ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Комбинация за бързо топене на мазнини по тялото
Освен мозъка билката поддържа и хормоналния баланс
Зачеването на момиче наистина е майсторлък

ЛЕЧЕНИЕ НА АСТМА

Модератори: админ, консултанти

addeqna

Re: ЛЕЧЕНИЕ НА АСТМА

Мнение от addeqna » 22 яну 2011 01:17

addeqna

Мнение от addeqna » 22 яну 2011 01:21

flystelian

Мнение от flystelian » 07 фев 2011 15:21

Здравйте искам да ви препоръчам http://fitline.com/?action=product&cid= ... &TP=880945
това са капсули с етерични масла които облекчават дишането и са мощен анти оксидант .Препоръчвам го на всички астматици или хора със асматични симптоми дори и на професионално спортуващи .Пробвайте за да се убедите във немското качество .

magnezij.com

Мнение от magnezij.com » 10 фев 2011 20:54

Счита се, че подобряването на състоянието на астматиците в Мъртво море се дължи на усвояването на магнезиевия хлорид през кожата и чрез белите дробове, поради участието му в противовъзпалителните и антиалергичните процеси. Не е нужно обаче да се ходи толкова далече – редовните процедури с интрадермално резобриран магнезий могат да свършат добра работа, където и да живеете. Особено голямо допълнително подобрение е наблюдавано при хора (включително деца) с хроничен астматичен бронхит, когато при вече постигнато частично стабилизиране, към вече прилаганите терапии се прибави и магнезиевата.

Многото структури и функции, върху които магнезият влияе, без съмнение допринасят за мощната подкрепа на ИМТ при профилактиката на грипните и други епидемии, както и за допълване на различните конвенционални и неконвенционални лечения при вече настъпили заболявания.

Промивките на носа са важно източно и западно физиотерапевтично средство за пречистване на носа и синусите. Чрез него бързо намаляват и оплакванията, предизвикани от усложнения по съседство - някои от възпаленията на гърлото, очите и ушите. Вожно е да се ползват обаче ниски разреждания (започнете с 0,5-1% и постепенно може леко да увеличите концентрацията на разтвора за такива промивки).

от книгата на д-р Димитър Пашкуев " Пийте магнезий... през кожата "

Д-р Марк Съркъс препоръчва инхалиране с много разреден разтвор на Магнезиев хлорид (магнезиево олио).
http://magnesiumforlife.com/ - има и видеоклип, за съжаление всичко е на английски. На български има издадена книга " Трансдермална терапия с магнезий "

СРЕБЪРНА ВОДА

Среброто е уникален метал, който може да убива бактериите, но също и микроелемент, който е необходима съставна част от тъканите на всеки жив организъм.
Употребата на колоиден сребърен разтвор не само унищожава вредните бактерии и вируси, но също така активира обменните процеси в организма и повишава имунитета.
Колоидното Сребро представлява разтвор на сребърни наночастици във вода, който, като природен антиоксидант е широко използван в САЩ от 1920 г.
Той е най-безопасният и най-мощният естествен антисептик за човешкото тяло, подтискащ повече от 700 вида патогени, включително Staphylococcus, Streptococcus, бактерии, Candida и др.
Разтворът намалява активността и прекратява възпроизвеждането на чужди за организма бактерии, вируси, гъбички и паразити. Стимулира защитните механизми на организма. Колоидният разтвор на сребърни наночастици (сребърната вода) има широк спектър на антимикробно действие, в това число и към най-патогенните микроорганизми.

Астма, бронхит, грип, пневмония, гърло, катар на ГДП, хрема
Инхалации със сребърна вода в концентрация 5 мг/л два пъти на ден с компресорен или ултразвуков инхалатор (не трябва да се нагрява). Сиптомите изчезват след 1 – 2 дни. При грип, болно гърло и при липса на инхалатор 3 - 4 пъти на ден гаргарене и жабурене по 5 минути или използвайте пулверизатор. При хрема обилно капете в носа 2 – 3 пъти на ден. - Проверено е и е много ефективно!
Сребърна вода може да си направите и сами.

Бъдете здрави!

Стратия

Мнение от Стратия » 13 фев 2011 18:02

Здравейте,
Казвам се Стратия Василев,и работя за Zepter Bulgaria.
Сигурен че ще помогне и на Вас,както на много хора досега.
Предоставям Ви информация на тези линкове:
http://www.zepter-medical.com/bg_BG/index.php?m=221
http://www.therapyairplus.com/bg_BG/index.php?

