ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Методът има не само релаксиращ но и лечебен ефект
Блуждаещ нерв – отделя влакна към вътрешните органи
Чупенето на ноктите през зимата има решение

Кафяво течение по време на овулация

Модератори: админ, консултанти

didi_pen

Кафяво течение по време на овулация

Мнение от didi_pen » 26 авг 2016 13:06

Здравейте. Точно на 14-ти ден от началото на цикъла ми започна кафяво течение с по-гъста консистенция и вече 3ти ден не спира. Пада ми се точно по време на овулацията. Скоро ходих на гинеколог и не откри никакви проблеми. На какво може да се дължи това и трябва ли да се притеснявам? Гинеколожката ми ще отсъства до средата на септември и нямам как да направя консултация в момента, а не желая на друг да се доверявам.
Последният ми цикъл протече нормално, на 30-ти ден дойде точно, а сега това. Случвало ми се е преди години леко розово, но е било само за ден. Сега вече трети ден не спира.

geri_kj

Re: Кафяво течение по време на овулация

Мнение от geri_kj » 04 сеп 2016 12:11

Здравей, Диди! И аз в момета съм в същото положение. Не знам на колко години си. Аз съм на 43. Цикълът ми вече идва на 30 дни. Този месец някъде на 14 - тия ден след като ми свърши забелязах кафеникаво зацапване / на бельото почни не се забелязва ...по-скоро като съм в тоалетна по малка нужда - при забърсване /. Вече трети, четвърти ден е така - ту го има, ту го няма на тоалетната хартия. Кафеникаво на цвят /все едно, че ще ми идва/ и с малко съсирече. Не знам, от вчера чета по много форуми и статии из нета ... предполагам, че е от овулацията или хормонално ... знам ли. :roll: По принцип преди да ми дойде винаги имам едно напрежение и болезненост в гърдите, което отминава в момента, в който ми дойде, но този месец гърдите ми останаха болезнени и след цикъла. А сега, откакто получих това кафеникаво течение - спря напрежението и в гърдите. Не знам какво се случва. Може би след празниците ще посетя гинеколог. Пиши как е при теб. Лек и успешен ден!

fantagiro

Мнение от fantagiro » 06 сеп 2016 17:18

А какъв ти е бил цикъла първоначално, в пубертета?
И дали може да е нещо като предкритическа?
Какви хапчета си пила в близката половин до една година?
Правиш ли редовен секс?
И други.
Пушенето в умерено количество е полезно. :P

geri_kj

Мнение от geri_kj » 07 сеп 2016 13:08

fantagiro написа:А какъв ти е бил цикъла първоначално, в пубертета?
И дали може да е нещо като предкритическа?
Какви хапчета си пила в близката половин до една година?
Правиш ли редовен секс?
И други.
Ако въпросите са към мен .... отговарям.
В пубертета цикълът си ми беше редовно на 28 дни. Сега, в последните две години започна да става понякога на 40, но по-често на 30 дни. В близката половин година не съм пила нищо, както и преди това /освен тази зима - хапчета за кръвно/. И да - нямам проблеми със секса, в смисъл - на тези години под "редовен" :lol: ... правя, да.
Мисля си, че проблемът е или свързан с предкритическата възраст или е нещо, свързано с овулация. Надявам се и се моля да не е нещо сериозно. Ето от вчера зацапването го няма. Но е факт, че го имах три - четири дни.
Лек и успешен ден!

Отговори

Върни се в “Месечен цикъл. Нарушения на менструацията. Миома. Уплътнения и болки в гърдите”