съм обръщала внимание до сега на този проблем, защото съм мислила, че не е нещо сериозно. Тази година бях на ехограф 2 пъти при който казаха, че нямам проблеми. И на мамолог който ми направи образна диагностика отново с ехограф и отново без видим проблем. Палпация не ми е правена . Въпросът ми към вас е след 3 ехографии има ли вариант нещо да е изпуснато да правя ли още ехографии има ли повод за притеснение, на какво може да се дължи това и някой имал ли е подобен проблем?

д-р Цончев

Re: Проблем

Мнение от д-р Цончев » 17 фев 2017 22:24

Според мен проблемът е чисто индивидуален и анатомичен... всеки е устроен по различен начин, и понякога има различия от другите. Това че са ви направени преглледи би следвало да отхвърли опасенията за някаква патология.

Отговори

Върни се в “Месечен цикъл. Нарушения на менструацията. Миома. Уплътнения и болки в гърдите”