Пишете ми на този e-mail адрес,ако още имате въпроси.
Стратия Василев

ra4eto61

Мнение от ra4eto61 » 26 фев 2011 00:41

Пише ви една майка на излекуван от астма син.Детето ми получи внезапен пристъп на 6 г.възраст.Откарахме го по спешност в детската белодробна клиника в София веднага.Там попаднах на много добра специалистка д-р Кабакчиева,която с цялото си търпение и умение лекуваше множество деца.След 10 дневен престой в болницата ни изписаха с диагнозата"Алергична астма към домашен прах".По нейна препоръка и настояване предприехме лечение с Сингулар с едногодишен срок по схема и редовно наблюдение от специалист пулмолог-за нас беше д-р Шиндаров.В следствие на това/отличното отношение на всички специалисти/синът ми се почувствува много добре.Паралелно с лечението с препарата цяло лято го оставихме в Сандански/да диша тамошния въздух/,след това 1 месец в полите на Беласица,плуване/което е най-подходящият спорт за това заболяване/.Есента на същата година го отведох отново за контролен преглед и замерване с компютър на дихателната дейност при д-р Кабакчиева в детската болница и резултатите бяха обнадеждаващи.По нейно мнение трябваше да водя сина си всеки 3 месеца на контролен преглед при д-р Шиндаров/който е също превъзходен специалист/Той ми даде надежда,че в пуберитета астмата на сина ми ще отшуми,а може и да изчезне...При екстрени ситуации ни предписа само помпа Вентулин,което за нас беше достатъчно.Опитахме ходене на море,но от това детето се почувствува по-зле,отколкото добре.Затова го водих 3 години подред на Сандански,където е "Меката" на астматиците.В момента синът ми е на 22 години и няма и следа от тежкото заболяване.Едиствено в ситуации на много задимени помещения или голям прах в дискотеките се прибира с прегракнало гърло...,но това е всичко.Вярно е ,че заради болестта му си купих прахосмукачка с воден филтър,но без жертви нищо не се постига....В името на здравето на детето ми бях готова на всяка саможертва.Хиляди благодарности и дълбок поклон на двамата доктори,излекували детето ми от това тежко заболяване,което в тежки форми води и до много по-лоши последствия.При първият пристъп той дишаше едва с 30 процента от белия си дроб....Сега сякаш нищо не е било...Благодаря ви мили доктори за грижите и съветите ви!!!!!!!

Stelagracia

Мнение от Stelagracia » 20 май 2011 19:09

Искам да споделя какъв продукт подейства добре на дъщеря ми,а днес и на моя позната на 77г.Това е хранителна добавка,,чесън и мащерка".0896 935 639

user32

Мнение от user32 » 21 ное 2011 03:20

от kamelot » Вто Яну 12, 2010 8:46 pm
След 20-годишно боледуване от АСТМА и дебелеене от лекарства и обездвижване, синът ми вече няма такива проблеми ! Пристъпите бяха всяка седмица, Сандански не помогна, кортизоните повече пречеха, не мина и с възрастта, както казваха някои лекари. Но Алое Вера в комбинация със специална разтворима храна и добавки направи чудо, включително и с наднорменото тегло. Сега вече и спортува, а преди не можеше да пробяга 50 м.
kamelot@mail.bg

Много точно и правилно, Алое Верата на Nature's Way (от 100бр.) в САЩ е евтина в БГ е около 20-30лв, това е широкоспекторна хранителна добавка. И лекува много заболявания и е широкоспектърна. Можете да четете за Алое Верата в wikipedia

С една подобна хранителна добавка изчистих тримбовфлибит на единия ми крак.

Съвета ми е химиите да се избягват, те са типичните вредители с много странични ефекти, поне като провел лечение на много заболявания.

Също е много полезно лененото масло в капсули или течно (като тука производителя не е от голямо значение, всичките са добри стига да са Американските, в САЩ са 4$ (100 капс. за 3 мес.), в БГ аптеките им издуват излишно цените)

Terezovv

Мнение от Terezovv » 07 мар 2014 15:44

Здравейте на всичко които имат проблем с Астмата и алергиите.Този вид заболяване не се лекува с лекарства.Това е метаболитна болест и която води до отслабване на имунната система.Тук имаме нарушени функции на дишането,храненето ,движението и оттам жлезите с вътрешна секреция.Лечението е свързано с възтановяването на функцията на тези процеси,за което има специална методика.Благодаря за вниманието.

amonamarf

Мнение от amonamarf » 28 яну 2015 16:59

моята астма е също неалергична и е вследствие от кавернозна туберкулоза.3год.използвах флексотид,когато отшумяха пристъпите спрях.5години нямах .през този период съм бягала всеки ден по 8км,ходех на фитнес,хранех се с какви ли не полезнотии ,за добавки -няма да коментирам.когато забременях с 1то дете-9месеца ,всеки ден,от сутрин до вечер обикалях апартамента с инхалер в ръка и пуфтях като парен локомотив.после пак 1 год.нямах пристъпи.избягвах употребата ...след 4 годишна пауза ,сега 2те деца като се разболеят от ови,аз имам пристъпи...ходила съм при какви ли не пулмолози светила и едно и също чувам навсякъде-10год.може да нямаш,но когато се провокира-пак се започва.това е хронично нелечимо заболяване,трябва да го държим под контрол,това е.

Отговори

Върни се в “Алергии. Астма”