ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Не всички последствия се усещат на момента!
За мъжете, които искат да станат бащи на здрави деца
Бета глюканът е сред най-мощните имуностимулатори

повишено окосмяване

Модератори: админ, консултанти

geri_123456789

повишено окосмяване

Мнение от geri_123456789 » 30 яну 2016 15:17

Здравейте много ми е неудобно да пиша за това но ми трябва някакво решение на проблема. Имам повишено оскосмяване в областа на гърдите и корема, момиче съм на 18 години.Направиха ми доста хормонални изследвания тесостерона ми е в норма, но имам завишен андростендион и се оказа че имам микрополикистозни яйчници. Исках тези изследвания за да реша проблема някак но гинеколожката не ми изписа нищо.Никой от родителите ми не взима проблема ми на сериозно ако някой знае хормонални лекарства на билкова основа или нещо с което да премахна окосмяването, без обичайните методи тъй като не искам окосмяванто да се повиши, моля да сподели :oops: :oops: :oops:

fantagiro

Re: повишено окосмяване

Мнение от fantagiro » 30 яну 2016 21:55

:P Гери, Гери... недей се кося, таковата тревожи... на моят епилатор свят му се вие като започна с косенето. :P :P И няма да се увеличат, споко. Няма жена в днешно време, която да не се епилира. Освен мен сигурно, аз си се харесвам сякак, или по - скоро не се гледам в огледалото за повече от 5-10 минути. Поне не страдам от нарцизъм. :P
След като ме направиха за подбив пред децата... Гери, да ти кажа душо, гледаш на тях като на породист косъм. Само жените с характер имат честта да ги имат. :P Освен това сигурно и на Светльо Витков му се плаче, че са му по гърба, а не по главата, ама нейсе, ей на това му се вика ген.
Според някои, се получават заради прекомената употреба на сладки от майка ти по време на бременността.
Пушенето в умерено количество е полезно. :P

Отговори

Върни се в “Месечен цикъл. Нарушения на менструацията. Миома. Уплътнения и болки в гърдите”