ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Дори в малки количества провокират стомашен дискомфорт
Схващането, че застрашават само жените е много грешно
Промените в изхожданията при бебето могат да насочат към серио...

Нарушена менструация !Съвет ?

Модератори: админ, консултанти

beloslava_1

Нарушена менструация !Съвет ?

Мнение от beloslava_1 » 03 май 2016 16:55

Здравейте! Жена на 20 г съм .
Темата е дискутирана много пъти и все пак ми се искаше мнение,съвет.
Всичко започна след като се преместих от морето към София ,заради висшето ми образование . Тук е момента да отбележа,че веднага щом сменим климата цикълът ми стана нередовен ,закъсняваше ми с две ,дори три седмици ,а в един от месеците дори не се появи .Около овулация ,имах кафеникаво зацапване ,понякога оскъдно ,а понякога сякаш съм в цикъл . Интересното е ,че не всеки месец при овулация го получавам . Това също се появи със смяната на града. В периода от 6 м съм ходила два пъти на генеколог-веднъж преглед с видеозон( външен),които не показа нищо извън норма и втори път при вземане на цитонамаска ,резултатът -първа група .
Последната ми менструация е на 8 март ,с нормална продължителност. Но същия месец,по-късно към 27/28 март се появи леко кървене ,което беше много слабо и главно със съсиреци . От тогава ,цикълът ми пропусна с един месец .Имам болла ниско долу ,но само толкова.
Днес си записах час при генеколог,но е чак след една седмица и ще се побъркам дотогава .

д-р Цончев

Re: Нарушена менструация !Съвет ?

Мнение от д-р Цончев » 06 май 2016 21:44

Според мен няма повод за притеснение.

Отговори

Върни се в “Месечен цикъл. Нарушения на менструацията. Миома. Уплътнения и болки в гърдите”