Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Изглежда, че здравословното тегло предпазва мозъка
Целта е да се възстанови потокът на енергията Чи
Не трябва да се отказвате от тях, а само да ги ограничите
реклама

Алергия. Търся помощ или съвети

Модератори: админ, консултанти

Алергия. Търся помощ или съвети

Мнениеот nik2011 » 11 Юли 2011 12:10

Здравейте! Казвам се Николай, на 17 години съм и съм от Русе. Рових напред-назад, в търсене на форуми и попаднах на този. Предполагам, че е един от най-подходящите за да си "излея душата". И така, към проблема ми - вече 2 години и няколко месеца периодично ми се получава една алергия. Изразява се в сърбеж по различни части от тялото - ръце, гръб, предмишници, крака и т.нт. Понякога не е изразено външно, но в други моменти на местата където ме сърби се получават малки червени пъпчици/зачервявания/или люски подобни на охапвания от пчела. Интервалите през които става околу ден, но през различни часове от денонощието. Понякога не се получава алергията. Ходих до кожния диспансер и ми изписаха т.нар. таблетки Xyzal. Първоначално ми беше казано да пия по 3 дневно, но това излиза прекалено солено на семейния бюджет, тъй като 20 таблетки са приблизително 25 лева. Заминах на Плевен по съвета на роднини, където ми беше казано да пия по 1 таблетка дневно преди хранене, както и че алергията би трябвало да изчезне за половин-една година, но няма такова нещо. В кожното ми бяха казали, че това е копривна треска-ултикария, и че е алергия, предизвикана от никел. Спрях да нося колани с метал по тях, избягвах метални аксесоари и прочие, но няма полза от това. Понякога както си седя без да правя нищо ми става алергията, понякога докато спортувам-ритам, бягам напред-назад, което ме навежда на мисълта, че алергията ми може да е предизвикана от пот или от прах. Последната седмица се опитах да не си пия хапчетата, но просто не се издържа. Както си седях на компютъра започна лек сърбеж, който се засили, а дори и сега докато пиша това алергията ми започва да се активира. Моля, ако има специалисти по темата тук да ми помогнете по някакъв начин със съвети или телефони на хора, които са добри по този въпрос.
П.с: Снощи като ми стана тази алергия взех фотоапарата и я направих няколко снимки, за да може да покажа за какво става въпрос. Ето и 2 от тях:
Изображение
Изображение

Не съм сигурен с каква резолюция се появяват, за това Ви давам и самите линкове:
1. http://s933.photobucket.com/albums/ad17 ... C00994.jpg
2. http://s933.photobucket.com/albums/ad17 ... C00990.jpg
Благодаря Ви предварително!
nik2011

Re: Алергия. Търся помощ или съвети

Мнениеот westelf408 » 11 Юли 2011 21:34

Здравей,
Чъвал ли си за Bioptron на Zepter. Облекчава сърбежа и дори може да предотврати появата на пъпките. Също така може да се използва за много други лечения има приложение в много области така, че няма да остане неизползван.
westelf408

Мнениеот westelf408 » 11 Юли 2011 21:37

Само да допълня, че това е уред за светлинна терапия. Няма странични ефекти.
westelf408

Мнениеот nik2011 » 13 Юли 2011 00:22

А да попитам каква е цената му, откаде мога да го взема и най-вече върши ли работа и струва ли си наистина?
nik2011

Мнениеот д-р Цончев » 13 Юли 2011 13:57

Мога да препоръчам алерголог в София.
д-р Цончев

Мнениеот westelf408 » 20 Юли 2011 19:10

Биоптрон си струва. Наистина работи и помага за много болести. Ако искате да се запознаеете повече кажете ще ви ориентирам.
westelf408

Назад към Алергии. Астма