ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Дефицитът на витамин B3 може да доведе до безсъние
Може ли един размер да пасне на всички мъже?
България е от малкото страни, където билката вирее свободно

Сиво-зелен секрет от едната гърда

Модератори: админ, консултанти

pepina_81

Сиво-зелен секрет от едната гърда

Мнение от pepina_81 » 12 фев 2016 14:50

Здравейте, много съм притеснена и моля, ако на някой се е случвало подобно нещо до сподели. Преди малко видях, че от лявата гърда при стискане ми излиза тъмен секрет. Когато го обрах с една клечка за уши видях, че е сиво-зелен на цвят. В момента съм в цикъл, имам установена фиброкистозна мастопатия. Бях на мамограф преди година, а консултация с мамолог правих преди три седмици. Лекарката ме гледа на ехограф и каза, че освен мастопатията не вижда нищо друго. Ходих при нея, защото имах топче под мишницата, но то вече изчезна. Направо ми се плаче вече -миналата седмица в болница с дъщеря ми - още не се е оправила и тя, сега и аз. Умирам от страх. Мога да отида на лекар чак в понеделник, защото съм от малък град и няма как сега.
Моля ви, помагайте!

д-р Цончев

Re: Сиво-зелен секрет от едната гърда

Мнение от д-р Цончев » 15 фев 2016 19:51

Посетихте ли лекар днес?

pepina_81

Мнение от pepina_81 » 15 фев 2016 21:07

Да, днес бях при личната и след това на гинеколог. Личната смята, че трябва да направя изследване за нивата на пролактин и TSH. Гинеколога ме прегледа на ехограф, каза, че не вижда нищо обезпокоително и че този секрет се появява понякога при мастопатия. Иска да изследваме секрета, но той пък спря и нищо не можахме да изцедим. Даде ми стъкълцата и ми обясни как да го нанеса между тях, за да се направи изследването. Тая работа изобщо не знам как ще стане, ама ще опитам. За всеки случай утре имам час и при специалист мамолог. Д-р Цончев, ще ви бъда благодарна да кажете дали това е правилния път на установяване на проблема.

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 19 фев 2016 11:47

Да, трябва да се види какво съдържа секрета и да му се направи посявка евентуално.

Отговори

Върни се в “Месечен цикъл. Нарушения на менструацията. Миома. Уплътнения и болки в гърдите”