ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Пийте чай от джинджифил
Хората на 90 - 102 са по-щастливи от 51 – 74-годишните
Преувеличават ли мъжете в страданията си
Формула дава резултата според пол, ръст, тегло и възраст

Алергия или не?

Модератори: админ, консултанти

tas1

Алергия или не?

Мнение от tas1 » 26 окт 2015 00:35

Здравейте искам да попитам и аз за моя проблем какво ли не четох из интернет и накрая намерих този форум с последна капка надежда. Проблема е следния понеже в наши град няма много кожни доктори има 1 2 и те за нищо не става да те е страх да отидеш при тях. Та да преминем към въпроса ми имам някакво зачервяване което седи целогодишно но понякога е по силно понякога не и не знам какво да правя пих алергозан но не помага кожата ми седи една изсъхнала и зачервена сякаш е някаква екзема на лицето и по някой път ме сърби много по някой път не моля за някакви съвети или лекарства , мазила или нещо каквото и да било да премахна този проблем а ето снимка как точно изглежда Изображение

д-р Цончев

Re: Алергия или не?

Мнение от д-р Цончев » 26 окт 2015 21:02

Някакви други оплаквания има ли - като болки в ставите, опадане на косата, засилва ли се при излагане на слънце този обрив по лицето?

tas1

Мнение от tas1 » 31 окт 2015 22:15

Ами да лятото става по червен косата не не ми пада но имам болки в коленете но те са от нещо друго според мен защото си ме болят при лошо време като вали дори без да съм чупил нещо но както и да е ходих пир доктор при личния и той ми каза че имам някаква болест на кожата но не помня каква и ми изписа едни витамини едно за лицето дека- нещо си и едно като всеедно е капки за очи но за косата да си мажа ии значително се подобрих той каза че това било от това че пия много кола и ям много вредни храни като чипс и други подобни гадории и ми каза да се огранича малко защото така си насищам организма и винаги ще ми излиза това нещо също така да намаля и сладкото ми каза

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 02 ное 2015 15:28

Това е добре да се види от дерматолог за всеки случай.

Отговори

Върни се в “Алергии. Астма”